Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów :)

 

 

Jak w temacie, Jakiej mam użyć pasty termo-przewodzącej pod wyżej wymieniony procesor? Dodam, że sprzęt kupowałem równo rok temu i zastanawiam się co ile powinno się wymieniać takie rzeczy :).

 

A druga sprawa tyczy się karty graficznej. MSI Radeon R9 270 Gaming 2GB DDR5. Czy karty graficzne też w jakiś sposób się konserwuje? Jeżeli tak to w jaki sposób i co ile?

 

Pozdrawiam.

 

Zamieszczam parę fotek z temperatura na karcie i procku.

 

http://wrzucto.pl/previews/4c1570d47c7f89139477e7271f65cd69.png

 

http://wrzucto.pl/previews/f5cbae643f5a0fe03eaa62c2a535a76c.png

 

Włączyłem grę żeby go trochę wysilić i tak to wygląda. Chce po prostu wiedzieć czy coś trzeba zmieniać czy jest gicior :D.

 

Na normalnych obrotach typu, przeglądanie stronek to temp procka i grafiki podchodzi tak do 40.

Edytowane przez theswierq
Link to post
Share on other sites

Temperatury są jak najbardziej w porządku, na procesor polecam pastę Arctic Cooling MX-2. Nie traci ona swoich właściwości nawet po kilku latach. Na karcie graficznej też można zmienić pastę oraz termopady, ale w przypadku MSI kończy się to utratą gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Fotka grafiki robiona chyba po graniu bo 42 stopnie to za duzo na ten model w pulpicie ja na swojej kręconej na 1075/1500 mam 31 stopni w pulpicie grafika ma już ponad rok w budzie zalman Z3, wentyl ustwiony w autmoacie z moim profilem zaczyna od 18%. Na pewno możesz uzyć kompresora lub powietrza do wydmuchania kurzu.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Temperatury są jak najbardziej w porządku, na procesor polecam pastę Arctic Cooling MX-2. Nie traci ona swoich właściwości nawet po kilku latach. Na karcie graficznej też można zmienić pastę oraz termopady, ale w przypadku MSI kończy się to utratą gwarancji.

Mx-4 jest w tej samej cenie (~20zł za 4g) i teorytycznie jest lepsza o 2-3 stopnie. Kto to wie, może błąd pomiarowy? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...