Skocz do zawartości

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3 : Dziki Gon + SREBRNY MEDALION


Recommended Posts

Waga medalionu? Bo jak dałeś ponad 1tyś złotych za niego to Cię ktoś ładnie orżnął z kasy.

 

 

Btw. znajomy ma taka pracownie. Wykonanie tego medalionu to około 8h pracy.

Razem z formą którą zrobi aby zalać ciekłym srebrem.

 

 

Forma wykonana z gliny gdzie wzorem byłby zwykły medalion który jest dodawany.

Przyjmując godzinę pracy takiego rzemieślnika na 25zł mamy 200zł za robiciznę.

 

Materiał chociaż by kosztował 300zł to masz 500

+marża dla zachłannych w wysokości 10%-15% daje nam 550-575zł

 

Z czego pewnie i tak zawyżyłem cenę srebra. A dlaczego to już Ci mówię. Wszystkie rzeczy które robisz na zamówienie u tzw. złotnika są robione z odpadów które zostały z poprzednich zamówień. 

 

Więc wnioski nasuwają się same. 

 

Nie dałem za niego tysiąc złotych :)

 

Wyliczenia nawet, nawet, dodaj do tego wybicie próby i w tym momencie co ?

 

Mam sprzedać to po kosztach produkcji ? 

 

Tak jak ktoś wrzucił link z e-baya, 1300 zł za 55 gramowy medalion z łańcuchem (z czego pewnie łańcuch waży więcej niż połowę)

 

Moja wersja dokładnie 72 gramy z próbą 925 - więc tamta wydmuszka nawet się nie umywa.

 

Więc dlaczego miałbym za niego policzyć mniej ? 

 

Dlaczego wszyscy muszą zachowywać się w ten sposób, ''nie możesz wziąć za niego więcej bo cośtam'', ''zaraz udowodnię Ci, że jesteś w błędzie etc.''

 

Masakra, sam nie lubię tego określenia, ale naprawdę w przypadku niektórych można tylko to ująć cebulową mentalnością...

 

Proszę o usunięcie tematu - nie mam zamiaru szusować już argumentami dotyczącymi sprzedaży i towaru.

 

Na tym forum oferta jest nieaktualna.

Edytowane przez MarcDGZ
Link to post
Share on other sites

Ja tym bardziej nie kumam tej całej burzy wokół tego tematu. Każe ktoś Wam to kupować ? To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji, jeśli znajdzie się osoba chętna to się zapewne dogadają, jeśli nie no to sobie to zostawi czy tam żuci w kąt w domu, jego sprawa. Cenę ustalił jaka mu się podoba w końcu to jego własność, może z czasem obniży cenę może nie i prawda taka, że nic nam do tego. Nie rozumiem tych dyskusji, jak dla mnie może sobie krzyknąć za to nawet milion w gotówce, jak ktoś ma trochę olej w głowie to nie zainteresuję się tym, a jeśli ktoś będzie chętny to kto mu broni napisać PW i negocjować cenę ?

Dajcie już spokój z tymi przepychankami bo to jest śmieszę to udowadnianie tu kosztuje tyle a tu tyle, zakładam że sprzedający doskonale wiem gdzie może sprawdzić aktualne ceny podobnych towarów, a i kupujący może zrobić dokładnie to samo. Każdym ma swój rozum.

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

Masz rację. Ten z ebaya jest o niebo ładniejszy. 

 

To kup sobie na e-bayu i ode mnie odbij :)

:rotfl: na tym forum ludzie nie dają robić się w wała - np. jestem ciekaw ile to kosztuje wybicie próby haha

 

PS. tamten medalion z ebaya waży 56g bez łańcuszka, co było wyraźnie napisane

 

To idź nie daj się robić w wała gdzie indziej, to jest oferta, a klasyfikujecie ją tak, jakbyście mieli zrobić na to masową zrzutę :)

 

Jak chcecie to coś zejdę, będziecie sobie rootować kontem gog i co tydzień fanty będą leżeć u kogoś innego.

 

Dacie upust swojej frustracji, a mi przy okazji spokój :)

 

 

Ja tym bardziej nie kumam tej całej burzy wokół tego tematu. Każe ktoś Wam to kupować ? To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji, jeśli znajdzie się osoba chętna to się zapewne dogadają, jeśli nie no to sobie to zostawi czy tam żuci w kąt w domu, jego sprawa. Cenę ustalił jaka mu się podoba w końcu to jego własność, może z czasem obniży cenę może nie i prawda taka, że nic nam do tego. Nie rozumiem tych dyskusji, jak dla mnie może sobie krzyknąć za to nawet milion w gotówce, jak ktoś ma trochę olej w głowie to nie zainteresuję się tym, a jeśli ktoś będzie chętny to kto mu broni napisać PW i negocjować cenę ?

Dajcie już spokój z tymi przepychankami bo to jest śmieszę to udowadnianie tu kosztuje tyle a tu tyle, zakładam że sprzedający doskonale wiem gdzie może sprawdzić aktualne ceny podobnych towarów, a i kupujący może zrobić dokładnie to samo. Każdym ma swój rozum.

 

Jedyny głos rozsądku w tej sprawie ? 

 

Dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

 

 

To chyba sprzedający ustala cenę oraz warunki transakcji

I potem przychodzą tu cwaniaki, janusze i oszusty, wciskając lewe Lightroomy, telefony co z tira spadły, wadliwe karty graficzne i stare rzęchy-PC za grube tysiące. W takich przypadkach trzeba jasno powiedzieć, że naciągacz to naciągacz, żeby wiedział o tym potencjalny zainteresowany który się np. nie zna, ale i sam janusz, bo może coś do niego dotrze i już tu nie wróci z takimi ofertami.

Ten tutaj, to kombinator pierwszej wody. Jak tylko może deprecjonuje inne oferty, kręci, mota, wmawia, że ebayowy odpowiednik jego błyskotki jest lżejszy niż tam podają, a także wagę mierzono z łańcuszkiem, co jest nieprawdą. Wmawia, że za wybicie próby płacił złotnikowi, a cenę już obniżył z 4tyś. do poniżej 2tyś. I pewnie, nikt nie broni robić z siebie idioty, ale też nikt nie broni łaskawie poinformować o tym innych dookoła.

 

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała a płaczą tylko cebulaki którym się nie udało zrobić biznesa. Taka prawda. 

Link to post
Share on other sites

A tutaj następny kolega problemy z czytaniem, rozumiem, że posty na forum skrobie CI bot ?

Było późno. Przyznaje się , że nie doczytałem , że Twój medalion jest czymś innym niż to dodawane w EK.

 

Trudno ocenić wartość przedmiotu nie widząc go na żywo a szczególnie po słabych zdjęciach ale: cena trochę w górę za wielkość, materiały, jakąś tam stawkę godzinową na wykonanie. Projekt zerżnięty. Nie wiem ile to może być warte ale wg mnie nie aż tyle.

Link to post
Share on other sites

I potem przychodzą tu cwaniaki, janusze i oszusty, wciskając lewe Lightroomy, telefony co z tira spadły, wadliwe karty graficzne i stare rzęchy-PC za grube tysiące. W takich przypadkach trzeba jasno powiedzieć, że naciągacz to naciągacz, żeby wiedział o tym potencjalny zainteresowany który się np. nie zna, ale i sam janusz, bo może coś do niego dotrze i już tu nie wróci z takimi ofertami.

 

Ten tutaj, to kombinator pierwszej wody. Jak tylko może deprecjonuje inne oferty, kręci, mota, wmawia, że ebayowy odpowiednik jego błyskotki jest lżejszy niż tam podają, a także wagę mierzono z łańcuszkiem, co jest nieprawdą. Wmawia, że za wybicie próby płacił złotnikowi, a cenę już obniżył z 4tyś. do poniżej 2tyś. I pewnie, nikt nie broni robić z siebie idioty, ale też nikt nie broni łaskawie poinformować o tym innych dookoła.

 

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała a płaczą tylko cebulaki którym się nie udało zrobić biznesa. Taka prawda. 

 

Uczciwemu sprzedawcy, który sprzeda po cenie -50% i da darmową wysyłkę, taki najlepszy :)

 

Fakt, wagę tamtego wyrobu mierzono bez łańcucha - nie doczytałem, potwierdzam w 100%.

 

Za wybicie próby (jeżeli chcesz, aby towar był wpisany do cechu) płaci się około 200 zł,

Generalnie jeżeli już coś się zamawia, większość z góry zakłada, że próba ma być i wlicza to w koszta.

 

Nie jestem oszustem, wystawiłem swoją ofertę zawierającą konkretne warunki z dokładnymi opisami i zdjęciami towaru.

 

To, że Tobie coś nie pasuje, to tylko i wyłącznie Twój problem.

 

I pytanie, jakim trzeba być nadętym bucem, żeby przypinać komuś łatkę idioty za wystawianie towaru na sprzedaż - najwidoczniej sam nim jesteś, skoro tak frywolnie rzucasz epitetami dookoła.

Bo owszem, można wypowiedzieć się raz i ok, ale drążyć specjalnie temat, aby udowodnić komuś, że jest w błędzie - podziękuję, nie będę zniżał się do poziomu ''idioty'', bo pokona mnie swoim doświadczeniem.

Było późno. Przyznaje się , że nie doczytałem , że Twój medalion jest czymś innym niż to dodawane w EK.

 

Trudno ocenić wartość przedmiotu nie widząc go na żywo a szczególnie po słabych zdjęciach ale: cena trochę w górę za wielkość, materiały, jakąś tam stawkę godzinową na wykonanie. Projekt zerżnięty. Nie wiem ile to może być warte ale wg mnie nie aż tyle.

 

Ok - i jest to jakaś konstruktywna opinia, może nie do końca pochlebna, ale jest.

 

Z tym, że nie prosiłem o wycenę wartości - wystawiłem przedmiot na sprzedaż i tego chciałem się trzymać, ale wynika z tego taka awantura, jakbym co najmniej zabrał z kubka żebrakowi albo stówę z kościelnej tacy.

Link to post
Share on other sites

Ale gównoburza się wywołała, dla mnie jest to normalne, że jeśli coś nie schodzi to się obniża cenę, wiec pewnie dlatego tak zrobił autor. I nie rozumiem czemu ktokolwiek śmie liczyć cenę danego przedmiotu po jego wartości produkcji, nie jestem pewien ale wyprodukowanie iphona wynosi parę $ a po ile je się kupuje? Co do autora tematu bym nie zamykał, bo uważam, że jeśli chcesz sprzedać coś dla kolekcjonerów, to warto aby miało to rozgłos, a dzięki temu spamowi jesteś od paru dni na pierwszej stornie na forum ;D

 

P.S.

Ktoś pisał, że to cebula kupić kolekcjonerkę i ją sprzedać drożej, moim zdaniem to interes i nie wiem czemu ludzie to tak negują, każdy miał takie same szanse na dostanie jej.

Link to post
Share on other sites

Bo wersja kolekcjonerska gry to swoiste unikaty, powinny trafić w ręce ludzi, którzy grę wykorzystają jak grę, a nie łatwy zarobek.

 

Całą tą sytuacje ukazuje pewna obserwacja jakiej dokonałem w Dzień Kobiet. Idąc do Lidla po chleb natrafiłem na stosy tulipanów. Przy jednym takim było dwóch facetów z koszykiem. Kosz na kołach załadowali po brzegi tulipanami za 7zł/12szt., ktôre potem opychali w ich przydrożnej kwiaciarni sto metrów dalej.

 

Offtopic, ale ten temat już 15 postów wcześniej zamienił się w dyskusję.

Link to post
Share on other sites

Ale gównoburza się wywołała, dla mnie jest to normalne, że jeśli coś nie schodzi to się obniża cenę, wiec pewnie dlatego tak zrobił autor. I nie rozumiem czemu ktokolwiek śmie liczyć cenę danego przedmiotu po jego wartości produkcji, nie jestem pewien ale wyprodukowanie iphona wynosi parę $ a po ile je się kupuje? Co do autora tematu bym nie zamykał, bo uważam, że jeśli chcesz sprzedać coś dla kolekcjonerów, to warto aby miało to rozgłos, a dzięki temu spamowi jesteś od paru dni na pierwszej stornie na forum ;D

 

P.S.

Ktoś pisał, że to cebula kupić kolekcjonerkę i ją sprzedać drożej, moim zdaniem to interes i nie wiem czemu ludzie to tak negują, każdy miał takie same szanse na dostanie jej.

 

No widzisz, ale tutaj zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zrównać Cię z ziemią, bo śmiałeś wystawić ofertę, która się nie przypodobała konkretnemu gronu.

 

Ceny końcowej ja sam nie potrafiłem określić, dlatego wystawiłem aukcję na najdłuższy możliwy okres i często korygowałem kwotę po uwagach osób zainteresowanych.

 

W kwestii ''wyliczania'' wartości już całkowicie się zgadzam, najlepsi są zawodnicy, którzy liczą samą cenę materiału do wykonania :)

 

Z rozgłosem może i tak, ale posypało się tutaj tyle siarczystych słów, że w pewnym momencie odechciewa się przy takim cyrku.

 

Co do kupowania kolekcjonerek - kiedyś może i krytykowałem takie zachowanie, ale już dawna premiera Diablo III uświadomiła mi, że to ja jestem frajerem nie kupując czegoś na dalszą odsprzedaż, nie ktoś, kto to robi.

.

Gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży - bo jak wytłumaczyć sytuację, gdy stary pryk odbiera dwie kolekcjonerki ww. tytułu, OBYDWA EGZEMPLARZE na sprzedaż (ja w wypadku Wiedźmina jedną kupiłem stricte dla siebie) i cieszy się z opychania nieodpakowanego produktu po 1500 zł za sztukę ? Kto w tym wypadku jest debilem, bo nie wydaje mi się, żeby był nim on.

 

Gdzie ja w przeciwieństwie do tamtej historii nie sprzedaję samej, podstawowej EK.

 

Ale mniejsza z tym :)

Link to post
Share on other sites

I potem przychodzą tu cwaniaki, janusze i oszusty, wciskając lewe Lightroomy, telefony co z tira spadły, wadliwe karty graficzne i stare rzęchy-PC za grube tysiące. W takich przypadkach trzeba jasno powiedzieć, że naciągacz to naciągacz, żeby wiedział o tym potencjalny zainteresowany który się np. nie zna, ale i sam janusz, bo może coś do niego dotrze i już tu nie wróci z takimi ofertami.

 

Ten tutaj, to kombinator pierwszej wody. Jak tylko może deprecjonuje inne oferty, kręci, mota, wmawia, że ebayowy odpowiednik jego błyskotki jest lżejszy niż tam podają, a także wagę mierzono z łańcuszkiem, co jest nieprawdą. Wmawia, że za wybicie próby płacił złotnikowi, a cenę już obniżył z 4tyś. do poniżej 2tyś. I pewnie, nikt nie broni robić z siebie idioty, ale też nikt nie broni łaskawie poinformować o tym innych dookoła.

 

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała a płaczą tylko cebulaki którym się nie udało zrobić biznesa. Taka prawda. 

 

 

 

Specjalnie po raz kolejny się zarejstrowałem żeby wyśmiać ten komentarz. 

 

 

Uczciwemu sprzedawcy nigdy się u nas na forum krzywda nie stała?

 

Chyba kpisz

 

W sumie gó**o wnosze moją historią, ale jednak ją opowiem.

 

 

Jakieś pół roku temu miałem tutaj konto na forum, Incore00, zaczeło się od tego, że sprzedawałem sprzęt komputerowy.

Sprzedaż czegokolwiek na tym forum przypomina kopanie leżącego, i to przez policje, bo administracja przewodzi temu wszystkiemu.

 

 

Jak zwykły mirko sprzedawałem sklep komputerowy, ceny zawsze najniższe, nigdy nikogo nie oszukałem, pewnie dlatego mam taką dobrą reputacje na pclabie i stałych klientow.

 

 

W KAŻDYM moim wystawionym temacie pojawiały się posty, nie oferty kupna, tylko komentarze zupełnie jak w tym, wyśmiewanie mnie, wyzywanie mnie, obrażanie, a ja młody głupi byłem i nieobeznany że administracja ma taką samą mentalność jak użytkownicy, i odpowiedziałem.

 

Powinno coś mnie tknąć, że jadą po mnie goście głównie z 1k postów+, na pclabie na etapie 50 postów po takim zachowaniu dostaliby perma i na tym by się skończyła zabawa.

 

Odrazu prosiłem o wyczyszczenie tematu moderacje oraz administracje, pisałem do wszystkich, którzy aktualnei bylo, oczywiście zostałem olany ciepłym moczem.

 

Na początku starałem się odpowiadać miło, ale tak jak i w tym temacie tak wiercili mi dziurę w brzuchu za byle gó**o, że nie wytrzymałem, i napisałem coś w stylu "Nowaj, rusz w końcu cupe i wyczyść to gó**o pod tematem" czy jakoś tak. Odrazu ban na tydzień z dopiskiem obraza administracji.

 

Przeczekałem, kolejne ogłoszenie, znów to samo, podobna sytuacja, ban za obraze użytkowników na miesiac.

 

Nie wytrzymałem, założyłem nowe konto i z pytaniem do tego który mnie zbanował (Nowaj, wyjątkowo mnie nie lubi) czemu dostałem bana, skoro to oni najpierw zaczeli po mnie jeździć i jakoś im nic nie robisz.

 

Perm z miesca z dopiskiem "bo tak" "bo moge" czy jakoś tak.

 

 

 

Dziwicie sie że wszyscy poważni sprzedawcy nie mają tutaj tematów ze sprzętem? Może nei chcą się użerać z nieogarniętą administracją, która przewodzi stadzie orangutanów. Może nie chcą niemiłych komentarzy pod ich adresem.

 

Dlaczego Np. Duniek, CC Wriclimicted czy Teraz już również Ja - Incore00 nie mamy tutaj tematów sprzedażowych tak jak na bieżąco na Pclabie? Dlatego że nie chcemy dodatkowych pieniędzy? Bo nie lubimy was? Nie, poprostu się nie da, dlatego. Jedynie czasem któryś z grubszych mirko handlu się tu wypowiada ale nie widze żeby ktoś robiłto tak obszernie jak na pclabie.

 

Oczywiście po tym poście dostanie znowu pewma, bo wredny Nowaj mnie nei nawidzi, a banda administratorów mu przyklaskuje, ale wiedzcie, że jesteście je****m marginesem społecznym i kto pozna was bliżej, jedynie czego chce to omijać was szerokiem łukiem, bo społeczność tutaj to margines społeczny januszy bitych w szkołach chcących gdzieś wylać swoje żale.

 

 

 

Tak apropo, pi********e ile to on nie chce. Ostatnio kupiłem sobie łańcuszek + krzyżyk ze srebra. Łańcuszek 7,2G, krzyżyk 5G, zapłaciłem 320zł za próbę 925, więc nie pi*******e głupot, wy najchętniej chcielibyście wszystko za darmo, niestety w życiu jest troszeczke inaczej, za wszystko trzeba płacić.

