Skocz do zawartości

Backup ważniejszych danych przed oddaniem laptopa do serwisu


Recommended Posts

Witam,

W moim poczciwym lapku jakiś czas temu "zdechł" jeden głośnik ( i jeden piksel na matrycy, ale tu raczej nic nie wskóram :/ ), chcę go oddać na gwarancję póki jeszcze ją mam :P ...

 

W związku z tym chciałbym wykonać kopie różnych plików... i tu rodzi się pierwszy problem, ponieważ jedyne zewnętrzne urządzenie magazynujące jakie mam to pendrive 8GB ( grubo :D ). Także może jakaś, najlepiej darmowa chmura? Potrzebowałbym pewnie z ~30GB, może mniej jakbym zaczął to wszystko przeglądać i wywalać co niepotrzebne :P Polecicie coś?

 

Drugie pytanie dotyczy firefoxa:
Można jakoś sobie wyeksportować zakładki i hasła do pliku?

 

Chyba tyle, 

przy okazji jako nowy pozdrawiam wszytskich użytkowników :)

Edytowane przez DeltaWorld
Link to post
Share on other sites
http://www.pcworld.pl/news/382334/Dropbox.SkyDrive.a.moze.Google.Drive.Wybieramy.chmure.html - Tutaj ciekawy artykuł o chmurach. Dużo danych masz, może ci to trochę czasu zająć. Jak u Ciebie z internetem? Te najważniejsze zgraj na pendrive, a resztę pakuj w te chmury. Nie wiem dokładnie ile miejsca oferują za darmo, bo sam nie korzystam, ale jeśli będzie za mało, możesz śmiało skorzystać z każdej z nich. Co do drugiego pytania to poszukaj w ustawieniach opcji jakiegoś backupu, czy zapisania ustawień, myślę, że coś takiego powinno być. 

Jeśli ktoś korzysta z chmur lub firefoxa wniesie tutaj coś więcej, bo ja napisałem tylko ogólnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...