Skocz do zawartości

Brak rezerwacji Windows 10


Recommended Posts

Witam,

Premiera Windows 10 zbliża się wielkimi krokami. Mam problem, pomimo wszystkich aktualizacji nie pojawia mi się ikonka rezerwacji Win10. Mój laptop to Lenovo Y580 z Win 8 zaaktualizowanym do Win 8.1. Teoretycznie wszystko powinno być ok, aktualizacje są, sprawdzałem nawet jakis fix aby rezerwacja się pojawiła jednak bezskutecznie. Jest inna możliwość na zdobycie darmowej "dziesiątki"?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, o ile dobrze rozumiem, 29 lipca jest premiera Win 10, będę go mógł zaaktualizować, a potem ściągnąć obraz "dziesiątki" i wgrać system na czysto? (lapek praktycznie świeżo po formacie ale zauważyłem, że po aktualizacji do 8.1 system lekko zwolnił i ogólnie nie pracuje dobrze, wogóle nie mam zaufania do aktualizacji, wole czysty system) 

Czy ta możliwość pojawi się od razu 29? Czy może jest szansa zrobić to troche wcześniej? Wyjeżdzam 30 i chciałbym mieć już 10, a tak nie wiem czy zdąże.

Edytowane przez keanu96
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie, o ile dobrze rozumiem, 29 lipca jest premiera Win 10, będę go mógł zaaktualizować, a potem ściągnąć obraz "dziesiątki" i wgrać system na czysto? 

Tego jak to będzie wyglądało to nikt nie wie na 100%, są tylko prawdopodobne domysły jak to może wygladać, poczekamy zobaczymy :) Cierpliwości.

Link to post
Share on other sites

Na podstawie pewnych informacji z Microsoft,będziesz mógł ponieważ sami wielokrotnie tłumaczylu,że stajesz się na stałe właścicielem numeru seryjnego dziesiątki.Jest twoja.

"

Tak. Po wykonaniu uaktualnienia do systemu Windows 10 w ramach oferty bezpłatnego uaktualnienia możesz ponowie zainstalować system na tym samym urządzeniu, nawet wykonując czystą instalację. Nie musisz kupować systemu Windows 10 lub przywracać wcześniejszej wersji systemu Windows i uaktualniać ponownie.

Możesz także utworzyć swój własny nośnik instalacyjny, przy użyciu USB lub DVD, i korzystać z niego do uaktualnienia urządzenia lub ponownego zainstalowania systemu po wykonaniu uaktualnienia."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Na podstawie pewnych informacji z Microsoft,będziesz mógł ponieważ sami wielokrotnie tłumaczylu,że stajesz się na stałe właścicielem numeru seryjnego dziesiątki.Jest twoja.

"

Tak. Po wykonaniu uaktualnienia do systemu Windows 10 w ramach oferty bezpłatnego uaktualnienia możesz ponowie zainstalować system na tym samym urządzeniu, nawet wykonując czystą instalację. Nie musisz kupować systemu Windows 10 lub przywracać wcześniejszej wersji systemu Windows i uaktualniać ponownie.

Możesz także utworzyć swój własny nośnik instalacyjny, przy użyciu USB lub DVD, i korzystać z niego do uaktualnienia urządzenia lub ponownego zainstalowania systemu po wykonaniu uaktualnienia."

Co to za informacje? Możesz podać wiarygodne źródło?

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Użyłeś skryptu, sprawdził ci aktualizacje na kompie, potwierdził że wszystko jest, następnie użyłeś metody 2, 3 lub 4 do weryfikacji systemu i nadal nie ma ikony?

Dziwne.

U mnie skrypt zadziałał, na świeżej instalacji z wszystkimi uaktuanieniami.

Link to post
Share on other sites

Coś link nie działa

 

http://i.imgur.com/Vw9xAIv.png

 

Natomiast znalazłem coś takeigo:

 

http://i.imgur.com/zFLTbkb.png

 

Mam nadzieję, że uda mi sie jakoś aktywować bete 10 po aktualizacji do RTM bez formata bo mam legala 7 :)

 

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Program ściągnałem z innego źródła, bo na dropboxie nie ma już. Fix pokazuje, że wszystkie aktualizacje są. Klikam metody 2, 3, 4 to exit. I nic. Nie da się dostać 10 w inny sposób?


O dziwo, ikonka nagle sie pojawiła. Być może skrypt zadziałał. Dziwne tylko, że po paru godzinach. No nic, ważne, że jest. Dzięki wszystkim za pomoc. teraz pozostaj etylko czekac na "dziesiątke" i format :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...