Skocz do zawartości

Czy GTX 960 starczy do pakietu adobe i CS:GO?


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zakupu PC. Wybór padł na 2 możliwości i5 4690k + GTX 970 albo i7 4790k + gtx960. Stwierdziłem że skoro grać bede głównie w CS:GO, ew. od czasu do czasu pykné w coś innego to lepiej mi zainwestować w lepszy procesor. Dobrze myślę? Na szybszy render i lepszą pracę przy pakiecie adobe bardziej wpłynie lepszy procek? Czy GTX 960 i ciągnie CS:GO przy 300 stałych FPS? (low ustawienia, modele wysokie, AA 4x, rozdzialka jakas 4:3 rozciągnięta)

Link to post
Share on other sites

 

 

ciągnie CS:GO przy 300 stałych FPS?

fps_max 129...

Na co Ci więcej fps? Zużywasz więcej prądu i grzejesz sprzęt. 128 - taki masz tickrate na lepszych serwerach, jeśli masz monitor 144Hz to ustaw fps_max 145.

Tyle fpsów zapewniała mi 7770... także pytanie o klatki w przypadku 960-tki jest zbędne.

Pomijam już fakt, że opłacalność zakupu 960 jest słaba. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
fps_max 129...

Na co Ci więcej fps? Zużywasz więcej prądu i grzejesz sprzęt. 128 - taki masz tickrate na lepszych serwerach, jeśli masz monitor 144Hz to ustaw fps_max 145.

Tyle fpsów zapewniała mi 7770... także pytanie o klatki w przypadku 960-tki jest zbędne.

Pomijam już fakt, że opłacalność zakupu 960 jest słaba.

To jaką inną kartę w tej cenie polecasz? Pakiet Adobe, w tym także Premiere więc chyba lepiej od zielonych.

Link to post
Share on other sites

Co za pytanie, czy to wystarczy do CS:GO. Halo? Mówimy tutaj o topowej i5 i i7 z dwiema karcioszkami, które wystarczą do gry we wszystko co nowe. Uprzedzając pytania hipotetycznego Globala, tak spokojnie będzie wyciągać taki gtx960 w okolicy 300fps.

 

Dla porównania u mnie na i5 4670 i HD7970 na FHD i ustawieniach mieszanych z przewagą niskich mam mniej więcej taki poziom klatek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Silnik source wymaga dużej ilości klatek - im więcej, tym lepiej.

Nie.

 

 

Na serwerach społeczności być może masz 128tck rate. Wszędzie indziej masz 64

Raczej na mmach masz 64, na reszcie 128, bo inaczej się nie po prostu nie opłaca.

 

 

 

Jeśli mówisz że tak nie jest to udowodnij to.

 

 

Nie chce mi się.

Nie chce Ci się czego udowadniać, przecież on 200% racji pisząc, że 128 to max... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...