Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aktywny adapter Unitek Displayport (DP) -> DVI/HDMI Unitek Y-6322 EYEFINITY

eyefinity adapter unitek 3 ekrany displayport aktywny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 atariauke

atariauke
  • Gaduła

• 432 postów
  • Miejscowość:Milanówek

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:23

Witam. Mam dziś do zaoferowania adapter displayport marki Unitek do DVI/HDMI.

Adapter wymagany do podłączenia 3 ekranów do standardowej karty graficznej, w przeciwieństwie do adapterów pasywnych (wtyk-wtyk), generuje sygnał zegarowy, bez niego monitor DVI/HDMI nie będzie działał. 

Osobiście używałem przy 3 ekranach DVI i karcie ASUS HD7970 i konfiguracja sprawowała się wyśmienicie, nie miałem żadnych problemów, ze względu na przeprowadzkę, zrezygnowałem z jednego monitora, więc przejściówka mi się już nie przydaje. Można nią również bezproblemowo podłączyć TV do dwóch monitorów. 

Uprzedzając pytania: 
  • Ta przejściówka jest wymagania do uzyskania rozdzielczości np. 5760x1080 o ile nie mamy karty typu FLEX - ale te karty to zazwyczaj słabe konstrukcje, nieprzeznaczone do gier.
  • Można łączyć 3 rózne monitory, np. jeden VGA (D-SUB), jeden DVI i jeden HDMI.
  • To prawda - 3 ekrany rządzą i z ogromnym bólem serca pozbyłem się jednego  :cry:
Jak widać - z zewnątrz bez wad, działa również bez problemów :)

Na życzenie dodam przejściówkę DVI-HDMI, lub długi kabel DVI-HDMI :)

8UP1NRe.jpg
RfofjD5.jpg
5nAnsaY.jpg
Xvwrznc.jpg

Cena: 65zł - można negocjować

CPU Core i7 3930K M/B Gigabyte X79 UD3 RAM 12GB DDR3

GPU 2x GTX 560 HDD WD Blue 1TB

SSD ADATA 120GB PSU TAGAN 1300W CASE NONE :D

MacBook Air 13" 2012 AirPort Time Capsule 5Gen

Logitech Z-906 iPhone 6S Gold iPhone 6+ 64GB Space Gray

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: eyefinity, adapter, unitek, 3 ekrany, displayport, aktywny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych