Skocz do zawartości

Problem z Gtx 970


Recommended Posts

Mam problem z moim Gtx 970. jak gram w np.w arme 3 to karta chodzi na ok. 50 % a mam jedynie te 20 klatek mam 10 Gb pamieci Ram 1600 mhz i procka amd fx 8350 dodam ze zasilacz 800 wat.dodam ze wszystko bylo czyszczone. dokladny model karty do Geforce Gigabyte Oc 970  na procku mam bardzo dobre chlodzenie i w innych grach to samo :/ napiszcie dlaczego help ! i obudowa zalman z9 plus

Edytowane przez Moderator
Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy na moim i5 3470 - 4007mhz mam identyczną "zabawę". 

Wykorzystanie poszczególnych rdzeni na poziomie 45-60% karta graficzna średnio 30-50% i 20-30fps.

Znajomy posiada i7-3770k nie podkręcone + R9 270x 4gb i na ustawieniach wysokich ma stałe 60fps. 

Sam osobiście sprawdzałem już kilka sterowników pod grafikę, aktualizowałem bios i nic nie pomaga. 

Jedynie zauważyłem że po ostatnim patchu niby jest te 20fps ale jakoś tak płynnie jest. Przed tym patchem było 20fps i rwało obraz aż się odechciewało grać. 

Link to post
Share on other sites

Raptem 2-3 dni temu drugi kolega kupił armę 3. Teraz jestem pewiem że to nie wina komputerów i podzespołów a tej jakże fantastycznej optymalizacji ( lub jej braku).

Mój komputer: 

- i5 3470 ( OC : 4007mhz)

- GTX 970 

- 8gb ramu

Ustawienia wysokie, odległość renderowania w okolicach 50% - 20-30fps

 

Komputer kolegi #1:

- i7 3770k ( stock)

-radeon r9 270x 4Gb

- 12gb Ramu

- ustawienia wysokie ultra, odległość renderowania także okolice 50% - 25-40fps

 

Komputer kolegi #2:

- i5 4570( stock)

- GTX 760 2gb

- 8gb ramu

- ustawienia wysokie, odległość renderowania około 3/4 pasków - 50-60fps

 

I weź człowieku zrozum o co tu chodzi....

Edytowane przez Puciek15
Link to post
Share on other sites

Oj rzeczywiście przepraszam błąd się wkradł. Kolega z i7 25-40 fps ma na ustawieniach ultra. Sorki starałem się pisać w miarę aby można było to porównać ze mną i drugim kolegą i bezmyślnie przepisałem " wysokie" z mojego pc. 

+ Dla Ciebie za spostrzegawczość ;)

Edytowane przez Puciek15
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...