Skocz do zawartości

Wybór telefonu z Orange 08. 2015


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ForgottenSoul,

Recommended Posts

Witam,

 

Będę przedłużał umowę w Orange. Z tych telefonów które mi zaproponowali po rozsądnej cenie, biorę pod uwagę cztery:

 

LG G4c,
Sony Xperia M2

Sony Xperia T3

Lumia 735

 

Najbardziej chodzi mi o płynność działania. Teraz mam Samsung Galaxy Young i tak chodzi tak, że się płakać chce.

 

Proszę o doradzenie bo jestem totalnie zielony jeśli chodzi o telefony.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ForgottenSoul
Link to post
Share on other sites

Obecnie płacę 49,90 i mam 240 minut/sms, nielimitowane rozmowy w orange i 0,5gb internetu.

Teraz mi niby zaproponowali, że za staż ma mi dojść 20% minut więcej i jakby "zagadali" do centrali to by mi wyprosili 1gb neta LUB druga opcja -  za 54 zł (albo 59?) miesięcznie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 0,5 gb neta...

 

Co do cen telefonów - teraz już podobno wycofali jednorazowe opłaty za telefony - są tylko "raty" doliczane do co miesięcznego abonamentu. Tak więc w tabeli widnieje to tak:

 

Cena całkowita telefonu (CC)  i (abonament np 54,99zł + rata za telefon). (RT).

 

Przy abonamencie 44,99:

 

LG 4Gc - CC = 671zł, RT=57,98zł

Sony Xperia M2 - CC= 647zł, RT= 56,98zł

Sony Xperia T3 - CC= 719zł, RT= 59,98zł

Lumia 735 - CC=575zł, RT= 53,98zł

 

 

Abonament 54,99:

 

LG 4Gc - CC = 624zł, RT=65,98zł

Sony Xperia M2 - CC= 575zł, RT= 63,98zł

Sony Xperia T3 - CC= 647zł, RT= 66,98zł

Lumia 735 - CC=456zł, RT= 58,98zł.

 

Są jeszcze inne telefony np:

 

HTC Desire 510;610;620;820,

LG: Leon 4G LTE; F60; Spirit 4G LTE; G3s,

Lumia 635; Lumia 640;   Lumia 1320 (ta ostatnia za 840zł)

Samsung Galaxy trend 2 lite; Galaxy ace 4; Galaxy Grand Prime G531F; Grand Prime; Galaxy A3; Galaxy Xcover 3, Grand Neo;

 

To raczej tyle;) Tą reszta odrzuciłęm bo chyba dużo słabsza jest? Czy się mylę i przegapiłem jakąś perełkę?

Link to post
Share on other sites

Tak razem, abonament +rata = 65, 98zł.

 

Czyli 54zł + 11zł raty ;)

 

edit 1: hmm to daje 11zł miesiecznie, umowa na 24 miesiące czyli 264zł... Czyli nie spłaca się całośći na to wychodzi....Czort wie!

 

Edit 2: Liczyłem, że za htc one M9 przez 24 miechy spłaci się 2159 zł :P a całkowita cena pisze 2520.

Edytowane przez ForgottenSoul
Link to post
Share on other sites

Tragiczne warunki jak za tą cenę no ale to abonement i orange

Do porównania. Ja mam virgin za 29 zł i w tym Nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich i 5gb internetu

Jest różnica

Przez to abonamentom i to zazwyczaj tym wysokim żeby mieć już jakiś sensowny pakiet internetu np mówie stanowcze nie

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Jak czytam coś takiego to mnie krew zalewa. Po pierwsze primo. Kto podpisuje z Orange umowę nie posiadając kodu bądź grouponu na zniżkę abonamentu na cały okres trwania umowy. Pierwsza opcja daje 20% druga 30%. Po drugie primo Kto przedłuża umowę z telefonem w czasie kiedy nie ma żadnych szalonych dni. Choć z drugiej strony sieć musi na kimś zarabiać.

Link to post
Share on other sites

Jak przechodziłem z plusa to mi się wydawało super bo tam to dopiero była chu&nia....Doładowywałem karte za 30 zł i po tygodniu znikało o.0

 

Jak to możliwe, że za 29zł dają wszystko nielimitowane? :> to nie jest jakiś wał? :P

 

#bez limitu ....faktycznie....

 

https://virginmobile.pl/oferta

 

 

A mają jakieś telefony w ofercie? Czy trzeba samemu sobie kupic?

Edytowane przez ForgottenSoul
Link to post
Share on other sites

 

 

nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich
Gwoli ścisłości za mmsy się płaci. 

 

Virgin telefonów nie ma. Możesz sobie wziąć telefon w sklepie na raty jeśli nie masz od razu takiej kwoty. Albo poszukać na allegro od przedłużających umowę ;)

Link to post
Share on other sites

Halo! Dodam od siebie, że orange to totalny szajs, ale że moja mama musiała przedłużyć to poszukałem i się okazuję że oferty ratalne na telefony są tylko i wyłącznie w punktach sprzedaży. Przez internet mają "lepsze" oferty, a telefony nie są ratalne. Na twoim miejscu wziałbym nową ofertę za 49zł + Huawei P8 Lite. 

Albo tak jak już ktoś wcześniej powiedział, Virgin + telefon ze sklepu(na raty, bądź też nie)

Link to post
Share on other sites

W orange dostaje się 10 darmowych mmsow za płatność w terminie xD

 

Dobra, powiedzmy, że zrezygnuję z orange i przejdę do virgin.

 

Jaki telefon z LTE polecicie za 600-800 zeta (najlepiej na raty)?

 

Jak już mówiłem, zależy mi, żeby śmigał bo nie nienawidzę czekać na reakcje długo.

Link to post
Share on other sites
Co jakiś czas rozdają kupony na 30%, sam miesiąc temu przedłużyłem i LG G3 za 9 zł był.

Mozna? Można. Ją rok temu przedluzalem abo 89,90 zl -30% rabatu przez cały rok do tego dostałem xperia z1 za 99 zl. Nie liczę już tego że u rodziców jest neo i płace jakieś 50 zl miesięcznie suma sumarum.

Link to post
Share on other sites

P8 lite'a warto wziąść pod uwagę, bo jeżeli android z 1 gb ramu vs lumia to zdecydowanie lumia, ale teraz to już możesz głębiej pomyśleć.

 

Możesz też myśleć nad Zenfonem 5 który też ma 2 gb ramu, ale jego minusem jest bateria.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...