Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 

 

Tak jak w temacie, mam OGROMNY problem z wyskakującymi okienkami i reklamami w przeglądarkach(głównie google chrome). Posiadam wszystkie ADblockery i to na dodatek z włączonymi wszystkimi filtrami.Przed chwilą użyłem programu ADWcleaner ale dużo to niestety nie dało :( 

 

 

Bardzo bym prosił o pomoc... 

Jakieś wasze linki i sugestie będą BARDZO ALE TO BARDZO pomocne. 

 

 

 

 

 

                                                                                                Z góry bardzo Wam dziękuje!!! :)

Link to post
Share on other sites

Sciagaj CCleaner i w narzedziach masz opcje autostart czy coś takiego, potem zakladka Google Chrome i powylaczaj wszystkie syfy. Powinno pomoc. Bo samo wyłączenie w google chrome rozszerzeń czasami nie pomaga.

 

edit.

 

CCleaner musi byc w wersji PRO o ile się nie myle. Ale trail jest wiec mozesz sciągać.

Edytowane przez Banan27
Link to post
Share on other sites

Witam

Polecam program adwcleaner, jest to oprogramowanie darmowe, które wywali wszystkie "syfy" z przegladarek.

http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html

Po pobraniu i uruchomieniu > Skanuj > Usuń > Wyskoczy moniot o ponowne uruchomienie komputera - Wybieramy OK.

Po ponowym uruchomieniu komputera z przeglądrek powinny zniknąć wszystkie niechciane "syfy".

 

Do tego jak mój przedmówca radził CCleaner, by oczyścić przeglądarkę. CCleaner w wersji normalnej do tego w zupełności wystarczy. Wersja PRO jest chyba płatna z tego co kojarzę.

 

Pozdrawiam Demiss

 

/ czytaj post autora / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Demiss czytaj co pisze twórca tematu. Użył już Adwcleaner i nie podziałało :) I nie radziłem "przeczyścić przeglądarki" tylko wyłączyć rozszerzenia za pomoca programu CCleaner w przegladarce google chrome... a do tego jest potrzebna wersja PRO programu CCleaner i owszem jest płatna ale posiada wersje trial 30 dni...

Link to post
Share on other sites

w ustawieniach sprawdź rozszerzenia, przynajmniej tam większość badziewia się osiedla po instalacjach oprogramowania pełnego a nie użytkownika. 

Jeśli są tam jakieś wytczki które zostały dodane przez instalatory to wyłącz je, a potem proponuję zainstalować disconnect - coś podobnego jak adblock, dostępny za darno. 

 

proponuję także zrobić scan combo fix lub spyboot. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...