Skocz do zawartości

Czym się zajmujesz zawodowo.


Recommended Posts

Jak się już chwalicie, to ja pracuję obecnie jako administrator sieci i w każdym momencie mogę wyłączyć Internet całkiem sporej ilości ludzi, ostatnio nawet żeby przetestować nowe oprogramowanie (bo pomagam działowi programistów) do zarządzania, wyłączyłem w godzinach okołopołudniowych kilka bloków na moment :P

 

Firma w której pracuję ma około 50 tysięcy klientów, zaopatrujemy w Internet rodziny, firmy i instytucje na Śląsku i w opolskim.

Studiuję informatykę zaocznie, poznałem na studiach kilku ogarniętych ludzi i w planach bycie FullStack Webdeveloperem i założenie firmy z nimi, z obecnej pracy, zobaczymy jak się potoczy, zrezygnuję jakoś w połowie przyszłego roku.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dziękuje Panowie! Sam się cholernie cieszę, bo strasznie wymagające i odpowiedzialne stanowisko, a i do samej firmy bardzo ciężko się dostać. Nie ma, że znajomości, musisz coś sobą reprezentować i posiadać wiedzę. Teraz mam jeszcze większą motywację na dalszy rozwój :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

 

To może i ja napisze parę słów o sobie. Aktualnie jestem Specjalistą ds. Magazynowych. Nadzoruję załadunki towarów gotowych, rozładunki surowców, obsługę i zaopatrzenie produkcji, stany magazynowe i generalnie wszystko co jest związane z magazynowaniem. Praca biurowa, obsługa SAP z modułem WMS. Nadzoruję i rozliczam pracę kilku osób na mojej zmianie (praca na 3 zmiany niestety...). Wcześniej byłem Specjalistą ds. Handlowych oraz Specjalistą ds. Przygotowania i Planowania Produkcji w tej samej firmie. Jeszcze wcześniej pracowałem i mieszkałem w Birmingham, gdzie byłem Team Leader'em działu produkcji, w firmie produkującej soczewki do okularów, jak i same okulary ( Specsavers ). Zaraz po liceum byłem dekarzem :)

Link to post
Share on other sites

Do 15 stycznia mam wolne,trzeba trochę odpocząć. Gram do 2-3 w nocy i wstaję o 12-13.

 

Robiłem tak od połowy grudnia do sylwka bo lubię posiedzieć do późna, od 2 stycznia nie mogę się ogarnąć. Lipa z normalnym zaśnięciem a rano kolejna lipa z wstaniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...