 

 

Pozdrawiam - Incore00 Szanowany sprzedawca z PCLABA

Link to post
Share on other sites

No, zapomniałem dodać, że w takich tematach z reguły przybiega zaraz grupka patałachów żeby a) bronić janusza-autora, lub, b) wybielić własne januszowanie po dostaniu w łeb.

 

Ten tutaj to doskonały przykład uczciwego sprzedawcy - z konta junior robił przewał i sprzedawał używaną kartę jako nową, wypisywał banialuki w opisach i na dodatek za to wszystko chciał więcej niż nówka w sklepie. Jak zwrócili mu uwagę, to zaczął z miejsca wylewać podobne kloaki jak i tutaj w poście.

 

Także nadal zostajemy przy tym, że uczciwemu sprzedawcy krzywda się u nas nie stała, a lamentują tylko janusze którym się nie udało zrobić wała.

Link to post
Share on other sites

Do autora i jego obrońców.Czy to naprawdę tak trudno zauważyć,że na tej stronie,w dziale sprzedam,każdy (kupujący lub nie) ma prawo wyrazić swoje zdanie ? Moim zdaniem jest to swojego rodzaju siła tej strony. Jak się komuś nie podoba to niech nie wstawia i nie naraża się na krytykę.Ktoś naprawdę przekonany o wartości swojej wstawianej tu rzeczy,po prostu nie wchodzi w dyskusję tylko czeka na kontakt z ewentualnym kupcem.Wolny rynek ma swoje prawa ale krytyka również....

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanko , do autora - Dziwisz się że reakcja ludzi jest taka a nie inna ? Jak wystawiasz coś co można kupić na allegro nawet za 600/700 zł NOWE a Ty już nawet w obniżonej cenie chcesz za to i tak 3 razy więcej niż jest warte nie wspomne już o 4 klockach na samym początku :wariat: Wybacz , nie śmieje się złośliwie lecz banan sam pojawia się na twarzy :)

 

Postaw się Ty na miejscu całej reszty , powiedzmy że szukasz karty graficznej jakiegoś tam modelu , średnio chodzi ona po 1000 zł a jeden gośc ma ją za 3,4 tysie ... Co byś sobie pomyślał , że jest zdrowy i normalny ? Nie sądze ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No, zapomniałem dodać, że w takich tematach z reguły przybiega zaraz grupka patałachów żeby a) bronić janusza-autora, lub, b) wybielić własne januszowanie po dostaniu w łeb.

 

Ten tutaj to doskonały przykład uczciwego sprzedawcy - z konta junior robił przewał i sprzedawał używaną kartę jako nową, wypisywał banialuki w opisach i na dodatek za to wszystko chciał więcej niż nówka w sklepie. Jak zwrócili mu uwagę, to zaczął z miejsca wylewać podobne kloaki jak i tutaj w poście.

 

Także nadal zostajemy przy tym, że uczciwemu sprzedawcy krzywda się u nas nie stała, a lamentują tylko janusze którym się nie udało zrobić wała.

 

A w tej bajce były smoki. Jasne że użytkownicy tego forum lepiej wiedzą czy sprzet jest nowy czy używany, zwłaszcza, że pudełko było zaplombowane, więc napewno karta używana, podobnie jak sprzedawałem tutaj raijintek-i tisis, też pudełka zaplombowane, ale jednak mentalność forum i tak utwierdzała mnie w przekonaniu, że jednak były używane,

 

 

Zresztąnie będe sie kłócił, bo zaraz sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pobijesz doświadczeniem.

