Skocz do zawartości

BSoD 0x00000109 / 0x0000003A / 0x00000050


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez DeathArmy,

Recommended Posts

 

11873049_738247316280145_1920870349_o.jp

 

 

Okej, za ok. 50 min skończy renderować mi film to się za to wszystko zabiorę. Oprócz przymulenia komputera po 30 minutach renderingu stabilne. Wyżej wrzuciłem zdj do wyniku MHDD, żeby nie było, że coś ważnego pomyliłem albo pominąłem.

 

Edit:

 

Temperatury po 55 min renderowania

 

 

 

http://zapodaj.net/images/89a2cf45b7ca5.png

 

 

 

Dziwi mnie tylko, dlaczego włączenie pomocy rdzeni CUDA nie powoduje wykorzystywanie karty graficznej. :3

 

@lonialomax

Można to uznać za test procesora? 1,5h obciążenia 95-100%

 

Slot #1 - 3 cykle, bez błędów

Slot #2 - 1 cykl, bez błędów

Edytowane przez DeathArmy
Link to post
Share on other sites

Ad 1. Widocznie rendering nie był aż tak bardzo wymagający. Zależy z jakiego formatu i do jakiego, moje przypuszczenie. U siebie do formatu DVD PC nawet się nie spoci.

Ad 2. Najlepszym testem będą wymagające gry. Z testami jest różnie, czasami sprzęt przechodzi bez błędów największe katusze, a wysypuje się na pulpicie lub przeglądarce internetowej.

Rozumiem, że wszystko do tej pory zadziało się bez bluescreena.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ad 1. Widocznie rendering nie był aż tak bardzo wymagający. Zależy z jakiego formatu i do jakiego, moje przypuszczenie. U siebie do formatu DVD PC nawet się nie spoci.

Ad 2. Najlepszym testem będą wymagające gry. Z testami jest różnie, czasami sprzęt przechodzi bez błędów największe katusze, a wysypuje się na pulpicie lub przeglądarce internetowej.

Rozumiem, że wszystko do tej pory zadziało się bez bluescreena.

 

Ad 1. Renderowałem plik nagrany za pomocą ShadowPlay do formatu .mp4 1080p60, także poci się troszkę

 

Ad 2. Przez półtora godziny chodził na 95-100%, ale tak jak mówisz raz bsod wypada w grze a raz na pulpicie.

Tak, obecnie wszystko bez bluescreena. Aktualnie kończę testować 4 slot (ostatni).

 

#1

#2

#3

Działały bez problemów.

 

 

Pytanie jutro mam wysyłać WSZYSTKO na gwarancji czy mogę dysk twardy sobie zostawić? Chodzi o ilość danych, nie mam gdzie ich zgrać a szkoda byłoby je stracić wszystkie. Slot #4 skończy testować za około 1h 50 min

 

 

Edit:

 

Wszystkie sloty sprawdzone, bez błędów.

 

Po odpaleniu komputera na dwóch kościach wyskoczył BSoD jeszcze przed rozpoczęciem wczytywania windowsa, restart i ruszył.

Edytowane przez DeathArmy
Link to post
Share on other sites

Także te dwa podzespoły możesz reklamować. Co do dysku, to jeżeli zakupiłeś go osobno, nie jako składnik PC to go zostaw- skan MHDD wyszedł poprawnie.

Skoro komputera mieć i tak nie będę to mogę spróbować też z kartą graficzną. Przede wszystkim dziękuje za pomoc, odezwę się jeszcze jutro po zdaniu komputera, a potem zobaczy się. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...