Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gta 5 Dziwny problem z myszką

gta5 problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiliextreme21

wiliextreme21
  • Dyskutant

• 202 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 13:35

Witam! Posiadam grę gta 5. Mój dziwny problem polega na tym że myszka nie działa mi tylko w misji czas na jogę... Po prostu nic nie reaguję, co uniemożliwia dalszą fabułę. Z myszką nie ma żadnych problemów, na co dzień, w innych grach również, jak i w samym gta 5, tylko w tej misji. Moja myszka to logitech g500.

Dodam że gra nie jest oryginalna...

• 0

#2 kory2

kory2
  • Entuzjasta

• 562 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 14:59

Kup oryginała. Nie pomagamy piratom. Przed pisaniem postów polecam zapoznać sie z regulaminem. Pozdrawiam.
Temat do zamknięcia.
  • 0

i7 4790k , ASROCK Z87 EXTREME 4 ,Zotac hybrid 1080 8gb ,4x8 GB Corsair Venegace 1666mhz, Corsair RM750 Gold, Ssd Corsair LX 256GB, Hdd WD Black 1TB, Corsair Carbide 330R, Noctua nh-u 14s

#3 wiliextreme21

wiliextreme21
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 202 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 20:11

Gdzie tak jest napisane że piratom nie pomagamy?

• 0

#4 Michur

Michur
  • Gaduła

• 454 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:34

Kup oryginała. Nie pomagamy piratom. Przed pisaniem postów polecam zapoznać sie z regulaminem. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

Tak się składa że ja posiadam oryginał i też miałem problem z myszką w tej misji który udało mi się jakoś przejść a teraz na multi mam problem ponieważ w menu gry i internecie GTA wskażnik myszy jest jakby zamknięty w mnijszej rozdzielczości. To sa błędy gry. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gta5, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych