Skocz do zawartości

Laptop studia, CS GO


Recommended Posts

Witam serdecznie, z racji rozpoczęcia studiów zmuszony jestem pozbyć się mojej stacjonarki i rozejrzeć się za jakimś laptopem. W temacie laptopów zielony jestem całkowicie dlatego polegam na opini innych użytkowników. Wymagań nie mam zbyt wygórowanych ( mam nadzieję ). Przede wszystkim chciałbym osiągać jak najwięcej FPS w CS GO i bez problemów pograć w Diablo 3. Pozostałe kwestie nie są już tak istotne. Z góry dzięki za pomoc :)

 

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: 2500zł

2) Rozmiar matrycy: nie mniej niż 15"

3) Główne zastosowanie: gry- CS GO, Diablo 3

4) Miejsce użytkowania: głównie w domu

5) Wymagania specjalne: brak

6) Osobiste preferencje: brak

7) System operacyjny: bez systemu

8) Własna propozycja: brak

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/laptop-asus-r556ln-i5-8gb-ssd128gb-gf840m-180zl-i5584172719.html

 

http://allegro.pl/lenovo-z50-70-i5-8gb-240gb-ssd-gf840-fhd-zestaw-i5591727209.html

 

Jeżeli poszukujesz laptopa głównie do gier, to zastanów się nad dołożeniem do:
http://allegro.pl/gamer-lenovo-y50-70-i5-4210-8gb-1tb-gtx960-fhd-mat-i5591724129.html


Zamiast modelu z dyskiem SSD, można poszukać czegoś z i7u - wydajności mniej więcej i5m.

Edytowane przez dawid12345678
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam

Tak jak mój przedmówca, lepiej jest dołożyć teraz i mieć przez dłuższy czas użytek z laptopa w postaci dobrej wydajności niż zaoszczędzić i za względnie krótki czas stwierdzić, że laptop nie daje sobie rady z nowszymi tytułami. Dzisiejsza branża gier niestety zmierza w kierunku, gdzie gry zajmują i wymagają coraz większej mocy obliczeniowej. Proszę nie traktować tego zdania jako stwierdzenia, że wszystkie gry, ale w większości przypadków tak niestety jest. Wyjątek stanowią gry typu INDIE, które wymagania mają niewielkie, a potrafią dać dużo więcej niż wysoko budżetowe produkcje molochów typu EA, UBISOFT.

 

Pozdrawiam Demiss

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiele zależy od optymalizacji gier.

 

Nie można zapomnieć że Nvidia obniża wydajność kart graficznych poprzedniej generacji.

 

Np. 880m jest prawie tak samo wydajna jak 970m, a gry działają płynniej na tej drugiej karcie...

 

Czemu zieloni tak postępują, to chyba każdy wie..

 

Nmzc.

 

Również pozdrawiam.

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...