Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Cienki laptop 13-14" z gniazdem na mikrofon.

laptop notebook netbook ultrabook cienki płaski mały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 djgromo

djgromo
  • Gaduła

• 412 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 22:35

Witam, zastanawiam się nad wyborem laptopa i potrzebuję propozycji do rozważenia.

1) Kwota przeznaczona na zakup: 1000-2000 zł (może więcej jeśli uznam, że warto) Proszę o różny przedział cenowy, ponieważ w ogóle się nie orientuję co jest teraz na rynku, a zależy mi głównie na wyglądzie i wykonaniu.

2) Rozmiar matrycy: 13-14" (15stka będzie za duża).

3) Główne zastosowanie : zgrywanie dźwięku z mikrofonu (komentarz do gameplaya zgranego z konsoli, obraz jest zgrywany zewnętrzną nagrywarką), przeglądanie neta na kanapie. Montaż video robię na stacjonarce, ale gdyby laptop był w stanie podołać prostemu renderingowi to byłby to też plus.

4) Miejsce użytkowania : w domu.

5) Wymagania specjalne : niezbędne jest osobne złącze na mikrofon (minijack), nie może być combo do headsetu, bardzo chciałbym żeby urządzenie było możliwie jak najbardziej cienkie i smukłe.

6) Osobiste preferencje : marki jakie rozważam: Dell, Asus, MSI, Lenovo (być może inne jeśli naprawdę warto). Gdyby była wersja z niebieską obudową to by było też fajnie ale to bardziej mało istotna fanaberia.

7) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego): z systemem 7/ 8.1/ 10.

8) Własna propozycja (model wybrany samemu): Z wyglądu podoba mi się Lenovo Yoga Pro, ale ten model jest trochę drogi i tak na prawdę nie potrzebuję dotykowego ekranu. Bardzo fajne z wyglądu modele miał Samsung, tylko teraz się chyba wycofał z Europy jeśli chodzi o laptopy.

Mam jeszcze pytanie: czy opłaca się inwestować w zewnętrzne karty dźwiękowe do laptopa typu Creative Soundblaster Play (są po 50 zł na allegro) czy może do samego zgrywania dźwięku z mikrofonu wystarczy wbudowana dźwiękówka? Dźwięk obrabiam potem w Audacity.

• 0

Słuchawki: HD58X Jubilee | HD650 | LCD-2C | HD579 | HD660s | G4me One | HD555 (modded)

PC: Ryzen 1700, 2x8 GB Corsair LPX 3000 MHz, MSI X370 XPower Titanium, InWin 303, Radeon 5850, Samsung 960 Evo, Philips 349X7FJEW

HC: LG OLED 55 C6, Sony X700, Denon X1300W, STX Electrino 250 + Electrino 150E + Electrino C150, Xbox One X, PS4 Pro

#2 _Skipper_

_Skipper_
  • Maniak

• 6087 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 22:59

Koniecznie z systemem? OS możesz mieć na 270 dni, za darmo -> odwiedź mój profil.

To ile najwięcej możesz wydać?

• 0

Ekspert działu: Notebooki, netbooki i palmtopy

Pełne zestawienie Ekspertów

#3 djgromo

djgromo
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 412 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 06:18

Tak z systemem. Co do ceny to zależy głównie od tego czy to co polecicie mi się spodoba, jeśli nie to dołożę więcej. Powiedzmy, że wstępnie do 2k.

• 0

Słuchawki: HD58X Jubilee | HD650 | LCD-2C | HD579 | HD660s | G4me One | HD555 (modded)

PC: Ryzen 1700, 2x8 GB Corsair LPX 3000 MHz, MSI X370 XPower Titanium, InWin 303, Radeon 5850, Samsung 960 Evo, Philips 349X7FJEW

HC: LG OLED 55 C6, Sony X700, Denon X1300W, STX Electrino 250 + Electrino 150E + Electrino C150, Xbox One X, PS4 Pro

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, notebook, netbook, ultrabook, cienki, płaski, mały

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych