Skocz do zawartości

Laptop do Photoshopa, Sony Vegas Pro i programowania (2750zl max)


Recommended Posts

Dzien dobry, proszę o pomoc w znalezieniu sprzetu.

1)Kwota przeznaczona na zakup: 

400-500funtow (2250-2750zl)

2) Rozmiar matrycy :

15” najlepiej hd/full hd (ale niekoniecznie)

3) Główne zastosowanie :

Zamierzam bazowo uzywac go do programow typu Photoshop, Sony Vegas Pro I After Effects. Dodatkowo ucze sie programowania stron (PHP,javaScript). W przyszlosci rozszerze dzialalnosc o Jave I C#. Wstepnie dowiedzialem sie, powyzej wymienione czynnosci nie wymagaja oszalamiajacej ilosci ram. Przyda mi sie jedynie mozliwie jak najlepszy procesor, niezlej pojemnosci dysk (320gb+ na filmy I zdjecia) I dobry system chlodzenia, zeby wytrzymal renderowanie.

4) Miejsce użytkowania :

Tylko I wylacznie dom. Nie zamierzam z nim nigdzie wychodzic wiec nie bedzie potrzebna wytrzymala bateria, niezla obudowa I porecznosc urzadzenia.

5) Wymagania specjalne :

Niezly, mozliwie jak najwiekszy ekran, ktory umili ogladanie filmow. Nie potrzebuje zadnych bajerow w stylu touchscreen I czytnik linni.

6) Osobiste preferencje (np. niechęć do konkretnej marki albo biały kolor, etc.):

Zadnych uprzedzen. Jedynie slyszalem zeby zaczekac na rozwoj windows10 I rekomendowano mi Lenovo oraz Delle.

7) System operacyjny :

Wchodzi w gre jedynie Windows

8) Własna propozycja :

Prosze wybaczyc mi jesli propozycje beda oderwane od powyzszych wymagan albowiem kompletnie sie na tym nie znam:

http://www.x-kom.pl/p/240948-notebook-laptop-17-3-lenovo-g70-70-i5-4210u-8gb-1000-win8x-gt820m.html

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/8610781#techniczne

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/12625600#from71564

Dzieki wielkie za pomoc​, dodam tylko, ze chciałbym żeby maszyna sluzyla mi przez lata.

Edytowane przez avrack4
Link to post
Share on other sites

to zależy. mogę albo cos dolozyc albo zejść z wymagan (np. gorszej jakości ekran i mniejszy dysk)

najważniejsze żeby dokonać wyboru na kilka najbliższych lat o najlepszym stosunku jakości do ceny. dziekuje za szybka odpowiedz

Edytowane przez avrack4
Link to post
Share on other sites

To podaj maksymalną kwotę, jaką możesz przeznaczyć na zakup. Grać będziesz?

 

I dobry system chlodzenia, zeby wytrzymal renderowanie.

 

Taki sprzęt (DTR), to wydatek od 4 tyś w górę..

 

Zastanawiałeś się nad używanymi laptopami?

 

Nmzc.

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites

To podaj maksymalną kwotę, jaką możesz przeznaczyć na zakup. Grać będziesz?

 

 

Taki sprzęt (DTR), to wydatek od 4 tyś w górę..

 

Zastanawiałeś się nad używanymi laptopami?

 

Nmzc.

 

Na razie niestety te 2800.Nie, nie będę w nic gral. A jakies podkładki chlodzace czy inne zewnętrzne rozwiązania? Moglbym przystac na używane urzadzenie ale nigdy wcześniej takowego nie nabywalem, nie wiem na jakich zasadach się to odbywa, a nie chciałbym kupic przysłowiowego kota w worku.

Edytowane przez avrack4
Link to post
Share on other sites

tylko ze nie ma mnie na razie w Polsce i pisałem ten post bardziej z myślą o jakichś modelach a nie konkretnych ofertach tym bardziej ze będę raczej kupowal laptop na wyspach przepraszam nie wyjaśniłem. ale widze ze i tak będę musial sie wstrzymać i podbudowac budzet

Link to post
Share on other sites
Zamierzam bazowo uzywac go do programow typu Photoshop, Sony Vegas Pro I After Effects. Dodatkowo ucze sie programowania stron (PHP,javaScript). W przyszlosci rozszerze dzialalnosc o Jave I C#. Wstepnie dowiedzialem sie, powyzej wymienione czynnosci nie wymagaja oszalamiajacej ilosci ram. Przyda mi sie jedynie mozliwie jak najlepszy procesor, niezlej pojemnosci dysk (320gb+ na filmy I zdjecia) I dobry system chlodzenia, zeby wytrzymal renderowanie.

 

Dzieki wielkie za pomoc​, dodam tylko, ze chciałbym żeby maszyna sluzyla mi przez lata.

 

Clevo 157SM-A/177SM-A. Cena: od 4200 zł - bez systemu. Dell M6600.

 

Profesjonalne DTR - nieporównywalne z Twoimi propozycjami.

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...