Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CMT-SBT300W

sony wieża CMT-SBT300w AUX Jack głośniki komputer dźwięk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek16

Piotrek16
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 11:44

Witam. Mam zamiar kupić wieże Sony CMT-SBT300W i mam do was takie pytanko, a natomiast użytkując tą wieże chciałbym jednocześnie podłączyć ją do komputera w formie głośników. Niesety wieża nie ma wejscia AUX(Cinche -biały i czerwony). Natomiast można podłączyć ja do komputera za pomocą kabla Jack-Jack i stąd moje pytanie do was czy ktoś ma tak podłączoną wieże i czy jakośc dźwięku jest rzeczywiście "dużo" gorsza ?

Pozdrawiam,

Piotrek

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4491 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 17 sierpień 2015 - 14:10

czemu jack-jack miała być gorsza od podłączenia jack-rca ?
poza tym w tej cenie nie lepiej kupić jakieś monitory odsłuchowe?

• 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 Piotrek16

Piotrek16
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 15:05

Czemu ma być gorsza to niewiem, mówię tak gdyż tak powiedział mi sprzedawca w media markt ale wolałem się dodatkowo zapytać na forum. A jeśli chodzi o twoja propozycje to wolę kupić wieże ;)

Użytkownik Piotrek16 edytował ten post 17 sierpień 2015 - 15:06

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sony, wieża, CMT-SBT300w, AUX, Jack, głośniki, komputer, dźwięk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych