Skocz do zawartości

Jakie masz ISP ?


Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?  

589 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?

    • Tak
      312
    • Nie
      264
    • Nie mam zdania
      14


Recommended Posts

A ja mam 'radiówkę" od lokalnego providera, jak mam ping 60 ms to jest pięknie, co do prędkości furory nie ma 1 Mbit/s, jednak najbardziej boli mnie prędkość upload-u 120 kbit/s i czasem przeglądając neta jest dość ciężko na trzy komputery :hahaha:

Ale za cztery dni aktywuję drugie łącze od jak to Maksym Słomski ują od "złodziejska tepsa", po ponad pięciu latach "neo" wraca do mojego domu :) (w końcu będzie konkurencja dla chorych cen "neta" w mojej nie wielkiej miejscowości), wtedy przetestuję czy będzie lepiej się sparował "kabel" od dotychczasowej 'radiówki" której "pomoc techniczna" to tragedia (średnio zajęcie się problemem po ponad tygodniu od zgłoszenia telefonicznego :co:

Link to post
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/1026467044.png

 

Wystarcza mi, choc chętnie bym, gdybym mial kase, wzial cos w stylu 20Down/2Up :co:

Czy zadowolony jestem? Nie ma problemów, nie przerywa, pingi w grach mam dobre, a co do szybkosci, jak juz mowilem, wystarcza, ale zawsze mogloby byc szybciej. W koncu przy takiej szybkosci ciezko ogladac na YT filmiki bez wczesniejszego czekania az sie troche zaladuje, no chyba, ze w tej slabszej jakosci.

Link to post
Share on other sites

Obecnie w posiadaniu 10mb. Po nowym roku zmiana na 50mb :]

 

Czy jestem zadowolony ze swojego ISP?

 

Owszem, jestem i to bardzo tylko przyczepiłbym się do upload'u mógłby być większy ale nie ma tragedii :)

 

Co do Pingu to nie ma co narzekać, czasem nawet waha się od 2ms do 8ms nie więcej.

 

 

http://www.speedtest.net/result/1027370439.png

Link to post
Share on other sites

Nesotrada 1 Mbit. Jak wejdzie w życie nowa umowa to od stycznia 2 Mbit :wariat: Jak dla nie rewelacja, zwłaszcza, ze u mnie w okolicy chyba jedyną sensowną alternatywą jest Netia a i max prędkośc to ponoć 2 Mbity na lokalnych łączach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...