Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

NZXT Noctis 450 White by TMStoke

NZXT Noctis 450 NZXT Noctis 450 Worklog Modding ulepszanie NZXT Noctis 450 white cooling mod pc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 21:48

:rotfl:  według mnie kisiel w majtkach  :menda: czasami warto dołożyć niż kupić  gorsze 

• 2

#22 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu
  • Nie mam fioła na tym punkcie, ale...

• 415 postów
  • Miejscowość:Świebodzin / Stoke on Trent
  • 3DMark 06:28620

Napisano 27 lipiec 2015 - 21:55

:rotfl:  według mnie kisiel w majtkach  :menda: czasami warto dołożyć niż kupić  gorsze 

Zwłaszcza, że taką różnice w funciakach prawie się nie odczuwa, a stresu zero :)

• 0

Moje graty:

Spoiler

:!: Nie bagatelizuj urządzenia jakim jest zasilacz PC (PSU). Niemarkowy jest tykającą bombą, którą możesz mieć w obudowie.

Dobry zasilacz jak się spali to się spali. Wyrób zasilaczo-podobny zabierze ze sobą resztę podzespołów, a także Twoje dane  :!:

#23 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 21:59

dokładnie :) 

a masz może podświetlanie śledzi z tyłu ? 

• 1

#24 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:00

Tak - biała dioda nad panelem I/O i druga nad śledziami - na fotkach robionych w ciemnościach widać białą poświatę z tyłu budy :)

• 0

Moje graty:

Spoiler

:!: Nie bagatelizuj urządzenia jakim jest zasilacz PC (PSU). Niemarkowy jest tykającą bombą, którą możesz mieć w obudowie.

Dobry zasilacz jak się spali to się spali. Wyrób zasilaczo-podobny zabierze ze sobą resztę podzespołów, a także Twoje dane  :!:

#25 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:02

faktycznie :)   czyli  tak samo jak w  h440  :)  mam nadzieję że na  h440 nie zawiodę się  tak jak na z3 :/ 

• 1

#26 Garfieldek

Garfieldek
  • ROG Fanboy

• 721 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz/Fordon

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:04

Na początku załatw przedłużki/oploty. Jak dla mnie zmieni to bardzo dużo, widzę że robicie chłopaki 10k postów na sekundę.

• 1

CPU: Intel Core i7 4770K GPU: Sapphire RX480 8GB RAMKingston HyperX 8GB 1600@2000 CL9                          #1 Z3+ ROG 

MOBO: ASUS Maximus VI Formula SSD: Crucial BX200 240GB                                                                              #2 TJ07 Red Lightning

PSU: Chieftec GPS-500A CASE: SS TJ07  

#27 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:09

najpierw ssd :D potem  niech się bawi w oploty   i upiększa  to  bo naprawdę :D buda zaje#$%^&

• 2

#28 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:10

Garfieldek, przecież mam przedłużki :P

Fakt, temat się rozpędził troszkę :D

maxnnfsw, no Ty miałeś pecha ze swoją budą, szkoda bo uraza została, choć Z3 nie jest zła - sama w sobie :/

Użytkownik TMStoke edytował ten post 27 lipiec 2015 - 22:10

• 0

Moje graty:

Spoiler

#29 Garfieldek

Garfieldek
  • ROG Fanboy

• 721 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz/Fordon

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:13

O cholera, na poczatku wygladaly jak zwykle czarne kable od zasiłek.

• 0

CPU: Intel Core i7 4770K GPU: Sapphire RX480 8GB RAMKingston HyperX 8GB 1600@2000 CL9                          #1 Z3+ ROG 

MOBO: ASUS Maximus VI Formula SSD: Crucial BX200 240GB                                                                              #2 TJ07 Red Lightning

PSU: Chieftec GPS-500A CASE: SS TJ07  

#30 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:16

Garfieldek, zasiłka miała oploty - ale nie mające nic wspólnego ze sztuką :) dlatego wraz z obudową kupiłem przedłużkę ATX 24 PIN i PCI-E 6 PIN. Do tego dojdą jeszcze grzebienie, bo jak widac kabelki układają się jak chcą. Dojdą, bo nie było w sklepie :/

