Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Za 4 miesiące kończy się moja umowa z Orange na abonament. Zależy mi na jak najlepszym telefonie/tablecie. Dzwonię i piszę bardzo mało.

 

Myślałem, żeby postraszyć wypowiedzeniem umowy i wtedy otrzymam lepszą ofertę.

Mogę też rozwiązać umowę, kupić kartę sim w innej sieci i przenieść numer do Play albo gdzieś indziej.

 

Są lepsze rozwiązania? Co proponujecie?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam ofertę za 55 zł. Mając na uwadze upust -25zł z Orange open, -30% na abo i -5zł za e-fakturę miesięcznie przychodzi mi rachunek na 13 zł z groszami.

 

Bez Orange Open jest to zatem 38,48 zł

Edytowane przez Rica1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po prsotu zrób tak jak powiedziałeś i ci się uda bo sam mam w orange i to działa. Pracownik w salonie dużo nie może zrobić. Ale powiedz ,że chcesz wypowiedzenia umowy ,chyba ,że zaproponują Ci lepszą i powiedz ,że chcesz rozmawiać z infolinią orange ( Tam Ci mogą sporo więcej zaoferować niz w salonie ,bo w salonie mają ograniczone moźliwości ) 

Link to post
Share on other sites

Ja już mam gdzieś te ich abonamenty albo mixy. Za 29 zł w virgin mam nielimitowane rozmowy i smsy, mmsy chyba też do wszystkich, 5gb internetu. Dodatkowo nie jestem związany żadnym cyrografem na 2 lata. Pojawia się nowa lepsza oferta to zmieniam na nią i po krzyku.

Nia miałem nigdy dużego abonamentu to telefony mi dawali jakieś z dolnej półki a wydawać nie chcę np 50 albo 80 i dodatkowo dopłacać sporą sumkę do jakiegoś telefonu z wyższej półki jak mam za 29 wypas a telefon i tak sam zawsze kupuje i wiele drożej nie wychodzi jak za dopłatą.

Link to post
Share on other sites

No ja akurat poszedłem na abo, że względu na ten rabat +Orange open, a do tego zapłaciłem swojego czasu 100 zł za Lumie 735 i sprzedałem na olx za 850 ;) a co do infolinii to też nie do końca, bo rabat na abonament może dać tylko DUK, czyli dział utrzymania klienta. A co do kontaktu, to na forum telepolis jest użytkownik z Orange u którego załatwiłem sobie właśnie kontakt z DUK. Wypowiedzenie umowy jednak trzeba było złożyć i poczekać z 2 tygodnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...