Skocz do zawartości

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3 : Dziki Gon + SREBRNY MEDALION


Recommended Posts

Przepraszam , czy ja Cie gdzieś obraziłem ? NIE , to dlaczego Ty to robisz ? Wymagasz kultury od innych a sam nie potrafisz się zachować - Kiepsko.

 

 

 

To chyba kolejna obraza ;) ? Nie będe tego komentował ...

 

O jakich Ty mi szczegółach kolego piszesz , że czegoś nie doczytalem :o ? Ale co tu czytać ? Ty masz coś NOWEGO co  jest warte powiedzmy 700 zł i za tyle to ludzie sprzedają na alledrogo a Ty wystawiasz 3 razy drożej a wcześniej jeszcze więcej TAKĄ SAMĄ RZECZ :) Czarno na białym widać że cena to z kosmosu a Ty mi kolego będziesz o jakich szczegółach pisał %-)

 

No i myślę, że to nie wymaga kolejnego komentowania....

 

Rozumiem, że do każdej EK dokładany był medalion z czystego srebra, tak ?

 

Napisałem to najprościej jak się da, zrozumiałeś ?

Link to post
Share on other sites

W tym wypadku nie bronię już wartości, tylko po raz kolejny odpowiadam następnej osobie, która nie umie czytać, że niepotrzebnie bierze udział w dyskusji.

 

Gdyby zadał sobie chociaż trud zapoznania się z poprzednimi postami, nie wypisywał by takich idiotyzmów i włączał się do dyskusji tylko dlatego, aby popisać się przed resztą, jaki to on nie jest mądry.

Bronić można w kulturalny sposób , zrozumiesz to wreszcie ?

 

 

Rozumiem, że do każdej EK dokładany był medalion z czystego srebra, tak ?

 

 

%-) %-) %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Bronić można w kulturalny sposób , zrozumiesz to wreszcie ?

%-) %-) %-) %-)

 

 

 

@@MarcDGZ,

 

 

Próba 925 to nie czyste srebro. Zasięgnij pierw wiedzy na ten temat aby tak mówić. 

 

I to jest właśnie esencja waszego forum.

 

Jeden będzie rżnął Janka i wyprowadzał z równowagi, a drugi będzie udowadniał i prostował każde Twoje zdanie.

 

TAK, WIEM ŻE JEST JESZCZE SREBRO O WARTOŚCI 999,99 PANIE CAPTAIN OBVIOUS, DZIĘKUJĘ ZA POPRAWKĘ I PRZEPRASZAM, ŻE ZGRZESZYŁEM.

Edytowane przez MarcDGZ
Link to post
Share on other sites

Pogrążyłeś się tym postem. O ile cena jest Twoją sprawą to pisanie treści niezgodnych (choćby nie do końca) z prawdą i wyrażanie niezadowolenia na poprawkę to po prostu czyste buractwo.

 

A na nagonkę sam sobie zasłużyłeś sposobem odpisywania na komentarze.

Link to post
Share on other sites

Zachowujesz się jak rumun ze stadionu tysiąclecia. Swoją ofertę koloryzujesz i wynosisz pod niebiosa, oferty innych deklasujesz bezpodstawnie, wciskasz, że ta EK jest nieużywana, jak wyraźnie widać na zdjęciach, że jest otwarta (co już w oczach wielu kolekcjonerów jest rzeczą niedopuszczalną, a z pewnością czynnikiem do obniżenia wartości), Twój język reklamy jest agresywny i wymijający, a każdego kto, konstruktywnie bądź nie, krytykuje przedmiot czy Twoje postepowanie starasz się dyskredytować, często w prostacki sposób.

 

Ja tutaj nie widzę jak inaczej Cie nazwać, niż pospolitym januszem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nowaj, rusz w końcu cupe i wyczyść to gó**o pod tematem

 

Synku,

 

wystawiłeś używaną przez pół roku kartę jako nową, wołając za nią więcej niż za nówkę ze sklepu. Na komentarze reagowałeś w sposób skrajnie agresywny i wulgarny, a po przydzieleniu urlopu zacząłeś co 5 minut zakładać kolejne multi.

 

Tego typu osoby nie są tu pożądane, co dzisiaj po raz kolejny w piękny sposób udowodniłeś. Wpełznij więc z powrotem do swojej dziury i januszuj do woli, ale na PCLol'u.

Link to post
Share on other sites

Gość wyprany z inteligencji sądzi, że trafił na łatwy pieniądz. Forumowicze głupi nie są, a szanse na sprzedaż tego tutaj i to w tej żydowskiej i januszowej cenie ma zerowe. 

 

Niemniej pozdrawiam i życzę szczęścia... buahahah :)

 

Dziwię się, że jeszcze go tolerujecie. Tępić takich, bo innych szkoda.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Prędzej 6 w lotka trafie mimo że nie gram %-) , niż on to sprzeda za taką cene.

 

P.S mam do sprzedania Gigabyte GTX980 używana 4 miesiące , stan : NOWA %-) Atrakcyjna cena dla forumowiczów 3300 zł , cena taka a nie inna bo chce kupić 980 Ti a nie chce dopłacać :wariat:

Link to post
Share on other sites

Pogrążyłeś się tym postem. O ile cena jest Twoją sprawą to pisanie treści niezgodnych (choćby nie do końca) z prawdą i wyrażanie niezadowolenia na poprawkę to po prostu czyste buractwo.

 

A na nagonkę sam sobie zasłużyłeś sposobem odpisywania na komentarze.

A czy ja napisałem w aukcji, że jest to czyste srebro ?

Odpis był czysto skierowany za do***lankę do każdego możliwego zdania, które wystosuję.

