Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Jako iż nie posiadam wiedzy ani doświadczenia w dziedzinie audio proszę o doradzenie mi jaką najlepszą zewnętrzną kartę dźwiękową mogę kupić do podanej ceny w temacie czyli 200-300zł max (chyba że z przesyłką wyjdzie trochę ponad 300, to też nic się dzieje). Karty będę używał do gier typu cs:go, battlefield, gta itp. itd. oraz do muzyki, gdzie głównie słucham rocka, metalu, i pokrewnych gatunków. Obecnie posiadam słuchawki Sennheiser HD 201 i jadę na zintegrowanej karcie dźwiękowej. Słuchawki też będę wymieniał i zastanawiam się na Steelseries siberia V2 kosztują one w granicach 230zł, ale postaram się uzbierać trochę więcej i może znajdzie się wtedy coś lepszego? Na razie priorytetem będzie karta dźwiękowa, zrobię sobie fundament pod lepszy sprzęt :)

Link to post
Share on other sites

po wpisaniu fraz: "zewnętrzna karta dźwiękowa" i "karta dźwiękowa" pojawiają się tematy gdzie ludzie szukają już karty pod konkretny sprzęt(głównie pod głośniki) i często poza moim budżetem(za mniejsza kwotę, lub za dużą), ja natomiast potrzebuje pod słuchawki przede wszystkim, gdyż głośników używam sporadycznie, może 2 razy na miesiąc. 

Wyczytałem natomiast że polecane karty to: FiiO E10, Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Xonar U7 wszystkie karty poza budżetem o ok.60zł, ale może faktycznie warte swej ceny?

Co do słuchawek to nie kupie Siberii skoro są tak odradzane, na słuchawki też przyjdzie czas na razie nie wyznaczyłem na nie jeszcze budżetu, będę kupował najpewniej za miesiąc po wypłacie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...