Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Drugi router jako Access Point Wi-Fi

funbox neostrada 80mb/s wi-fi drugi router zasięg orange router

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Matix1397

Matix1397
  • Nowicjusz

• 6 postów
  • Miejscowość:Jarocin

Napisano 20 sierpień 2015 - 17:12

Witam forumowicze!

Potrzebuję waszej pomocy w poszukiwaniu routera/Access Point'a. 
Mieszkam w domu jednorodzinnym, który posiada 2 piętra. Obecny router - Funbox 1.0 stoi w rogu na drugim piętrze na korytarzu. Nie jestem zadowolony z tego routera, iż ma słaby zasięg (na pierwszym piętrze na drugim końcu mieszkania w ogóle nie ma internetu) i do tego raz w tygodniu się wyłącza Wi-Fi jakieś 2-3 razy w ciągu 2h. Zdecydowałem się, że Funbox będzie modemem, a drugi router będzie nadawał Wi-Fi i właśnie nie wiem jaki router kupić, żeby mieć bardzo dobry zasięg w całym mieszkaniu. Chciałbym, żeby router posiadał 2 pasma częstotliwości czyli 2.4Ghz i 5Ghz z standardem IEEE 802.11a/b/g/n/ac, bo w niedalekiej przyszłości kupuję sprzęty z standardem ac i do tego serwer NAS z firmy Synology. Wiem że jest dużo tematów ale jest mieszane, że się pogubiłem i potrzebuję waszej fachowej pomocy przy wyborze routera.

Pozdrawiam.

• 0

PC:Intel Core i7 4790k,MSI Z97-G43, 2xCorsair 4GB XMS3 1600Mhz CL9, Crucial 250GB, Goodram120GB, WD 1TB, Seagate 500GB, Fractal Design Core 3000, Thermaltake Smart SE Modular 530W, Windows 10

Laptop: HP Elitebook 8560w (i7,16GB RAM, 128GB SSD, Microsoft Surface 4 Pro (i5, 8GB RAM, 128GB SSD)

LAN: Ubiquiti ER-3 Lite, UniFi AP AC LR, TP-Link, TL-SG1016D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: funbox, neostrada, 80mb/s, wi-fi, drugi router, zasięg, orange, router

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych