Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3 : Dziki Gon + SREBRNY MEDALION

wiedźmin witcher dziki gon Edycja Kolekcjonerska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
107 odpowiedzi w tym temacie

#21 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 20 lipiec 2015 - 22:39

Sprzedaje drożej to jedno ale... ILE razy drożej to drugie z uwagi na fakt, że to samo można mieć x razy taniej.

http://allegro.pl/li...qm-cul-1-3-0629

Kolega musi mieć chyba wysokie ego doliczając zaszczyt oglądania jego linii papilarnych przez przyszłego posiadacza na pudełku.

Życzę (nie)powodzenia w sprzedaży i zazdroszczę ilości posiadanego czasu na wystawianie takich ofert.

#22 rockywood

rockywood
  • Gaduła

• 282 postów
  • GG:4753111
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 20 lipiec 2015 - 22:39

http://www.ebay.pl/i...=item3aad6ee2dc

to nie ten sam medalik? Na ibaju od zajumania tego jest - można kopsnąć od ~100 zł.

Asus Z97-AR | Asus GTX 970 Black OC | i5-4670k @3.5 Ghz | SilentiumPC Grandis XE1236 | Crucial Ballstix 2x4GB 1600 Mhz | Seagate 1 TB S3 + SSD Crucial 128 MX100 | Thermaltake SE 530W | Zalman Z3 | Genesis Thor 300 + GX75 + X7 Gaming | Iiyama ProLite X2783HSU-B3 | Creative Inspire P5800 5.1

#23 Nowaj

Nowaj
  • Nie wstydzę się konsoli.

• 17851 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 16k

Napisano 21 lipiec 2015 - 00:14

mój nie bardzo.

Ciekawe...

http://www.ebay.pl/i...=item3cfa5ed38a

i7 6900K / RTX 2060 / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Playstation 4 Pro / Xbox One S / LG OLED65B7V / Denon AVR-X1300W / Jamo S626

Worklog STAR WARS FireStrike
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#24 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 09:12

Zainwestował pieniądze z komunii, to teraz liczy że zarobi miliony :rotfl:

Najbardziej boli to, że takie sprzedajne cwaniaki wykupiły kolekcjonerki osobom które faktycznie by się z tego cieszyły, a nie robiły januszowych biznesów.

Ależ mi pojechałeś - za to Twoich najpewniej było na tyle mało, że nie zdążyłeś wykupić swojego egzemplarza na czas i masz teraz strasznie gorzkie żale :)

Sprzedaje drożej to jedno ale... ILE razy drożej to drugie z uwagi na fakt, że to samo można mieć x razy taniej.

http://allegro.pl/li...qm-cul-1-3-0629

Kolega musi mieć chyba wysokie ego doliczając zaszczyt oglądania jego linii papilarnych przez przyszłego posiadacza na pudełku.

Życzę (nie)powodzenia w sprzedaży i zazdroszczę ilości posiadanego czasu na wystawianie takich ofert.

A tutaj następny kolega problemy z czytaniem, rozumiem, że posty na forum skrobie CI bot ?

http://www.ebay.pl/i...=item3aad6ee2dc

to nie ten sam medalik? Na ibaju od zajumania tego jest - można kopsnąć od ~100 zł.

To ten blaszany z kolekcjonerki.

Widzisz gdzieś podobieństwo ?

Bo ja nie bardzo, inny wzór, mniejsza gramatura i tak dalej.

I proszę bardzo, za wydmuszkę z łańcuchem chcą niecałe 1300 zł :)

Ale wszyscy oczywiście będą twardo obstawiać, że powinienem był mój zestaw wystawić za grosze bo tak trzeba.

Generalnie mam dosyć przepychanek słownych, bardzo bym prosił, jeżeli ktoś z administracji/moderacji jest poważny, aby wyczyścić ten temat i zostawić jedynie propozycję sprzedaży.

Użytkownik MarcDGZ edytował ten post 21 lipiec 2015 - 09:16

#25 davyx

davyx
  • Dyskutant

• 185 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:13

Waga medalionu? Bo jak dałeś ponad 1tyś złotych za niego to Cię ktoś ładnie orżnął z kasy.

Btw. znajomy ma taka pracownie. Wykonanie tego medalionu to około 8h pracy.

Razem z formą którą zrobi aby zalać ciekłym srebrem.

Forma wykonana z gliny gdzie wzorem byłby zwykły medalion który jest dodawany.

Przyjmując godzinę pracy takiego rzemieślnika na 25zł mamy 200zł za robiciznę.

Materiał chociaż by kosztował 300zł to masz 500

+marża dla zachłannych w wysokości 10%-15% daje nam 550-575zł

Z czego pewnie i tak zawyżyłem cenę srebra. A dlaczego to już Ci mówię. Wszystkie rzeczy które robisz na zamówienie u tzw. złotnika są robione z odpadów które zostały z poprzednich zamówień. 

Więc wnioski nasuwają się same. 

Użytkownik davyx edytował ten post 21 lipiec 2015 - 11:26

CPU: Intel i5 4690K,  COOLER: Thermalright HR-02-Macho-BW, MOBOMsi Z97 Gaming 7, RAM: Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 CL9,      

GPU: Gigabyte GeForce GTX 970, PSU: Corsair RM 750W, CASE:Fractal Design Delfine R4, HDD:WD Blue 1TB, SSD:Crucial MX100 128GB

#26 Nowaj

Nowaj
  • Nie wstydzę się konsoli.

• 17851 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 16k

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:34

Bo ja nie bardzo, inny wzór, mniejsza gramatura i tak dalej.

Masz rację. Ten z ebaya jest o niebo ładniejszy. 

i7 6900K / RTX 2060 / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Playstation 4 Pro / Xbox One S / LG OLED65B7V / Denon AVR-X1300W / Jamo S626

Worklog STAR WARS FireStrike
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#27 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:40

Waga medalionu? Bo jak dałeś ponad 1tyś złotych za niego to Cię ktoś ładnie orżnął z kasy.

Btw. znajomy ma taka pracownie. Wykonanie tego medalionu to około 8h pracy.

Razem z formą którą zrobi aby zalać ciekłym srebrem.

Forma wykonana z gliny gdzie wzorem byłby zwykły medalion który jest dodawany.

Przyjmując godzinę pracy takiego rzemieślnika na 25zł mamy 200zł za robiciznę.

Materiał chociaż by kosztował 300zł to masz 500

+marża dla zachłannych w wysokości 10%-15% daje nam 550-575zł

Z czego pewnie i tak zawyżyłem cenę srebra. A dlaczego to już Ci mówię. Wszystkie rzeczy które robisz na zamówienie u tzw. złotnika są robione z odpadów które zostały z poprzednich zamówień. 

Więc wnioski nasuwają się same. 

Nie dałem za niego tysiąc złotych :)

Wyliczenia nawet, nawet, dodaj do tego wybicie próby i w tym momencie co ?

Mam sprzedać to po kosztach produkcji ? 

Tak jak ktoś wrzucił link z e-baya, 1300 zł za 55 gramowy medalion z łańcuchem (z czego pewnie łańcuch waży więcej niż połowę)

Moja wersja dokładnie 72 gramy z próbą 925 - więc tamta wydmuszka nawet się nie umywa.

Więc dlaczego miałbym za niego policzyć mniej ? 

Dlaczego wszyscy muszą zachowywać się w ten sposób, ''nie możesz wziąć za niego więcej bo cośtam'', ''zaraz udowodnię Ci, że jesteś w błędzie etc.''

Masakra, sam nie lubię tego określenia, ale naprawdę w przypadku niektórych można tylko to ująć cebulową mentalnością...

Proszę o usunięcie tematu - nie mam zamiaru szusować już argumentami dotyczącymi sprzedaży i towaru.

Na tym forum oferta jest nieaktualna.

Użytkownik MarcDGZ edytował ten post 21 lipiec 2015 - 11:44

#28 davyx

davyx
  • Dyskutant

• 185 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:45

Bo mieszkasz w Polsce. Odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.

Wybicie próby robi złotnik. Nie zmienia to kosztu zakupu.

Użytkownik davyx edytował ten post 21 lipiec 2015 - 11:45

CPU: Intel i5 4690K,  COOLER: Thermalright HR-02-Macho-BW, MOBOMsi Z97 Gaming 7, RAM: Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 CL9,      

GPU: Gigabyte GeForce GTX 970, PSU: Corsair RM 750W, CASE:Fractal Design Delfine R4, HDD:WD Blue 1TB, SSD:Crucial MX100 128GB

#29 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11989 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:48

:rotfl: na tym forum ludzie nie dają robić się w wała - np. jestem ciekaw ile to kosztuje wybicie próby haha

PS. tamten medalion z ebaya waży 56g bez łańcuszka, co było wyraźnie napisane

Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#30 ML MODS

ML MODS
  • ML MODS

• 1973 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:49

Ja tym bardziej nie kumam tej całej burzy wokół tego tematu. Każe ktoś Wam to kupować ? To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji, jeśli znajdzie się osoba chętna to się zapewne dogadają, jeśli nie no to sobie to zostawi czy tam żuci w kąt w domu, jego sprawa. Cenę ustalił jaka mu się podoba w końcu to jego własność, może z czasem obniży cenę może nie i prawda taka, że nic nam do tego. Nie rozumiem tych dyskusji, jak dla mnie może sobie krzyknąć za to nawet milion w gotówce, jak ktoś ma trochę olej w głowie to nie zainteresuję się tym, a jeśli ktoś będzie chętny to kto mu broni napisać PW i negocjować cenę ?

Dajcie już spokój z tymi przepychankami bo to jest śmieszę to udowadnianie tu kosztuje tyle a tu tyle, zakładam że sprzedający doskonale wiem gdzie może sprawdzić aktualne ceny podobnych towarów, a i kupujący może zrobić dokładnie to samo. Każdym ma swój rozum.

Użytkownik Mlody edytował ten post 21 lipiec 2015 - 11:50

Fanpage: ML MODS

Wcześniej znany pod nickiem: Mlody

CPU : Intel i7 5820k@4.5GHz // MOBO : Asus X99 Deluxe USB 3.1 // RAM : 16GB Geil Super Luce DDR4 // GPU : EVGA GTX 980Ti // SSD : Sandisk a110 256GB +  2x Crucial MX100 256GB RAID 0// PSU : EVGA SuperNOVA 1000 P2 80+ Platinum // CASE : Thermaltake Core P5 // Chłodzenie: Full Custom LC Loop (Project Purple Core)

#31 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:55

Masz rację. Ten z ebaya jest o niebo ładniejszy. 

To kup sobie na e-bayu i ode mnie odbij :)

:rotfl: na tym forum ludzie nie dają robić się w wała - np. jestem ciekaw ile to kosztuje wybicie próby haha

PS. tamten medalion z ebaya waży 56g bez łańcuszka, co było wyraźnie napisane

To idź nie daj się robić w wała gdzie indziej, to jest oferta, a klasyfikujecie ją tak, jakbyście mieli zrobić na to masową zrzutę :)

Jak chcecie to coś zejdę, będziecie sobie rootować kontem gog i co tydzień fanty będą leżeć u kogoś innego.

Dacie upust swojej frustracji, a mi przy okazji spokój :)

Ja tym bardziej nie kumam tej całej burzy wokół tego tematu. Każe ktoś Wam to kupować ? To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji, jeśli znajdzie się osoba chętna to się zapewne dogadają, jeśli nie no to sobie to zostawi czy tam żuci w kąt w domu, jego sprawa. Cenę ustalił jaka mu się podoba w końcu to jego własność, może z czasem obniży cenę może nie i prawda taka, że nic nam do tego. Nie rozumiem tych dyskusji, jak dla mnie może sobie krzyknąć za to nawet milion w gotówce, jak ktoś ma trochę olej w głowie to nie zainteresuję się tym, a jeśli ktoś będzie chętny to kto mu broni napisać PW i negocjować cenę ?

Dajcie już spokój z tymi przepychankami bo to jest śmieszę to udowadnianie tu kosztuje tyle a tu tyle, zakładam że sprzedający doskonale wiem gdzie może sprawdzić aktualne ceny podobnych towarów, a i kupujący może zrobić dokładnie to samo. Każdym ma swój rozum.

Jedyny głos rozsądku w tej sprawie ? 

Dziękuję :)

#32 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11989 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:17

To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji

I potem przychodzą tu cwaniaki, janusze i oszusty, wciskając lewe Lightroomy, telefony co z tira spadły, wadliwe karty graficzne i stare rzęchy-PC za grube tysiące. W takich przypadkach trzeba jasno powiedzieć, że naciągacz to naciągacz, żeby wiedział o tym potencjalny zainteresowany który się np. nie zna, ale i sam janusz, bo może coś do niego dotrze i już tu nie wróci z takimi ofertami.

Ten tutaj, to kombinator pierwszej wody. Jak tylko może deprecjonuje inne oferty, kręci, mota, wmawia, że ebayowy odpowiednik jego błyskotki jest lżejszy niż tam podają, a także wagę mierzono z łańcuszkiem, co jest nieprawdą. Wmawia, że za wybicie próby płacił złotnikowi, a cenę już obniżył z 4tyś. do poniżej 2tyś. I pewnie, nikt nie broni robić z siebie idioty, ale też nikt nie broni łaskawie poinformować o tym innych dookoła.

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała a płaczą tylko cebulaki którym się nie udało zrobić biznesa. Taka prawda. 

Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#33 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:48

A tutaj następny kolega problemy z czytaniem, rozumiem, że posty na forum skrobie CI bot ?

Było późno. Przyznaje się , że nie doczytałem , że Twój medalion jest czymś innym niż to dodawane w EK.

Trudno ocenić wartość przedmiotu nie widząc go na żywo a szczególnie po słabych zdjęciach ale: cena trochę w górę za wielkość, materiały, jakąś tam stawkę godzinową na wykonanie. Projekt zerżnięty. Nie wiem ile to może być warte ale wg mnie nie aż tyle.

#34 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:54

I potem przychodzą tu cwaniaki, janusze i oszusty, wciskając lewe Lightroomy, telefony co z tira spadły, wadliwe karty graficzne i stare rzęchy-PC za grube tysiące. W takich przypadkach trzeba jasno powiedzieć, że naciągacz to naciągacz, żeby wiedział o tym potencjalny zainteresowany który się np. nie zna, ale i sam janusz, bo może coś do niego dotrze i już tu nie wróci z takimi ofertami.

Ten tutaj, to kombinator pierwszej wody. Jak tylko może deprecjonuje inne oferty, kręci, mota, wmawia, że ebayowy odpowiednik jego błyskotki jest lżejszy niż tam podają, a także wagę mierzono z łańcuszkiem, co jest nieprawdą. Wmawia, że za wybicie próby płacił złotnikowi, a cenę już obniżył z 4tyś. do poniżej 2tyś. I pewnie, nikt nie broni robić z siebie idioty, ale też nikt nie broni łaskawie poinformować o tym innych dookoła.

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała a płaczą tylko cebulaki którym się nie udało zrobić biznesa. Taka prawda. 

Uczciwemu sprzedawcy, który sprzeda po cenie -50% i da darmową wysyłkę, taki najlepszy :)

Fakt, wagę tamtego wyrobu mierzono bez łańcucha - nie doczytałem, potwierdzam w 100%.

Za wybicie próby (jeżeli chcesz, aby towar był wpisany do cechu) płaci się około 200 zł,

Generalnie jeżeli już coś się zamawia, większość z góry zakłada, że próba ma być i wlicza to w koszta.

Nie jestem oszustem, wystawiłem swoją ofertę zawierającą konkretne warunki z dokładnymi opisami i zdjęciami towaru.

To, że Tobie coś nie pasuje, to tylko i wyłącznie Twój problem.

I pytanie, jakim trzeba być nadętym bucem, żeby przypinać komuś łatkę idioty za wystawianie towaru na sprzedaż - najwidoczniej sam nim jesteś, skoro tak frywolnie rzucasz epitetami dookoła.

Bo owszem, można wypowiedzieć się raz i ok, ale drążyć specjalnie temat, aby udowodnić komuś, że jest w błędzie - podziękuję, nie będę zniżał się do poziomu ''idioty'', bo pokona mnie swoim doświadczeniem.

Było późno. Przyznaje się , że nie doczytałem , że Twój medalion jest czymś innym niż to dodawane w EK.

Trudno ocenić wartość przedmiotu nie widząc go na żywo a szczególnie po słabych zdjęciach ale: cena trochę w górę za wielkość, materiały, jakąś tam stawkę godzinową na wykonanie. Projekt zerżnięty. Nie wiem ile to może być warte ale wg mnie nie aż tyle.

Ok - i jest to jakaś konstruktywna opinia, może nie do końca pochlebna, ale jest.

Z tym, że nie prosiłem o wycenę wartości - wystawiłem przedmiot na sprzedaż i tego chciałem się trzymać, ale wynika z tego taka awantura, jakbym co najmniej zabrał z kubka żebrakowi albo stówę z kościelnej tacy.

#35 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11989 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:05

Niechaj Cię rynek zweryfikuje. A jak ktoś odkupi wymemłaną kolekcjonerkę z super-wisiorkiem w takiej cenie, to przyjdź się pochwalić, bo będzie to zaiste wiekopomne wydarzenie. EOT

#36 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:22

Nie jest wymemłana w żaden sposób :)

I tak zrobię.

#37 hebdinio

hebdinio
  • Bywalec

• 116 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 14:34

Ale gównoburza się wywołała, dla mnie jest to normalne, że jeśli coś nie schodzi to się obniża cenę, wiec pewnie dlatego tak zrobił autor. I nie rozumiem czemu ktokolwiek śmie liczyć cenę danego przedmiotu po jego wartości produkcji, nie jestem pewien ale wyprodukowanie iphona wynosi parę $ a po ile je się kupuje? Co do autora tematu bym nie zamykał, bo uważam, że jeśli chcesz sprzedać coś dla kolekcjonerów, to warto aby miało to rozgłos, a dzięki temu spamowi jesteś od paru dni na pierwszej stornie na forum ;D

P.S.

Ktoś pisał, że to cebula kupić kolekcjonerkę i ją sprzedać drożej, moim zdaniem to interes i nie wiem czemu ludzie to tak negują, każdy miał takie same szanse na dostanie jej.

#38 Yennefer

Yennefer
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:53

Bo wersja kolekcjonerska gry to swoiste unikaty, powinny trafić w ręce ludzi, którzy grę wykorzystają jak grę, a nie łatwy zarobek.

Całą tą sytuacje ukazuje pewna obserwacja jakiej dokonałem w Dzień Kobiet. Idąc do Lidla po chleb natrafiłem na stosy tulipanów. Przy jednym takim było dwóch facetów z koszykiem. Kosz na kołach załadowali po brzegi tulipanami za 7zł/12szt., ktôre potem opychali w ich przydrożnej kwiaciarni sto metrów dalej.

Offtopic, ale ten temat już 15 postów wcześniej zamienił się w dyskusję.

#39 MarcDGZ

MarcDGZ
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 17:06

Ale gównoburza się wywołała, dla mnie jest to normalne, że jeśli coś nie schodzi to się obniża cenę, wiec pewnie dlatego tak zrobił autor. I nie rozumiem czemu ktokolwiek śmie liczyć cenę danego przedmiotu po jego wartości produkcji, nie jestem pewien ale wyprodukowanie iphona wynosi parę $ a po ile je się kupuje? Co do autora tematu bym nie zamykał, bo uważam, że jeśli chcesz sprzedać coś dla kolekcjonerów, to warto aby miało to rozgłos, a dzięki temu spamowi jesteś od paru dni na pierwszej stornie na forum ;D

P.S.

Ktoś pisał, że to cebula kupić kolekcjonerkę i ją sprzedać drożej, moim zdaniem to interes i nie wiem czemu ludzie to tak negują, każdy miał takie same szanse na dostanie jej.

No widzisz, ale tutaj zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zrównać Cię z ziemią, bo śmiałeś wystawić ofertę, która się nie przypodobała konkretnemu gronu.

Ceny końcowej ja sam nie potrafiłem określić, dlatego wystawiłem aukcję na najdłuższy możliwy okres i często korygowałem kwotę po uwagach osób zainteresowanych.

W kwestii ''wyliczania'' wartości już całkowicie się zgadzam, najlepsi są zawodnicy, którzy liczą samą cenę materiału do wykonania :)

Z rozgłosem może i tak, ale posypało się tutaj tyle siarczystych słów, że w pewnym momencie odechciewa się przy takim cyrku.

Co do kupowania kolekcjonerek - kiedyś może i krytykowałem takie zachowanie, ale już dawna premiera Diablo III uświadomiła mi, że to ja jestem frajerem nie kupując czegoś na dalszą odsprzedaż, nie ktoś, kto to robi.

.

Gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży - bo jak wytłumaczyć sytuację, gdy stary pryk odbiera dwie kolekcjonerki ww. tytułu, OBYDWA EGZEMPLARZE na sprzedaż (ja w wypadku Wiedźmina jedną kupiłem stricte dla siebie) i cieszy się z opychania nieodpakowanego produktu po 1500 zł za sztukę ? Kto w tym wypadku jest debilem, bo nie wydaje mi się, żeby był nim on.

Gdzie ja w przeciwieństwie do tamtej historii nie sprzedaję samej, podstawowej EK.

Ale mniejsza z tym :)

#40 UczciwySprzedawca123

UczciwySprzedawca123
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 05:29

Specjalnie po raz kolejny się zarejstrowałem żeby wyśmiać ten komentarz. 

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała?

Chyba kpisz

W sumie gó**o wnosze moją historią, ale jednak ją opowiem.

Jakieś pół roku temu miałem tutaj konto na forum, Incore00, zaczeło się od tego, że sprzedawałem sprzęt komputerowy.

Sprzedaż czegokolwiek na tym forum przypomina kopanie leżącego, i to przez policje, bo administracja przewodzi temu wszystkiemu.

Jak zwykły mirko sprzedawałem sklep komputerowy, ceny zawsze najniższe, nigdy nikogo nie oszukałem, pewnie dlatego mam taką dobrą reputacje na pclabie i stałych klientow.

W KAŻDYM moim wystawionym temacie pojawiały się posty, nie oferty kupna, tylko komentarze zupełnie jak w tym, wyśmiewanie mnie, wyzywanie mnie, obrażanie, a ja młody głupi byłem i nieobeznany że administracja ma taką samą mentalność jak użytkownicy, i odpowiedziałem.

Powinno coś mnie tknąć, że jadą po mnie goście głównie z 1k postów+, na pclabie na etapie 50 postów po takim zachowaniu dostaliby perma i na tym by się skończyła zabawa.

Odrazu prosiłem o wyczyszczenie tematu moderacje oraz administracje, pisałem do wszystkich, którzy aktualnei bylo, oczywiście zostałem olany ciepłym moczem.

Na początku starałem się odpowiadać miło, ale tak jak i w tym temacie tak wiercili mi dziurę w brzuchu za byle gó**o, że nie wytrzymałem, i napisałem coś w stylu "Nowaj, rusz w końcu cupe i wyczyść to gó**o pod tematem" czy jakoś tak. Odrazu ban na tydzień z dopiskiem obraza administracji.

Przeczekałem, kolejne ogłoszenie, znów to samo, podobna sytuacja, ban za obraze użytkowników na miesiac.

Nie wytrzymałem, założyłem nowe konto i z pytaniem do tego który mnie zbanował (Nowaj, wyjątkowo mnie nie lubi) czemu dostałem bana, skoro to oni najpierw zaczeli po mnie jeździć i jakoś im nic nie robisz.

Perm z miesca z dopiskiem "bo tak" "bo moge" czy jakoś tak.

Dziwicie sie że wszyscy poważni sprzedawcy nie mają tutaj tematów ze sprzętem? Może nei chcą się użerać z nieogarniętą administracją, która przewodzi stadzie orangutanów. Może nie chcą niemiłych komentarzy pod ich adresem.

Dlaczego Np. Duniek, CC Wriclimicted czy Teraz już również Ja - Incore00 nie mamy tutaj tematów sprzedażowych tak jak na bieżąco na Pclabie? Dlatego że nie chcemy dodatkowych pieniędzy? Bo nie lubimy was? Nie, poprostu się nie da, dlatego. Jedynie czasem któryś z grubszych mirko handlu się tu wypowiada ale nie widze żeby ktoś robiłto tak obszernie jak na pclabie.

Oczywiście po tym poście dostanie znowu pewma, bo wredny Nowaj mnie nei nawidzi, a banda administratorów mu przyklaskuje, ale wiedzcie, że jesteście je****m marginesem społecznym i kto pozna was bliżej, jedynie czego chce to omijać was szerokiem łukiem, bo społeczność tutaj to margines społeczny januszy bitych w szkołach chcących gdzieś wylać swoje żale.

Tak apropo, pi********e ile to on nie chce. Ostatnio kupiłem sobie łańcuszek + krzyżyk ze srebra. Łańcuszek 7,2G, krzyżyk 5G, zapłaciłem 320zł za próbę 925, więc nie pi*******e głupot, wy najchętniej chcielibyście wszystko za darmo, niestety w życiu jest troszeczke inaczej, za wszystko trzeba płacić.

Pozdrawiam - Incore00 Szanowany sprzedawca z PCLABA

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wiedźmin, witcher, dziki, gon, Edycja, Kolekcjonerska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych