Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z z3 compact.

z3 compact jack 3.5 wymiana gwarancja sony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ichocniewielemam

ichocniewielemam
  • Dyskutant

• 163 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 17 sierpień 2015 - 11:10

Witam, kupiłem pare dni temu na allegro sony z3 compact używany na gwaracji ale miałem nadzieje że nie będę musiał z niej korzystać. Miałem mało czasu na sprawdzenie ale z telefonem jest coś nie tak. Wejście na słuchawki nie działa i chyba jest jakiś problem z automatyczną jasnością i inteligentym sterowaniem podświetlenia. Miał ktoś może podobne problemy i wie ile może kosztować naprawa w serwisie? Niestety gwarancja z mediamarkt mnie nie urządza teraz bo to ~~miesiąc czekania.
Jeżeli ktoś miał z tym styczność albo wie gdzie najlepiej w sosnowcu/katowicach to załatwić to pisać.

Czy lepiej zamówić kuriera od sony i u nich zrealizować gwarancję? Podobno jest szybciej i chyba lepiej sony zrobi/wymieni/zamieni niż mediamarkty* :)

• 0

#2 kudlatyEOS

kudlatyEOS
  • Entuzjasta

• 614 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 11:32

Media markt i tak wyśle telefon do autoryzowanego punktu sony, jedyne co się zmieni to dłuższy czas związany z przesyłką ( często takie sklepy mają wysyłkę do danego serwisu raz w tygodniu ) 

• 0

Corsair c70 : Macho HR-02 BW : I5 750 3.9 GHz : 4 GB RAM Kingston 1333 : HD4890 Sapphire 950/1050 : chieftec cft-14cs 650

LG G2 : LG 4x HD : HTC Desire 

#3 ichocniewielemam

ichocniewielemam
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 163 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 17 sierpień 2015 - 12:04

ok dzięki w takim razie załatwie dzisiaj wszystko na stronie sony, jest napisane u nich że po 1-2tyg sprzęt jest spowrotem więc może dam rade

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: z3, compact, jack, 3.5, wymiana, gwarancja, sony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych