Skocz do zawartości

trudny wybór laptopa


Recommended Posts

Wowo, do jasnej cholery. Do jakiego przedziału ma być w końcu ten komputer? Na początku podajesz 2000-2500 a teraz wyskoczyłeś z laptopem za 3300.

 

Chcesz dobrego laptopa za 3000 ? Proszę bardzo - http://allegro.pl/msi-ge600-i5-460-4gb- ... 64867.html

 

Tu masz 17 calowego z win7 - http://allegro.pl/msi-ge700-i5-4gb-500g ... 21552.html

 

Mocniejszy od każdego którego podałeś.

 

Widzimy więc, że inwestycja w dobrą jednostkę centralną ma sens, gdyż to, jaki procesor w laptopie będziemy mieć, wpływa nie tylko na komfort pracy, ale i rozrywki. Jeśli jesteśmy okazjonalnymi graczami i nie musimy grać w najnowsze tytuły z poziomem szczegółowości ustawionym na ultra, warto zastanowić się nad mocnym procesorem Intel Core ...........

Skąd to wziąłeś? Ze strony intela? Na kartach intela rzadko, która gra w ogóle ruszy...

Link to post
Share on other sites

cyt.

............

Doskonałym przykładem jest tu niezwykle popularny chip Intel GMA HD. Znajdziemy go w mobilnych procesorach Intel Core wykorzystujących rdzenie Arrandale, a więc Intel Core i3 (np. Intel Core i3-330M), Intel Core i5 (np. Intel Core i5-430M) oraz dwurdzeniowych jednostkach Intel Core i7 (np. Intel Core i7-620M).

 

 

Widzimy więc, że inwestycja w dobrą jednostkę centralną ma sens, gdyż to, jaki procesor w laptopie będziemy mieć, wpływa nie tylko na komfort pracy, ale i rozrywki. Jeśli jesteśmy okazjonalnymi graczami i nie musimy grać w najnowsze tytuły z poziomem szczegółowości ustawionym na ultra, warto zastanowić się nad mocnym procesorem Intel Core ...........

 

czyli wedlug mnie procek nie bedzie katowany

nie to nie jest z intela,ale tu chodzilo mi o to, ja tak zrozumilem ze procek wspiera karte grafiki w niektorych aplikacjach multimedialnych

Link to post
Share on other sites

bylem teraz ogladac lapki i wpadl mi w oko oto taki zestaw

PB TK83 15,3 AMD ATHLON P320 2gbram HDD 500 HD5470M win7 i ma zainstalowany PS elements7

pan mi wlaczyl i normalnie chodzil bez zajakniecia procek tak na 13-15% mial uzycia na zegarze przy obrobce fotek

A maja drugi PB LM87 JN 120PL LXBJGO2 17,3 i3 370M HD5470 4gb ram !!!! +PS 2700zl

 

I co wy na to :):)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...