Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Reklamacja w Cyfrowym Polsacie na internet

3g

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kamil_18_19

kamil_18_19
  • Maniak

• 2668 postów
  • Miejscowość:Zgierz
  • 3DMark 06:Nie wiem po zmianie sprzętu nie testowałem.

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:38

Siemanko!
Mój problem zaczął się 24 lipca 2015, posiadałem pakiet dzień 4.5 GB oraz noc 60GB i w godzinach wieczornech załączył się limit prędkości jak bym ten pakiet wykorzystał, lecz pomyślałem że może przez burze z dszczem net chodzi kiepsko. 27.07 zauważyłem że nadal net chodzi praktycznie w cale w technologi 3G ponieważ LTE proktycznie tu nie dochodzi chociaż na mapce pseudo zasięgowej jest, więc postanowiłem zadzwnoić, najpierw zwalano na modem i moje ustawienia ale jak Panią oświeciłem, że w drugim urządzeniu jakim jest router mobilny LTE jest to samo to przekazała do techników. Mineło kilkanaście dni i zownu zadzwniłem wtedy poinformowano mnie że załączyłą się owa blkoda jak bym wykorzystał pakiet lecz go nie wykorzystałem i teraz to weryfikują dlaczego mnie się załaczyła ta blokda ale qr*a tej blokday nie zdjeli tylko weryfikowali czy może czasem ich w c*uja nie robię. Wyjechałem na urlop nie biorąc netu wróciłem 9.08 a tu nadal brak netu, więc dzwonię a tam Pani że nadal weryfikują i że mam czekać na kontakt i zaznacza, że łasakie się domaga swojego internetu. dziaj mamy 12.08 rozliczenie i reset pakietów i mam już internet, ale dzwonię żeby złorzyć reklamację zostaje do technicznego przełączony a Pani do mnie żę nadal weryfikują i nic nie może ona z tym zrobić i mam czekać na telefon. Jak mogę się domagać zwrotu części abonamentu za usługę której nie maiłem przez 16 dni intenretu od pierwszego zgłoszenia, i czy da się coś wywalczyć ile mają czasu na weryfikację tego zgłoszenia? Kamil

• 0

Pc do gier. 

Cpu: i3-8100 Cooler: SPC Fortis 3 MC Mobo: MSI Z370 Tomahawk Ram: 16GB DDR4 Godram Play 2x8GB 2133MHz Hdd1: Crucia M550 128GB Hdd2: 1TB Seagate Gpu: GTX 1060 Xtre.6GB@1980 boost 2150/9500 mem Case: SPC M35W PSU: Corsair TX650 Monitor AOC i2369Vm Os: Win 10 Home x64 Fon Samsung Galaxy S9 PLUS

Spoiler

#2 petekolakowski

petekolakowski
  • Dyskutant

• 152 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:29

Poszukaj profilu na Facebook o lte.

https://www.facebook...limitem?fref=ts

Trzeba walczyć z tymi złodziejami. Powodzenia. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych