Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Internet rozłącza się przy próbie uploadowania czegokolwiek.

internet sieć router vectra rozłączanie modem upload wgrywanie przesyłanie

Najlepsza odpowiedź melomonster, 29 sierpień 2015 - 15:55

Okazało się że była to wina wadliwego (czyt. przegrzanego) modemu który wymieniłem i teraz wszystko śmiga. Temat można zamknąć.

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 melomonster

melomonster
  • Amator

• 59 postów

Napisano 01 sierpień 2015 - 09:56

Hej, tak jak w tytule - wróciłem z urlopu i chciałem zdjęcia wrzucić na dysk google i zonk - nie mogę wrzucić ani jednego zdjęcia ponieważ przy próbie wrzucenia zawsze automatycznie rozłącza internet. Pojawia się on z powrotem po zamknięciu zakładki google dysku. Podobnie jest kiedy odpalę qbittorrent czy też kiedy chcę wrzucić coś na deviantart.com. Posiadam router Pentagram Cerberus P6361 podpięty do modemu Cisco EPC 3010 z Vectry. Słyszałem że Vectra ma jakieś problemy z siecią, czy to może być efekt tego? Skontaktuję się z serwisem Vectry, najpierw chciałem jednak się dowiedzieć czy ktoś z Was ma/miał podobny problem.

Użytkownik melomonster edytował ten post 01 sierpień 2015 - 10:02

• 0

#2 worm

worm
  • π

• 10720 postów

Napisano 01 sierpień 2015 - 10:05

Słyszałem że Vectra ma jakieś problemy z siecią

Więc najpierw spróbuj się u nich dowiedzieć czy wszystko ok. Być może, prosty reset ww. urządzeń też by coś pomógł.

• 1

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 melomonster

melomonster
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 10:59

Sprawa na chwilę obecną wygląda tak: dzwoniłem do vectry parę razy i tylko 2 razy dodzwoniłem się do pani której wyżaliłem się o co chodzi, usłyszałem od niej tylko "Proszę poczekać, przełączę Pana do działu technicznego". Na podniesienie słuchawki w dziale technicznym czekałem po 15 minut i nic, prawdopodobnie ma to coś wspólnego z wakacjami i weekendem. Spróbuję jutro.

Więc najpierw spróbuj się u nich dowiedzieć czy wszystko ok. Być może, prosty reset ww. urządzeń też by coś pomógł.

Resetowałem modem, router, kompa, na tacę dałem, nawet upgrade do Win10 zrobiłem i nic. Odpaliłem też Minta i jest to samo, więc to nie wina systemu. Przypomniałem sobie że niedawno aktualizowałem BIOS - to mogło coś namącić?

• 0

#4 melomonster

melomonster
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 29 sierpień 2015 - 15:55   Najlepsza odpowiedź

Okazało się że była to wina wadliwego (czyt. przegrzanego) modemu który wymieniłem i teraz wszystko śmiga. Temat można zamknąć.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, sieć, router, vectra, rozłączanie, modem, upload, wgrywanie, przesyłanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych