Skocz do zawartości

Reklamacja w Cyfrowym Polsacie na internet


Recommended Posts

Siemanko!
Mój problem zaczął się 24 lipca 2015, posiadałem pakiet dzień 4.5 GB oraz noc 60GB i w godzinach wieczornech załączył się limit prędkości jak bym ten pakiet wykorzystał, lecz pomyślałem że może przez burze z dszczem net chodzi kiepsko. 27.07 zauważyłem że nadal net chodzi praktycznie w cale w technologi 3G ponieważ LTE proktycznie tu nie dochodzi chociaż na mapce pseudo zasięgowej jest, więc postanowiłem zadzwnoić, najpierw zwalano na modem i moje ustawienia ale jak Panią oświeciłem, że w drugim urządzeniu jakim jest router mobilny LTE jest to samo to przekazała do techników. Mineło kilkanaście dni i zownu zadzwniłem wtedy poinformowano mnie że załączyłą się owa blkoda jak bym wykorzystał pakiet lecz go nie wykorzystałem i teraz to weryfikują dlaczego mnie się załaczyła ta blokda ale qr*a tej blokday nie zdjeli tylko weryfikowali czy może czasem ich w c*uja nie robię. Wyjechałem na urlop nie biorąc netu wróciłem 9.08 a tu nadal brak netu, więc dzwonię a tam Pani że nadal weryfikują i że mam czekać na kontakt i zaznacza, że łasakie się domaga swojego internetu. dziaj mamy 12.08 rozliczenie i reset pakietów i mam już internet, ale dzwonię żeby złorzyć reklamację zostaje do technicznego przełączony a Pani do mnie żę nadal weryfikują i nic nie może ona z tym zrobić i mam czekać na telefon. Jak mogę się domagać zwrotu części abonamentu za usługę której nie maiłem przez 16 dni intenretu od pierwszego zgłoszenia, i czy da się coś wywalczyć ile mają czasu na weryfikację tego zgłoszenia? Kamil

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...