Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Otóż mam problem (głupi bo głupi, lecz upierdliwy) taki jak napisałem w tytule. Mam mojego samsunga już prawie 2 lata i w dużej części jego rola to oglądanie czegoś na YouTubie. Niedawno (z 2/3 yg temu) była aktualizacja YouTube i od tego czasu mogę odtwarzać filmy maksymalnie w 480p... Szperałem w ustawieniach, ale niczego nie znalazłem, a przecież przez 1,5 roku oglądałem filmy w 720p zawsze bez problemu. Czy ktoś wie gdzie może leżeć problem lub czy wgl da się go rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

Ściągnij TubeMate, będziesz mógł oglądać nawet w 1080p, a jak coś się spodoba to ściągnąć, albo z teledysku wyciągnąć samą muzykę, na mojej Xperii Neo V z cyanogenmodem 11 nawet nie chce się YT włączyć, chce aktualizować google play, na który nie ma miejsca w pamięci telefonu, a nie zamierzam wszystkiego usuwać i instalować od nowa. Ogólnie zamiast apki robić coraz lżejsze i przyjaźniejsze użytkownikowi to są coraz cięższe i bardziej wymagające... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ściągnij TubeMate, będziesz mógł oglądać nawet w 1080p, a jak coś się spodoba to ściągnąć, albo z teledysku wyciągnąć samą muzykę, na mojej Xperii Neo V z cyanogenmodem 11 nawet nie chce się YT włączyć, chce aktualizować google play, na który nie ma miejsca w pamięci telefonu, a nie zamierzam wszystkiego usuwać i instalować od nowa. Ogólnie zamiast apki robić coraz lżejsze i przyjaźniejsze użytkownikowi to są coraz cięższe i bardziej wymagające... 

Też mam Xperie Neo V - trzeba pare kilka razy dotknąć ikonę YT, po jakimś czasie powinna się włączyć - u mnie ten sposób działa.

A fakt faktem, że 300 mb w Neo V to zdecydowanie za mało, jest to już wiekowy telefon i polecam, jeśli ma się fundusze przestawić się na coś nowszego :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...