Skocz do zawartości

NOWE Ślizgacze Tiger Gaming 1mm do Logitech G502


Recommended Posts

Sprzedam NOWE, farycznie zamknięte ślizgacze Tiger Gaming 1mm do Logitech G502.

 

Ślizgacze są bardzo trwałe, wykonane z PTFE (politetrafluoroetylen, Teflon), w kolorze białym. Po wymianie, mysz ślizga się idealnie, zero problemów z trackingiem.

 

Cena za 1 komplet - 20 zł + koszty wysyłki zgodnie z cennikiem poczty polskiej

 

 

http://i.imgur.com/Eg3YijU.jpghttp://i.imgur.com/IHE84yH.jpg?1

Edytowane przez UserTomek
Link to post
Share on other sites
Rozumiem. Wolałem się upewnić, aby nie było niedomówień :) Jestem zainteresowany. Z powodu tych sliderów zarejestrowałem się na forum i nie wiem jakie zwyczaje tu panują. Zrobisz aukcję czy przelew od razu?

Warto dodać, że na allegro płaci się ją

jakąś prowizję, chyba 2% o ile się nie mylę. No ale za mala dopłatę lepiej mieć jakieś "zabezpieczenie", nawet w przypadku tak małych kwot. Nie chce tutaj nikogo obrażać oczywiście :D

Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Wolałem się upewnić, aby nie było niedomówień :) Jestem zainteresowany. Z powodu tych sliderów zarejestrowałem się na forum i nie wiem jakie zwyczaje tu panują. Zrobisz aukcję czy przelew od razu?

Jeśli chodzi o mnie jest mi to zupełnie obojętne. Tak jak napisał kolega wyżej allegro pobiera prowizję w związku z tym cena byłaby troszeczkę wyższa, musiałbym się zorientować ile dokładnie pobierają.

 

EDIT

Daj znać tutaj lub na PW czy wolałbyś, abym wystawił towar na allegro.

Edytowane przez UserTomek
Link to post
Share on other sites

Poszło na priv.


Kupiłem i b. szybko je otrzymałem. Do niezdecydowanych mogę napisać, iż są perfekcyjnie przycięte i zapewniają wyższy komfort od fabrycznych. Fabryczne pozostawiają po sobie całkiem sporo kleju, dlatego trzeba poświęcić kilka chwil na dokładne oczyszczenie miejsc pod nowe. W razie niedokładnego przyklejenia, spokojnie można spróbować jeszcze raz i nic później się nie odkleja, nie sterczy, jest git. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Chciałbym zakupić komplet.


Nabyłem u kolegi Tomka komplecik i muszę powiedzieć, że są o niebo lepsze niż oryginalne. Pierwsza sprawa to materiał. W przypadku oryginałów to raczej nie jest teflon, a jeśli nawet, jakiś marny jakościowo. W wypadku ślizgaczy Tiger Gaming to lekko wypukła, milimetrowej grubości warstwa bardzo śliskiego Teflonu ®, wyraźnie sztywniejszego od tego w oryginałach. Szczególnie dobry wpływ pogrubienia stopek widać w tylnim/dolnym wąskim ślizgaczu, który po lewej stronie jest bardzo ostro zakończony i warstwa kleju jest tam najmniejsza. Często właśnie w tym miejscu oryginały zaczynają odstawać przy intensywnym użytkowaniu.

 

Podsumowując - bardzo polecam wszystkim userom myszki Logitech G502 Teflonowe ślizgacze firmy Tiger Gaming. To tuning na najwyższym poziomie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy oferta jest jeszcze aktualna? Czy jest możliwość płatności przez paysafecard lub przelewem tradycyjnym (na poczcie) ?


Czy oferta jest jeszcze aktualna? Jeśli tak to czy jest możliwośc płatności paysafecard lub przelewem tradycyjnym (na poczcie)?

Jak możemy się skontaktować w celu zamówienia tych ślizgaczy?

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Również zakupiłem komplet ślizgaczy.

Bardzo polecam Kolegę Tomka, super kontakt i szybka wysyłka.

Na podkładce Razer Goliathus Speed bardzo fajnie i precyzyjnie ślizgają!

W moim przypadku nie były jednak super przycięte tak jak wcześniej napisał Kobalt_Aura, musiałem się trochę nagimnastykować by je jakoś wpasować. W użytkowaniu nie stanowi to jednak żadnego problemu.

 

Polecam!

   
Link to post
Share on other sites

Ślizgacze już zamontowane. Pasowały idealnie :)  Po naklejeniu ślizgaczy trzeba jeszcze ściągnąć z nich folię ochronną bo zauważyłem że taka była. Mysz ślizga się lepiej niż na oryginalnych ślizgaczach tzn. jest mniejszy opór. Szczerze polecam i za jakiś miesiąc chyba dokupię drugi komplet jeśli wszystko będzie ok.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...