• 0

Moje graty:

Spoiler

#31 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:21

Pod względem  wyglądu z3 jest bardzo ładna ale to bardzooo   pod względem   wykonania ( oceniam moją )  to tragedia  :( ale to nic h440 <3   będzie ale najpierw muszę znaleźć dla niej  odpowiednie miejsce  :3    ale to  niedługo napisze :) będzie to nie tyle związane z   kompem co z  w lujjj długim biurkiem :D ale już się zamykam bo to temat kolegi a nie mój :D 

• 1

#32 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:28

ale już się zamykam bo to temat kolegi a nie mój :D

Daj spokój - jak wyląduje H440 u Ciebie to Ciebie obsiądziemy - a że H440 i Noctis 450 to ten sam środek, to i tak cała dyskusja toczy się wokół jednego komina :D

Panowie, a co radzicie w przypadku przewodów od USB 2.0 i HD Audio? Jak widać na foto w oczy rzucają się kolorowe kabelki tuż przed wtyczkami. Niby nie wielkiego, ale jednak :/

• 0

Moje graty:

Spoiler

#33 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:39

Hmmm,  może plasti dip ?

ewt zaraz dam pomysł  tylko muszę coś sprawdzić 

• 1

#34 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:45

Przewody plasti dipem? Pojechałeś :D

Może koszulka termokurczliwa :menda:

• 0

Moje graty:

Spoiler

#35 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:54

http://www.avteam.pl...blowy-22mm.html to założyć  na  hd audio  i  koszulką termokurczliwą  zabezpieczyć ewt szukać oplotów  na każdy kabelek z osobna :v

ewt tak jak mówisz koszulką :) 

• 1

#36 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:55

Kabelki są czarne - wiec nie ma sensu ich całych zakrywać :) a na to koszulkę tak, by osiadła też na wtyczce - co skutecznie zasłoniłoby kolorowe kabelki. Z tym, że koszulka zrobi się twarda i lipa z zagięciem przewodu... Przydałby się dość elastyczny oplot  - tak by ułożył się i na przewodzie, i na wtyczce :)

Coś się wymyśli :menda:

Użytkownik TMStoke edytował ten post 27 lipiec 2015 - 22:56

• 0

Moje graty:

Spoiler

#37 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:00

mi się rozchodziło o to że    założyć nowy oplot    zamocować go na wtyczce i jechać z nim do  samego końca i tak z każdym takim  kablem   i tyle :) 

• 1

#38 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:02

W Zalman Z3 w ruch poszła taśma izolacyjna - nie wspominałem o tym bo ktoś mógłby stwierdzić, że wiocha. Jak się przyjrzysz na foto, to zobaczysz zwijkę obok czarno-czerwonych kabelków od diod, power i reset :)

860594bca067d583.jpg

A oplot da się tyle naciągnąć?

• 0

Moje graty:

Spoiler

#39 maxnnfsw

maxnnfsw
  • Amator

• 51 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:09

WyOj3Pb.png

Kupujesz szeroki oplot taki żeby wszedł na końcówkę  i    kawałek    koszulki termokurczliwej i po sprawie :) 

i ten  cały oplot zaczyna się od   końcówki hd audio i tam jest zabezpieczony kawałkiem koszulki termokurczliwej   i idzie do panelu frontowego :) ... tak wiem  tłumacze strasznie   :D 

• 1

#40 TMStoke

TMStoke
  • Autor tematu

• 415 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:10

Wybacz, taka pora - kumam o co Ci biega :) Z tym, że nie rozwiąże to chyba problemu z brakiem możliwości zagięcia przewodu zaraz za wtyczką - ale otwiera drogę do nowych pomysłów :D

• 0

Moje graty:

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NZXT Noctis 450, NZXT, Noctis 450, Worklog, Modding, ulepszanie, NZXT Noctis 450 white, cooling, mod, pc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych