Skocz do zawartości

Czym się zajmujesz zawodowo.


Recommended Posts

Tak czytam i czytam kolejne strony i momentami zazdro mnie bierze niesamowite jak widzę co robicie. 

 

A dla kolegi @chudy131080 to już szacun konkret, bo co kolejne zdjęcie to coraz bardziej wspaniała robota!

 

Co zaś się tyczy mnie - od 8 lat w Szwecji, gdzie przyjechałem na magisterkę (teleinformatyk, specjalizacja: sieci bezprzewodowe). "Okołozawodowo" pracuję od ~4 lat dla różnych podmiotów grupy Volvo (Volvo Cars, Volvo Construction Equipment, Volvo Trucks). Z najciekawszych projektów, przy których pracowałem, to:

 

* technik-analityk/programista/tester systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) z funkcją kierowcy testowego - w efekcie jeździłem wszystkimi osobówkami Volvo obecne produkowanymi seryjnie oraz przedprodukcyjnym Polstar 1 (na torach testowych i w ruchu ulicznym)

 

* tester-analityk modułu telematycznego w najnowszej linii ciężarówek (praca z wyizolowanym symulatorem kabiny jak i na jeżdżących egzemplarzach) 


Miałem też swoją drobną cegiełkę w tej "wieży":

 

https://www.youtube.com/watch?v=0F2GrIuSgZ8

 

(...) bo nadajniki GPS były jednym z systemów kontrolujących przejazd tej nietypowej konstrukcji.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja marcowe zakupy podczas giełdowych promocji chyba przetrzymam do przyszłego roku. Niech sobie rośnie. A na co dzień po staremu - programowanie dużych systemów Javowych w oparciu o Spring, mikroserwisy i cloud. Nowość dla mnie to rekrutacja programistów od jakiegoś czasu. Trochę też się udzielam pro bono w nauczaniu programowania dzieciaków i młodzieży.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja marcowe zakupy podczas giełdowych promocji chyba przetrzymam do przyszłego roku.


W marcu ilość promocji była zatrważająca, praktycznie nie było stratnych aktywów. Natomiast druga fala spadków jest bardzo możliwa, więc warto mieć w zapasie troszkę gotówki, żeby ewentualnie dokupić jeszcze. 
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

horyzontalny rowerek treningowy z jakimiś tam dodatkowymi funkcjami.
 


Kapsuły są oczywiście otwierane, do jednej i drugiej wchodzi się łatwo, do wersji B jest jednak utrudniony dostęp osoby która miałaby pomagać w obsłudze interface'u, i jeszcze jednej istotnej rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...