Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

mam mały problem, a mianowicie, podczas instalacji sterowników amd catalyst do karty graficznej (Gigabyte Radeon R7 260XOC 2GB) proces instalacyjny zawiesza się i nic z komputerem nie można zrobić, nic nie reaguje i jest cały czas ciągły dzwięk. Ten problem występuje tylko i wyłącznie na systemach operacyjnych windows 8.1 i windows 10, na windows 7 nie ma najmniejszego problemu z instalacją sterowników. Systemy 8.1 i 10 były kilkukrotnie instalowane i problem pojawia się za każdym razem. Czasami na 8.1 jak mu się coś odwidziało to udawało się zainstalować catalyst. Macie jakiś pomysł jak bezproblemowo zaistalować sterowniki na 8.1 lub 10 ? Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

Dziemit

Link to post
Share on other sites

tak, instalowałem najnowsze sterowniki amd-catalyst-15.7.1-win10-64bit, problem jest tylko na tych dwóch systemach. Pytanie jeszcze natury technicznej, czy może ten problem pojawiać się przez płytę główną, bo przed chwilą zauważyłem że mam problemy z aktualizacją biosu na płycie głównej i czasami zawiesza mi się płyta podczas uruchamiania ?

Edytowane przez dziemit
Link to post
Share on other sites

próbowałem wczoraj wgrać najnowszą dostępną wersje BIOS-u i tak jak wspominałeś zrobić Clear CMOS przyciskiem na płycie głownej i również przez wyciągnięcie bateri z płyty głownej.

 

Trochę zszedłem z tematu, ale pytanie ponownie zadaję, czy problem ten z kartą graficzną może być przez biosa, bądź płytę głowną ? Ponieważ podczas instalacji steroników do karty graficznej, karta podczas instalacji jest tak jak by wyłączana a później ponownie włączana ( dzwięk płyty głownej, takie pyknięcie) i już po włączeniu, system się zawiesza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...