Skocz do zawartości

Komputer pod GTX680 [2.000 - 3.000 zl]


Recommended Posts

  • Witam, chcialbym zakupic swoj pierwszy komputer, aczkolwiek potrzebuje waszej pomocy, kuzyn jest w stanie poswiecic 1 ze swoich kart mnie, aczkolwiek karta jest mi na nic, gdyz nie posiadam reszty komponentow i tu zwracam sie o pomoc do was, mam dosc ograniczony budzet i nie wiem ile tak naprawde bede na ten sprzet mogl wydac, dlatego chcialbym was poprosic o podanie przynajmniej 2 alternatym o odmiennych wartosciach finansowych.

 

Zastosowanie komputera : Gry i domowe uzytkowanie

Maksymalna kwota : 2.000 - 3.000 zl

Których części potrzebuję : CPU, RAM, MOBO, PSU, HDD, obudowa, monitor, klawiatura, mysz, sluchawki (z mikrofonem)

Czy będę podkręcać sprzęt? : zalezy od sprzetu

Rozdzielczość mojego monitora i model : nie posiadam

Specjalne wymagania : z ewentualna mozliwoscia rozbudowy czy tez modernizacji na przyszlosc

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Gigabyte GTX680 2GB

Własna propozycja zestaw : nie posiadam

Inne : czesci uzywane sa jak najbardziej brane pod uwage

Link to post
Share on other sites

Tyle kasy spokojnie wystarczy:

i5-2500K - 600 zł (używany)

płyta główna Z77 - 200 zł (używany)

8 GB DDR3 - 200 zł (morele)

http://www.morele.net/zasilacz-corsair-builder-series-cx-600w-80-bronze-cp-9020048-eu-522539/zasilacz - 300 zł (morele)

Thermaltake Macho B-Rev - 200 zł (morele)

Zalman Z3/R1 - 200 zł (morele)

SSD 120 GB - 250 zł (morele)

HDD 1000 GB -  200 zł (morele)

Ok. 2150 zł wychodzi, za resztę możesz kupić peryferia do komputera i/lub system operacyjny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...