Skocz do zawartości

Internet rozłącza się przy próbie uploadowania czegokolwiek.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez melomonster,

Recommended Posts

Hej, tak jak w tytule - wróciłem z urlopu i chciałem zdjęcia wrzucić na dysk google i zonk - nie mogę wrzucić ani jednego zdjęcia ponieważ przy próbie wrzucenia zawsze automatycznie rozłącza internet. Pojawia się on z powrotem po zamknięciu zakładki google dysku. Podobnie jest kiedy odpalę qbittorrent czy też kiedy chcę wrzucić coś na deviantart.com. Posiadam router Pentagram Cerberus P6361 podpięty do modemu Cisco EPC 3010 z Vectry. Słyszałem że Vectra ma jakieś problemy z siecią, czy to może być efekt tego? Skontaktuję się z serwisem Vectry, najpierw chciałem jednak się dowiedzieć czy ktoś z Was ma/miał podobny problem.

Edytowane przez melomonster
Link to post
Share on other sites

 

 

Słyszałem że Vectra ma jakieś problemy z siecią

Więc najpierw spróbuj się u nich dowiedzieć czy wszystko ok. Być może, prosty reset ww. urządzeń też by coś pomógł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprawa na chwilę obecną wygląda tak: dzwoniłem do vectry parę razy i tylko 2 razy dodzwoniłem się do pani której wyżaliłem się o co chodzi, usłyszałem od niej tylko "Proszę poczekać, przełączę Pana do działu technicznego". Na podniesienie słuchawki w dziale technicznym czekałem po 15 minut i nic, prawdopodobnie ma to coś wspólnego z wakacjami i weekendem. Spróbuję jutro.

Więc najpierw spróbuj się u nich dowiedzieć czy wszystko ok. Być może, prosty reset ww. urządzeń też by coś pomógł.

Resetowałem modem, router, kompa, na tacę dałem, nawet upgrade do Win10 zrobiłem i nic. Odpaliłem też Minta i jest to samo, więc to nie wina systemu. Przypomniałem sobie że niedawno aktualizowałem BIOS - to mogło coś namącić?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...