 

Nagonka trwa od momentu wystawienia oferty, a nie komentarzy, także kto tu jest burakiem i reaguje prostacko pozostawiam do obiektywnej oceny.

 

 

Zachowujesz się jak rumun ze stadionu tysiąclecia. Swoją ofertę koloryzujesz i wynosisz pod niebiosa, oferty innych deklasujesz bezpodstawnie, wciskasz, że ta EK jest nieużywana, jak wyraźnie widać na zdjęciach, że jest otwarta (co już w oczach wielu kolekcjonerów jest rzeczą niedopuszczalną, a z pewnością czynnikiem do obniżenia wartości), Twój język reklamy jest agresywny i wymijający, a każdego kto, konstruktywnie bądź nie, krytykuje przedmiot czy Twoje postepowanie starasz się dyskredytować, często w prostacki sposób.

 

Ja tutaj nie widzę jak inaczej Cie nazwać, niż pospolitym januszem.

 

Nie koloryzuję oferty i nie wynoszę jej ponad niebiosa - to dalej jest najnormalniejsza rzecz na świecie, na sprzedaż.

 

Czyje oferty zdeklasowałem ? Myślałem, że temat medalionu z ebaya wyczerpałem w ostatnich postach.

 

Jest otwarta, ponieważ wolałem taką opcję - towar kolekcjonerski jest dużo mniej kolekcjonerski, jeżeli jest potrzaskany w piz**

 

Gra etc. w dalszym ciągu są zapakowane w oryginalne folie.

 

Rozróżnij subiektywną ocenę, a krytykę, bo jak  dobiliście się do mnie na samym początku, tak nie chcecie zejść :)

 

Prostactwem jest rzucanie na lewo i prawo januszami, rozumiem, że kaszka może spada z nieba, ale podejrzewam, że gdybyś miał coś zrobić na własną rękę, to z głodu szybko byś umarł albo w łatanych spodniach chodził.

 

 

Gość wyprany z inteligencji sądzi, że trafił na łatwy pieniądz. Forumowicze głupi nie są, a szanse na sprzedaż tego tutaj i to w tej żydowskiej i januszowej cenie ma zerowe. 

 

Niemniej pozdrawiam i życzę szczęścia... buahahah :)

 

Dziwię się, że jeszcze go tolerujecie. Tępić takich, bo innych szkoda.

 

I to jest obraz, gdzie mnie się cały czas krytykuje za agresywne odpowiedzi :)

 

Prędzej 6 w lotka trafie mimo że nie gram %-) , niż on to sprzeda za taką cene.

 

P.S mam do sprzedania Gigabyte GTX980 używana 4 miesiące , stan : NOWA %-) Atrakcyjna cena dla forumowiczów 3300 zł , cena taka a nie inna bo chce kupić 980 Ti a nie chce dopłacać :wariat:

 

Generalnie obydwoje macie do powiedzenia tyle co nic.

 

Kulturalnie rzecz ujmując, musiałbym położyć się w Rowie Mariańskim (edit) żeby zniżyć się do Waszego poziomu i toku rozumowania :)

 

Branie udziału w internetowej debacie tylko po to, aby komuś dopiec - forumowe koguciki.

Edytowane przez MarcDGZ
Link to post
Share on other sites

Kulturalnie rzecz ujmując, musiałbym położyć się w Rowie Mariackim

nie wiem co to Rów Mariacki ;)

 

nie wiem też po co tyle spamu - sprzedający nikogo nie oszukuje, każdy wie co kupuje i każdy ma rozum, żeby stwierdzić czy mu się to opłaca czy nie.

Przecież tego nie można porównać do sytuacji, kiedy Janusz próbuje sprzedać używaną kartę graficzną w cenie albo drożej od nówki, a targetem takich aukcji nie są raczej dzieciaki, które poproszą o pieniądze rodziców.

Przedmiotów kolekcjonerskich nie wycenia się po wartości materiału...

Link to post
Share on other sites

Kilku powyższych trolli zapewne zainteresuje oferta za jedyne 250zł. Jedyna na allegro srebrna świńska morda wiedźmińskiego cechu wieprza: http://allegro.pl/medalion-kot-cat-wiedzmin-the-witcher-srebro-i5554488337.html Będzie wam w nim do twarzy.

 

Rozumiem, że są wakacje, a mocno rozchwytywany temat to dobra okazja do rozreklamowania swojej piśmiennej kreatywności, ale teksty o Bogu ducha winnym Januszu, obywatelach Rumunii, czy innych postronnych warto jednak zachować dla siebie. 

 

W chwili obecnej gołe kolekcjonerki na allegro wiszą niejednokrotnie powyżej 700zł, a sam ebay upstrzony jest ofertami za ponad 250 dolarów.

 

Wspominany już medalion z Izraela wysadzany granatami (pun intended) http://www.ebay.com/itm/The-Witcher-Geralt-Sterling-silver-MEDALLION-wolf-head-pendant-necklace-chain-/261898556298?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cfa5ed38aznalazł czterech nabywców skłonnych wydać przeszło 1200zł.

 

Jeśli nie sprzeda za aktualne 1900zł, to być może za 1700, a może za 400... $? Jeśli nadal nie macie nic konkretnego do powiedzenia - oddalam zarzuty.

Edytowane przez walker15130
Link to post
Share on other sites

uuu, Łucja trzyma cene. Chyba się zdecyduję na św Kalasantego. O połowę tańszy i fajnie się nazywał.

EDZIA: jednak wezmę Łucję. Będę mógł produkować relikwie III stopnia. To dobra inwestycja.

Edytowane przez mulator
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...