Skocz do zawartości

Jakie masz ISP ?


Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?  

588 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?

    • Tak
      311
    • Nie
      264
    • Nie mam zdania
      14


Recommended Posts

15 godzin temu, BlackCoffe napisał:

A potem foliarze by mówili, że 5G zabija :P

 

15 godzin temu, Arnold napisał:

Kiedyś siedzę u kolegi przychodzi na telefon coś z Allegro. Stukam, a ten przenosi do oferty kup pendrive-a i czapeczkę metalową a pochodni cię przed 5G za 40 zł. Mało się nie posikaliśmy ze śmiechu :D 

Pamietam, że było z conajmiej 10 co już kupiło :D 

14 godzin temu, BlackCoffe napisał:

A tak, był specjalny pendrive, który chronił przed 5G :rotfl: Też się uśmiałam z tej aukcji :rotfl:

 

 

Fajna dyskusja Pani moderator, taka nie na temat. ;) Jak z innym kolegą wytknęliśmy w pewnym temacie złe zachowanie Twojego powyższego towarzysza to było straszenie "nagrodą" a tu widzę sielanka. Powiedz tylko czy wtedy on przyleciał na skargę czy sama stanęłaś w obronie kompana luźnych rozmów? Może jakiś inny moderator wytknie Wam hipokryzję? @mabrothrax? A może ktoś wyżej? @sid vicious?

 

 

Żeby nie było, że nie w temacie to poniżej moje wyniki. Orange daje radę. Na umowie 600/100 a zawsze jest z górką.

 

image.png.80030bd06626653e6a20d07c0fdb54b2.png

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, sid vicious napisał:

Ale po co mnie się tu woła? 

 

A nie wiem, może po jakąś uwagę do dzienniczka dla nadgorliwej moderatorki ;) Wspomniana sytuacja odpycha od udzielania się na forum a zakładam, że administracji zależy na użytkownikach. Nie chce mi się przytaczać całości ale przypadkiem zauważyłem, że wyprawia się tu coś za co mnie straszono w innym temacie.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, qszyq napisał:

administracji zależy na użytkownikach

 

2 minuty temu, qszyq napisał:

mnie straszono


Wyobrażam sobie typa w sandałach, z wąsem ubrudzonym pomidorówką, co siedzi przy stole z nałożoną ceratą i jest oburzony z uwagi na sytuację xyz, kolejną tego dnia, że to kopalnie zamknęli jak mogli, że jakim prawem pieniądze za las, że obywateli się zastrasza, że fiskus zły, że rządowi nie zależy na losie cietrzewia (...), do kuratorium trzeba zgłosić, list do prezesa napisać, administratora wezwać do jakiegoś wątku z du*y bo ma się urażone ego i ubrudzone białe skarpety przy sandałach z bóg wie jakiego powodu.

Tia, administracji zależy, tej pani moderator też. Jednocześnie nie wyklucza to wesołego popierdywania z użytnikami, w trakcie pilnowania względnego forumowego porządku. Jak ktoś cie upomniał to na 99,999...9% miał rację. Jak warunki egzystencjalne tutaj są niekoszerne to może... nie wiem, na forum dla wędkarzy mają luźniejsze portki niż my.

  • Haha 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, sid vicious napisał:

 


Wyobrażam sobie typa w sandałach, z wąsem ubrudzonym pomidorówką, co siedzi przy stole z nałożoną ceratą i jest oburzony z uwagi na sytuację xyz, kolejną tego dnia, że to kopalnie zamknęli jak mogli, że jakim prawem pieniądze za las, że obywateli się zastrasza, że fiskus zły, że rządowi nie zależy na losie cietrzewia (...), do kuratorium trzeba zgłosić, list do prezesa napisać, administratora wezwać do jakiegoś wątku z du*y bo ma się urażone ego i ubrudzone białe skarpety przy sandałach z bóg wie jakiego powodu.

Tia, administracji zależy, tej pani moderator też. Jednocześnie nie wyklucza to wesołego popierdywania z użytnikami, w trakcie pilnowania względnego forumowego porządku. Jak ktoś cie upomniał to na 99,999...9% miał rację. Jak warunki egzystencjalne tutaj są niekoszerne to może... nie wiem, na forum dla wędkarzy mają luźniejsze portki niż my.

 

Ojej Pan administrator się obraził bo ktoś zauważył hipokryzję w jego szeregach i śmie go, zapracowanego, wołać. Jak pewnie widzisz mam całe 20 postów na forum więc tak średnio mi zależy na tym co tu się dzieje. Zarejestrowałem się bo chciałem pomocy w jakimś temacie - udzielono mi jej. Stwierdziłem więc, że może fajnie byłoby pomóc też innym, zacząć się częściej udzielać, podzielić się wiedzą. I już na samym początku trafiam na użytkownika, który nie czyta z uwagą postów, ktoś słusznie zwraca mu uwagę a w odpowiedzi zostaje zaatakowany. Wtrąciłem się dość rzeczowo a tu moderator staje w obronie gościa, który zaczął nieprzyjemną rozmowę... Dziwnym trafem dalej trafiam na słodko-pierdzące posty wyżej wymienionej dwójki forumowych przyjaciół, zwracam na to uwagę kogoś "wyżej" i zostaję porównany do Janusza :) Fajnie panie adminie. Co jak co ale to chyba Twoja robota - dbanie o forum czyż nie?

 

Jak już się porównujemy to ja widzę grubasa z resztą czipsów na pożółkłej "żonobijce", który spocony zdenerwował się bo musi ruszyć ręką, żeby kliknąć powiadomienie w którymś ktoś go zawołał ;) 

 

Edytowane przez qszyq
Link to post
Share on other sites

Z małego offtopu zrobiła się gó**o burza, której ja nie rozumiem razem z panem Administratorem.

Jak was uwiera ten mały offtop to proponuje bardziej przypilnować tutaj Tematów wątków zgodnych z Regulaminem bo to jest jak jakaś zaraza, bez sensu i nawet nie chce się zaglądać w wątki typu sprawdź zestaw, albo 4000-6000 przykładowo. Co to handel ludźmi czy co? Czy tak boli palec, żeby napisać o co chodzi.

 

Czepiacie się takich pierduł jak dziewczyna gdy facet pomylił dziury.

 

Wcale się nie dziwie, że Administracja i moderacja zlewa te gó**o burze. Nawet im trochę współczuję, że muszą.

 

Ile to już offtopu tu widziałem w czyums temacie, a w moim to już w ogóle. Przez te gó**o burze padają fora.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
28 minut temu, qszyq napisał:

Stwierdziłem więc

Historie swojego życia opowiadaj w DDTVN. 

 

28 minut temu, qszyq napisał:

Co jak co ale to chyba Twoja robota - dbanie o forum czyż nie?

Słuszna uwaga - zatem zapędzam moje grube i brudne od czipsów palce do wyrwania chwasta.

  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Arnold napisał:

Cicho bo zaraz oboje bana dostaniemy znowu za off-top tutaj :jupi:

 

Już odpocząłem, mogę raportować dalej ;) Zostałem uświadomiony, że jest przyzwolenie na off-top (chyba, że tylko dla wybranych?) więc może się dołączę :D

 

18 godzin temu, Arnold napisał:

Prędkość też. 

 

No taki mobilny to może być. Przypomniałem sobie jak XX lat temu próbowałem grać (i nawet szło) w CS1.6 na mobilnym plusie który wyciągał zawrotne 3MB/s w środku nocy - wyników w dzień nie warto wspominać. :/

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, qszyq napisał:

wyciągał zawrotne 3MB/s w środku nocy - wyników w dzień nie warto wspominać. :/

3MB/s internet? w XX wieku? Chyba 3Mb/s, a to spora różnica. Proponuje poczytać sobie na dobranoc Wikipedię czym się różni MB - MegaBajt od Mb - Megabitu.

 

3 godziny temu, qszyq napisał:

Już odpocząłem, mogę raportować dalej ;) Zostałem uświadomiony, że jest przyzwolenie na off-top (chyba, że tylko dla wybranych?) więc może się dołączę :D

Coś krótko, chyba zbierasz tak, żeby wrócić po nowym roku :D

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, BlackCoffe napisał:

LTE choć mój telefon obsługuje 5G :P  T Mobile jak u Ciebie :P

Wiesz jak pisałem w domu nie mam jeszcze odbioru 5G, a w LTE ledwo 40Mb/s około w LTE bo mimo, ze wieś ma światłowód to jeden drugiemu zazdrości, nie pozwolił kopać na wspólnej drodze dojazdowej no i drylują jedyny nadajnik LTE :P Ludzie, niektórzy, niestety, ale chyba mózg dawno wydalili ze SPAM-em i spuścili do szamba :P :P 

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Arnold napisał:

Ludzie, niektórzy, niestety, ale chyba mózg dawno wydalili ze SPAM-em i spuścili do szamba :P :P 

O ile go mieli bo ja odnoszę wrażenie, że część osób ma w głowie sznurek, który łączy uszy by nie odpadły :P 

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, BlackCoffe napisał:

O ile go mieli bo ja odnoszę wrażenie, że część osób ma w głowie sznurek, który łączy uszy by nie odpadły :P 

Nie. Te uszy zwisają na sznurku i przy silniejszym wietrze urywa :P 

A głowa bez uszy to jak piłka bez dziurki do pompowania :P 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Arnold napisał:

3MB/s internet? w XX wieku? Chyba 3Mb/s, a to spora różnica. Proponuje poczytać sobie na dobranoc Wikipedię czym się różni MB - MegaBajt od Mb - Megabitu.

 

Oczywiście, źle napisałem chodziło o Mb czego mogłeś się domyślić mądralo ;)

Serio coś z tobą nie tak bo jak sam się "przejęzyczyłeś" to problemu nie widziałeś i nikt ci wikipedii czytać nie kazał

 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, marik81 napisał:

Wymieniajcie sobie może te wasze "złote myśli" w prywatnych wiadomościach, co?
Nie po to chyba tematy mają konkretne tytuły, by pisać w nich o pierdołach typu na czym komu uszy wiszą?

Mam się przyjrzeć twojej konkretności wypowiedzi? Jak komuś coś zarzucasz sam bądź w porządku. 

Link to post
Share on other sites

Żeby nie było wątpliwości...

 

Biblia mówi, że lekki offtop jest akceptowalny.

Lekki, jest definicją subiektywną, przyświeca mu zasada nie odbiegania od wątku tematu na za długo i za bardzo, ani nie rozpoczynania innego wątku (tematu) i prowadzenia ciągłej dyskusji w nowym kierunku. Czyli z umiarem.

 

Offtopic z definicji tutejszej Biblii występuje wtedy, kiedy przerywa naturalnie idący tok konwersacji. Ta dwójka tutaj nikomu niczego nie przerwała.

 

Innymi słowy, przestańcie się sapać jak ktoś zboczy z tematu albo rzuci komentarz bo to jest forum dyskusyjne i istoty ludzkie w taki właśnie sposób dyskutują, używając alegorii, metafor, odniesień, anegdot, nawiązań, połączeń, oraz przypomina mi to..., jeśli tego nie rozumiecie to macie większy problem niż dwa posty na krzyż w temacie forumowym na końcu internetu.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...