Skocz do zawartości

W co chcecie pograć


Recommended Posts

Witam zakładam temat do dyskusji o to w co macie zamiar pograć. Stare, nowe - nie ważna. Może ktoś wyłapie jakiś ciekawy tytuł dla siebie. Podawajcie tytuł, gatunek, na czym to odpalacie oraz jak tytuł jest słabo znany to krótki opis.

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

 

 

Return to Castle Wolfenstein - ostatnio sobie odświeżyłem, super klimat.

 

Stronghold HD na steamie gram od 2 dni i jest cool

 

To dlaczego napisali o tym w co grają? :rotfl:

Tam też możesz sobie dopisać w co masz zamiar zagrać.

Z resztą róbta co chceta...

Link to post
Share on other sites

Witam

Pograłbym chętnie w GTA 5 i Minecraft, w obie gry nie grałem. W przypadku drugiej nie rozumiem jej fenomenu dlatego chętnie bym sprawdził to :) Może w przyszłości.

 

 

 

Ja chyba jeszcze pocisne w NFS:MW ale tego pierwszego.

W sumie nie wiem czy sobie nie zainstaluje, grałem w to ostatni raz lata temu :) A płytę gdzieś mam na pułce. Dzieki za podpowiedź :D

 

Pozdrawiam Demiss

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
potrafiące rozwinąć wyobraźnię i nauczyć kombinowania

W dodatku zwiększa podstawową wiedzę na temat działania układów scalonych i bramek logicznych :D

 

W sumie to mam ochotę zagrać w serię fallout.. ale to dopiero po darksiders.

Edytowane przez pl_sbx
Link to post
Share on other sites

W związku z tym tematem odwiedzę sobie stare NFS. Może Carbon, albo obydwa Undergroundy. Może w końcu przejdę jedynkę :D

 

Może jakieś GTA III, to była gra. Mimo że grałem kilka razy, nigdy nie przeszedłem. Zawsze albo konieczny reinstall, albo ktoś napisał moją grę kilka misji przed końcem. Zresztą żadnego GTA nie ukończyłem. Zawsze te kilka misji do końca :D

 

No może jeszcze "hirołsy", trójka oczywiście :D

 

Co do Minecrafta to polecam, no chyba że chodzisz do gimnazjum (bo zaczniesz nagrywać :D ). Ciekawa gra. Dokładnie to czym powinna być gra. Grywalność i rozrywka ponad grafiką. Trzeba tylko nie zwracać uwagi na jego popularność wśród osób w pewnym wieku.

 

No może jeszcze pograłbym w GTA IV. W końcu. Nigdy nie gram w obecne tytuły. Zawsze kilka lub kilkanaście lat do tyłu. Tak, dobre NFSy i GTA III to już ponad 10 lat :D

 

Pewnie i tak nie będzie chciało mi się instalować powyższych gier. Po za tym przy moim graniu ta lista wystarczy na jakieś 2 lata. Jakoś tak nie gram zbyt wiele :D

Link to post
Share on other sites

Ja po ostatnim maratonie neverwintera, gdzie skończyłem właśnie dwójkę z dodatkami to mam głoda na jakieś dobre skradanki, i teraz się zastanawiam czy pograć od nowa w serie thief, czy może pograć w dishonored wykonując wszystkie misje jako duch bez zabijania. Szkoda ogólnie że na rynku gier jest tak mało dobrych skradanek, deus ex-ami już rzygam bo skończyłem wszystkie części po 10 razy, thiefa 1 i 2 skończyłem po 5x, trójkę 2x, najnowszego z 3x, dishonored skończyłem też około 3x z dlc-kami i nic innego nie zostało jedynie Splintery za którymi jakoś nie przepadam mimo wielu podejść do serii oraz hitman-y ktore też jakoś mi nie podeszły, może dlatego że wolę widok FPS w skradankach. No i jeszcze alien isolation, ale to przeszedłem raz w życiu na hardzie i pamiętam ile mnie stresu kosztowala ta gra i jakoś się zabrać nie mogę 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Najlepszą składaną od lat jest Metal Geat Solid. Sciagnij sobie z sieci pierwszą część a jak ci się spodoba to zakup bo na pewno gdzieś można jeszcze ten tytuł kupić.

 

Gra bardzo wciąga i pomijając bossów też można przejść bez zabijania.

Link to post
Share on other sites

:/ właśnie okropnie żałuje, kocham klimat rasowych skradanek, gdzie każda misja zbudowana jest jak mini sandbox i mamy cel główny, kilka pobocznych i mnóstwo tras, znajdziek, sposobów przejścia, ideałem dla mnie jest pierwszy i drugi thief, dla mnie najlepsze gry tego typu na świecie, tylko że znam je już na pamięć :( Super był też dishonored, kiedy grało się z założeniem że nikogo nie zabijam i chce być niewykryty to gra zyskiwała odpowiedni poziom trudności, a same lokacje były perfekcyjnie zrobione lecz gierka jest króciutka bo mam po 3 przejściach gry z dlc jakieś 50 h na steam

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

No właśnie ja mam świadomość że jest wiele świetnych gier typu stealth z perspektywy TTP, właśnei MGS, Hitman, SPC, ostatnio STYX, ale to dla mnie nie jest to samo :/ nie mogę się wkręcić w te gierki, wielką nadzieję pokładam w nowym Deus Ex ale to dopiero 2016 rok a grać w coś trzeba już :D ostatecznie chyba sobie przejdę najnowszego thiefa, bo jeszcze mam pare acziwek do odblokowania na steam

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...