Skocz do zawartości

[PC] Might & Magic: Heroes VII


Recommended Posts

http://i.imgur.com/KKCZKuK.png


Witam, z racji że nie doszukałem się tematu o nowych hirołsach, to postanowiłem go założyć.
Jeśli jednak znajdzie się gdzieś jakiś w odmętach tego działu, to z góry przepraszam.

Jak wiemy premiera ma być pod koniec września, a o samej grze wiemy sporo. Powraca wiele rzeczy które nie miały miejca w szóstej części. 
 

 

 

Autorzy wysłuchali sugestii fanów i przywrócili wiele rozwiązań, których brakowało w Heroes VI. Przede wszystkim zrezygnowano z uproszczonego modelu ekonomicznego, przywracając siedem odmian surowców w miejsce czterech. Każda frakcja dostała własny dwuwymiarowy ekran miasta z pojedynczymi animowanymi elementami (w „szóstce” to samo znalazło się dopiero po wypuszczeniu patcha 1.5). Usunięty został system transformacji podbitych zamków, więc np. zajęta Nekropolia nie przeobraża się już automatycznie we właściwy naszemu bohaterowi typ miasta. Jednostki straciły możliwość teleportowania się między lokacjami (znów konieczne jest korzystanie z karawan). Powróciło wykorzystywanie machin oblężniczych – katapult, balist, namiotów medyków itp. – podczas bitew. Ponadto przywrócono klasyczną księgę zaklęć i naukę czarów przez odwiedziny w miejskich Gildiach Magów.
 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24482

Piszcie co myślicie, ja osobiście bardzo czekam bo zapowiada się wreszcie ciekawa część :)

Premiera gry w Polsce: 24 września 2015.

 

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...