Link to post
Share on other sites

Do autora i jego obrońców.Czy to naprawdę tak trudno zauważyć,że na tej stronie,w dziale sprzedam,każdy (kupujący lub nie) ma prawo wyrazić swoje zdanie ? Moim zdaniem jest to swojego rodzaju siła tej strony. Jak się komuś nie podoba to niech nie wstawia i nie naraża się na krytykę.Ktoś naprawdę przekonany o wartości swojej wstawianej tu rzeczy,po prostu nie wchodzi w dyskusję tylko czeka na kontakt z ewentualnym kupcem.Wolny rynek ma swoje prawa ale krytyka również....

 

Ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale nie pier**** trzy po trzy, komentować bez końca jak bardzo taniej by to kupił na własną rękę i tym podobne.

 

Już nie będę pisał po stokroć, że spokojnie można się wypowiedzieć w ramach kulturalnej odpowiedzi, nie cisnąć po autorze etc.

 

Pewnie, jak komuś się bardzo nie podoba, to niech nie wystawia.

 

A jak jadą z koksem po przedmiocie, który wystawiasz tak, że można by pomyśleć, że nie chciałbyś go za darmo, to też się nie odzywaj, z perspektywy kupującego sprzedawca na pewno wtedy nie wychodzi na przekręta i cichociemnego, gdy nawet nie broni wartości rzeczy, którą aktualnie chce sprzedać.

 

Mam jedno pytanko , do autora - Dziwisz się że reakcja ludzi jest taka a nie inna ? Jak wystawiasz coś co można kupić na allegro nawet za 600/700 zł NOWE a Ty już nawet w obniżonej cenie chcesz za to i tak 3 razy więcej niż jest warte nie wspomne już o 4 klockach na samym początku :wariat: Wybacz , nie śmieje się złośliwie lecz banan sam pojawia się na twarzy :)

 

Postaw się Ty na miejscu całej reszty , powiedzmy że szukasz karty graficznej jakiegoś tam modelu , średnio chodzi ona po 1000 zł a jeden gośc ma ją za 3,4 tysie ... Co byś sobie pomyślał , że jest zdrowy i normalny ? Nie sądze ;)

 

Pozdrawiam.

 

Tutaj przykład kolejnego osobnika, który jest na tyle tępy, że bez przeczytania szczegółów wdaje się niepotrzebnie w konwersację.

 

Banan to może i się pojawia, ale w Twojej klatce jak jesteś grzeczny i rozumiesz, co ktoś stara Ci się przekazać.

 

Bo nie jest to używana rzecz, ani zwykła, podstawowa Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina.

Link to post
Share on other sites

 

 

Banan to może i się pojawia, ale w Twojej klatce jak jesteś grzeczny i rozumiesz, co ktoś stara Ci się przekazać.

Przepraszam , czy ja Cie gdzieś obraziłem ? NIE , to dlaczego Ty to robisz ? Wymagasz kultury od innych a sam nie potrafisz się zachować - Kiepsko.

 

 

 

Tutaj przykład kolejnego osobnika, który jest na tyle tępy

To chyba kolejna obraza ;) ? Nie będe tego komentował ...

 

O jakich Ty mi szczegółach kolego piszesz , że czegoś nie doczytalem :o ? Ale co tu czytać ? Ty masz coś NOWEGO co  jest warte powiedzmy 700 zł i za tyle to ludzie sprzedają na alledrogo a Ty wystawiasz 3 razy drożej a wcześniej jeszcze więcej TAKĄ SAMĄ RZECZ :) Czarno na białym widać że cena to z kosmosu a Ty mi kolego będziesz o jakich szczegółach pisał %-)

Link to post
Share on other sites

To jest ta kulturalna obrona wartości przedmiotu?

 

W tym wypadku nie bronię już wartości, tylko po raz kolejny odpowiadam następnej osobie, która nie umie czytać, że niepotrzebnie bierze udział w dyskusji.

 

Gdyby zadał sobie chociaż trud zapoznania się z poprzednimi postami, nie wypisywał by takich idiotyzmów i włączał się do dyskusji tylko dlatego, aby popisać się przed resztą, jaki to on nie jest mądry.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...