Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pomoc w doborze słuchawek i źródła.

wzmacniacz karta dźwiękowa słuchawki AIM SC808 Sennheiser

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacobson

jacobson
  • Amator

• 26 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 21:18

Witam,

Jestem nowy na tym forum, a widząc profesjonalizm osób wypowiadających się na nim, postanowiłem się zarejestrować, aby zasięgnąć waszej pomocy i rady.

Zastanawiam się nad wyborem słuchawek. Na początku miałem w planach zakupić Logitech'y  G430. Jednak Bóg ocalił mnie od nich i skierował mnie na to forum :) Dowiedziałem się że to ZŁO w najczystszej postaci. NO WAY.

Krótka piłka. Z forum dowiedziałem się aby słuchawki dobrze grały muszą mieć sensowne źródło.

W moim komputerze znajduje się zintegrowana karta dźwiękowa ( MOBO ASRock  Fatality Z97 Killer). W planach na daleką przyszłość mam kupno kina domowego i telewizora. Czy wobec tego lepiej kupic kartę dźwiękową znajdującą sie w srodku komputera, czy może jakiś zewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy. i wogóle -  czym różni sie karta dźwiękowa od wzmacniacza?

Słuchawki mam upatrzone - Sennheiser HD 439 lub Seenheiser PC 320 Game.

Co do dźwiękówki / wzmacniacza to do ok.  400 zł- mam nadzieje że doradzicie :)

Po głowie chodzi mi AIM SC808. Podobno sensowne rozwiązanie. :)

Co o tym sądzicie? Pomożecie ? :)

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4486 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:11

kupuj aim sc808 co do słychawek nie sprecyzowałeś jakiego dzwięku oczekujesz.

• 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 jacobson

jacobson
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:45

co do audio, jestem kompletnym laikiem, słuchawki takie by była dobra jakosc dzwięku w filmaceh jak i grach . co do gier.  lepsze takie , które podkresla np. muzykę z wieśka 3 niz takie srające  basem do bf'a. Karta dźwiękowa , czy wzmacniacz? nie potrafie łączyc charakterystyki słuchawek z kartą, chciałbym aby ktos z was mi cos doradził.

Użytkownik jacobson edytował ten post 21 lipiec 2015 - 21:47

• 0

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7543 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 21 lipiec 2015 - 23:35

co do audio, jestem kompletnym laikiem, słuchawki takie by była dobra jakosc dzwięku w filmaceh jak i grach

Generalnie ciężko coś doradzić, gdy nic nie napisałeś o brzmieniu ,dlatego wybierz sobie coś z polecanych, wówczas dobierzemy ci kartę.

HD439 odradzam, bo są lepsze.

PC320 nie są złe ale również są lepsze.

ode mnie otwarte Takstary TS-671 oraz karta z wzmacniaczem -AIM SC808.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4486 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 22 lipiec 2015 - 05:04

Ts671 i aim 808 bardzo dobry zestaw.
Jednak niekrurzy znajomi wola u mnie shp 9500
Dla mnie osobiście jednak ts671 góra
Shp maja ciut wiecej basu ts ciut wiecej gory scena w obu bardzo dobra wygoda bardziej w stronę shp ale to minimalnie

Nie powiedziałeś jakiej muzyki sluchasz
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wzmacniacz, karta dźwiękowa, słuchawki, AIM SC808, Sennheiser

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych