Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fractal Design Newton R3 800W

Fractal Design Zasilacz Modularny 500zl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Player-01

Player-01
  • Gaduła

• 263 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 23:14

Pobawiłem się dzisiaj swoim nowym zasilaczem i w trybie ECO przy ponad 300W obciążenia wentylator się nie załączył. Dopiero wyłączenie tego trybu sprawia, że wentylator cały czas jest wyraźnie słyszalny, co muszę przyznać, trochę mnie zawiodło. Mam nawet wrażenie, że wtedy jest głośniejszy od mojego poprzedniego 4-letniego Chiefteca.

06radcho napisałeś, że R3 są cichutkie, tylko czy miałeś na myśli tylko tryb, w którym wentylatory stoją czy również wtedy, gdy się kręcą?

• 0

#22 06radcho

06radcho
  • PREZES

• 3391 postów
  • Miejscowość:Glogow/Wrocław/Toronto
  • 3DMark 06:Nie pytaj bo ci bedzie glupio

Napisano 31 lipiec 2015 - 16:35

Gdy się kręcą.

• 0

Ekspert działów: Obudowy i Zasilacze / Pełne zestawienie Ekspertów

#23 Player-01

Player-01
  • Gaduła

• 263 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 21:08

Dobra, doczytałem, że gdy tryb ECO jest w EVGA G2 wyłączony, to wentylator kręci się z maksymalną możliwą prędkością niezależnie od obciążenia, tak więc nie dziwne, że go słychać. Dopiero wspomniany tryb ECO reguluje jego obrotami, gdy zostanie wprawiony w ruch. Tak więc poziom emitowanego hałasu w tym zasilaczu i Fractalu na "full load" podejrzewam, że będzie porównywalny.

Użytkownik Player-01 edytował ten post 31 lipiec 2015 - 21:09

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Fractal Design, Zasilacz Modularny, 500zl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych