Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 10 i Konto Microsoft.

win Problem konto microsoft 10 win10 windows windows 10 outlook

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Varios

Varios
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 07:59

Hej wczoraj zaktualizowałem kompa do win 10. Dzisiaj chciałem zalogować się na konto microsoft wybieram ustawienia> Konta> I klikam zaloguj się za pomocą konta microsoft nagle wyuskakuje jakieś okno na 1 sek i się wyłącza. Więc jak mam się zalogować?

Z góry dziękuje za pomoc

• 0

#2 arrancar

arrancar
  • Bywalec

• 101 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 07:46

Przy instalacji nie mogłeś sobie ustawić konta? No to teraz siedzisz na lokalnym tak? Jeśli nie działa takie zalogowanie jak piszesz, chociaż ja nie miałem problemów to zobacz panel sterowania i tam konta użytkowników. Tam stwórz nowe konto ze swoim mailem do konta microsoft. Może zadziała.

• 0

#3 Varios

Varios
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 10:35

Przy instalacji nie mogłeś sobie ustawić konta? No to teraz siedzisz na lokalnym tak? Jeśli nie działa takie zalogowanie jak piszesz, chociaż ja nie miałem problemów to zobacz panel sterowania i tam konta użytkowników. Tam stwórz nowe konto ze swoim mailem do konta microsoft. Może zadziała.

Jak próbuje dodać nowego użytkownika to samo.

• 0

#4 arrancar

arrancar
  • Bywalec

• 101 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 16:36

Może sfc.exe /scannow w cmd na prawach administratora pomoże. Jak nie to przywróć do ustawień farycznych windowsa. Jak nadal nie to nie wiem. Może ktoś ma lepszy pomysł.
Powinno być sfc /scannow

Użytkownik arrancar edytował ten post 10 sierpień 2015 - 15:42

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: win, Problem, konto, microsoft, 10, win10, windows, windows 10, outlook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych