Skocz do zawartości

Słuchawki do 50/60 zł z mikrofonem


Recommended Posts

Witam szukam słuchawek do grania do 50/60 zł z mikrofonem . Oto moje propozycje ale nwm czy dobrę podajcie swoje :) . Pozdrawiam i z góry dzięki 

 

-GENESIS H44

 

-Mad Catz Tritton Trigger

 

-MH-2001 Hi-Fi S-XBS 5w1

 

-Gioteck EX-05 

 

-Natec Genesis HX55 VIRTUAL

Edytowane przez bas233
Link to post
Share on other sites

przepraszam bardzo o co wam ku**a chodzi zamiast podać jakieś propozycje to w du**e macie ja się ku**a tylko pytam czy są dobre bo takie znalazłem  .... A nie że będzie mi ktoś pisał "Nie chcę nawet wiedzieć, jak przebiega Twój tok myślenia" możesz wy*********ć z tego tematu jak nie chcesz mi pomóc....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze temat napisany niechlujnie. Jakieś dziwne czcionki, wielkości, już od samego początku źle się to czyta. Po drugie podajesz zakres budżetowy w jakim chcesz się zmieścić, a następnie podajesz propozycje znacznie odbiegające od przyjętych warunków. Nigdzie nie ma informacji, że skupiasz się na używanych słuchawkach. Nie wiadomo o jakie słuchawki chodzi, bo równie dobrze mogę podać dokanałowe lub douszne i też będą odpowiadać tematowi. Nie poświęciłeś nawet chwili, aby poczytać coś na temat polecanych słuchawek, bo w przeciwnym razie nie wyskakiwałbyś z tymi zabawkami dla gejmerów.

 

Czy już teraz wiesz o c*** mi chodzi?

 

Idź i popraw się, a potem wróć, nie grzesz więcej.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Ok . Chodzi mi o słuchawki nauszne . Mają być z mikrofonem . Mogą być używane . szukam słuchawek do 60 zł bardziej do gier . Myślałem na słuchawkami firmy bloody ale nwm jeszcze . A o tych co sądzicie hs-800 albo tritton triger a jeżeli chodzi o ceny to ja szukam tych ogłoszeń na olx . 

Edytowane przez bas233
Link to post
Share on other sites

Dostałeś sensowne odpowiedzi twierdzę że możesz być za głupi by je zrozumieć i wyłapać, więc Ci pomogę bo dobra ze mnie dusza. Za 50-60 zł nie kupisz dobrych SŁUCHAWEK z mikrofonem które spełnią twoje oczekiwania czyli teraz CZYTAJ UWAŻNIE: DO GIER. Podawane przez ciebie badziewie jest badziewiem. Jedyna rzeczą którą łączy je z normalnymi słuchawkami to napis SŁUCHAWKI w nazwie.

 

http://allegro.pl/superlux-hd-681b-sluchawki-studyjne-32-ohm-i5581767432.html#tabsAnchor

do tego mikrofon zelmana nadal nie łapie się w budżecie.

 

Dostajesz propozycje odradzają Ci ją bo chcą Ci dobrze doradzić a ty wymieniasz kolejne gówna pisząc że zdecydujesz się na te. To po ki wał się pytasz?

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

eee ... chyba po to jest forum żeby napisać i się zapytać ludzi którzy się znają w temacie . A np bloody g501 ? 


ale ja nie potrzebuje takich wyjebanych w kosmos słuchawek takie średnie . I do grania nie musi być koniecznie tylko żeby miały przyzwoity mikrofon i dzwięk 

Edytowane przez bas233
Link to post
Share on other sites

Po to jest dlatego uświadomiłem Cię ile kosztują słuchawki z wbudowanym mikrofonem nadające się do grania przykro mi ze nie mieszczą się w twoim budżecie i pewnie stąd ta Twoja agresja w stosunku do ludzi którzy chcą ci pomoc. Nie ja ustalam ceny produktów.

Blody tez się do niczego nie nadają te 2 modele które Ci podałem to najtańsze słuchawki nadające się do grania pogódz się z tym.

Poszukaj używanych superluxow HD 681 potem Dokup mikrofon zalmana jak uzbierasz nic innego godnego polecenia nie wymyślimy przykro nam naprawdę.

Nie szukaj juz smieci typu blody tritony itd itp bo to się SO niczego nie nadaje

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Czyli mam kupić superluxy i mikrofon . Czyli powiadacie że nie ma w tym budżecie słuchawek które miały by mikrofon ! i dobrze grały serio ... . Np bloody ma program dzięki któremu można zwiększyć słyszalność kroków i przełączania broni .

Link to post
Share on other sites

Twoje propozycje są nic nie warte. Lepiej dołóż od razu do HD681, bo po tych A4Techach, Logitechach i innych Trittonach będziesz tylko płakał, że taki badziew kupiłeś. Nie chciałbym tych słuchawek za darmo, bo i tak by leżały w koszu, a ja nie jestem masochistą.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ok HD681 są spoko ale nie ma takich żeby były z mikrofonem ?


teraz mam esperanza EH137  straszny badziew wogólę nie wygodne


a jakieś do 80 zł z mikrofonem  ?


a i ja nie jestem jakimś zapaleńcem co potrzebuje zarąbistych słuchawek wystarczą takie przeciętne . 

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, chcesz kupić te plastikowe pierdziawki z dodatkami dla ogólnopojętej gimbazy to proszę bardzo. Nie wiem czego od nich oczekujesz? Oczekujesz, że będziesz lepszym graczem, że te programy pomogą zbierać łatwiej fragi? Jeśli chcesz mieć dobry dźwięk, to musisz kupić dobrze brzmiące słuchawki (nie te słuchawkopodobne badziewia), a do tego mieć kartę, która pozwoli w ogóle dobrze zagrać słuchawkom.

 

Najtańsze słuchawki, jakie nadają się do użytku to właśnie HD681, taniej i lepiej się nie da, bo jeśli pójdziesz o głupie 20zł niżej to tracisz znacznie na jakości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...