Skocz do zawartości

Młody średniak lub starszy premium do 600 zł


Recommended Posts

Moim osobistym zdaniem nie warto brać używanego telefonu z wbudowaną baterią zwłaszcza jeśli kończy się gwarancja niebawem.

Bo w razie czego wymienić będzie ciężko. S4 to dobra opcja.

Link to post
Share on other sites

Moim osobistym zdaniem nie warto brać używanego telefonu z wbudowaną baterią zwłaszcza jeśli kończy się gwarancja niebawem.

Bo w razie czego wymienić będzie ciężko. S4 to dobra opcja.

Też tak myślę, jednak nie jest łatwo znaleźć dobrą okazję.

Link to post
Share on other sites
Też tak myślę, jednak nie jest łatwo znaleźć dobrą okazję.

Pokaż jakie "okazje" masz na myśli :P. Tylko jak weźmiesz S4 musisz przygotować się na wieczne przegrzewanie (przynajmniej u mnie tak było) Do tego na fabrycznej baterii u mnie miał problem z dociągnięciem od 8 do 15 przy średnim użytkowaniu.

Edytowane przez nimfek121
Link to post
Share on other sites

Pokaż jakie "okazje" masz na myśli :P. Tylko jak weźmiesz S4 musisz przygotować się na wieczne przegrzewanie (przynajmniej u mnie tak było) Do tego na fabrycznej baterii u mnie miał problem z dociągnięciem od 8 do 15 przy średnim użytkowaniu.

Np. taki, chociaż nie idealny: http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4lte-superstan-gwarancjackgsmworld-i5551139906.html

 

Co znaczy, że ci się przegrzewał?

 

Samsung ma słabe baterie. Tzn te S 2,3,4,5. Samsung note 3 ma dobrą.

A bateria z Note 3 pasuje do S4?

Link to post
Share on other sites

Akurat w g2 bardzo łatwo wymienić baterie a srubki idzie odkręcić kartą kredytową .Jak S4 to ze Snpapdragonem 800

Nie po to kupuję z gwarancją, żeby rozkręcać śrubki. A która wersja ma Snapdragona 800? Z tego co widziałem S4 LTE ma 600.

Link to post
Share on other sites

I9506 ma Snapdragona 800 Wersje lte o której piszesz to I9505

Tak, tylko ten model strasznie drogi :/

 

Najpierw pisesz,że się obawiasz o nierozbieralną baterie a przecież jak masz gw to obejmuje też baterie.Sam sobie możesz wymienić jak się gw skończy.Masz gw to w serwisie bd " mieli problem" żeby rozebrać.

GW istotne przez kilka miesięcy, a potem dobrze mieć wyjmowalną baterię łatwo.

Link to post
Share on other sites

No tu jest wybór między s4 ze snapem 600 a Lg g2.Co byś nie wybrał bd lepsze od sredniaka bo to byłe flagowce.

Kolega tego s4 kupił nowke w sklepie za 1250 i bateria mu trzyma z wlaczonym wifi,trochę transmisji danych spro fb ,snapchta i smsy oraz zdj spokojnie dzień.

Link to post
Share on other sites

No tu jest wybór między s4 ze snapem 600 a Lg g2.Co byś nie wybrał bd lepsze od sredniaka bo to byłe flagowce.

Kolega tego s4 kupił nowke w sklepie za 1250 i bateria mu trzyma z wlaczonym wifi,trochę transmisji danych spro fb ,snapchta i smsy oraz zdj spokojnie dzień.

No i to jest dopiero dylemat telefon bez wymienialnej baterii, czy z wymienialną ale słabą i grzejący się.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie nie byłoby dylematu. G2 jest sporo lepszy :)

Mogę przymknąć oko na baterię, ale nadal pozostaje problem ograniczonej ilości miejsca w pamięci, a wersje D802(europejskie) z 32GB praktycznie nie występują, przynajmniej w cenach do 850 zł.

Link to post
Share on other sites

32 Gb to nie jest wersja na nasz rynek i nie ma u nas w kraju gw producenta.Sensownym rozwiązaniem jest tem maly pendrive otg.Podłączasz pod złącze micro usb w telefonie i telefon widzi jak dodatkową pamięć a wcale duże to nie jest musiałbyś zobaczyć to jest jak końcówke pendriva.Musisz zobaczyć ile do tej pory zająłes miejsca w tel bo ja ok 9gb a mam z 1000 utworów,sporo zdj ale żadnej gry .

Mówię o moim obencym telefonie ,który wymienie na g2.

Link to post
Share on other sites

32 Gb to nie jest wersja na nasz rynek i nie ma u nas w kraju gw producenta.Sensownym rozwiązaniem jest tem maly pendrive otg.Podłączasz pod złącze micro usb w telefonie i telefon widzi jak dodatkową pamięć a wcale duże to nie jest musiałbyś zobaczyć to jest jak końcówke pendriva.Musisz zobaczyć ile do tej pory zająłes miejsca w tel bo ja ok 9gb a mam z 1000 utworów,sporo zdj ale żadnej gry .

Mówię o moim obencym telefonie ,który wymienie na g2.

Możliwe, że masz rację z tą wersją 32GB. Co do użytkowania mojego aktualnego Nexus'a S to ze względu na jego małą przydatność zużywam tylko 2,3 GB z czego 1,2 GB to muzyka. Ale w moim Nexus 7, który służy mi do grania, przeglądania internetu, oglądania filmów, a czasami też do słuchania muzyki to już 16,23 GB. Więc jakbym miał zastąpić tablet G2 to bym nie dał rady na czysto.

Link to post
Share on other sites

Bateria to już nie to co kiedyś, że po roku, dwóch trzeba ją wymieniać. Nowe ogniwa są trwalsze. A nawet jeżeli to koszt wymiany takiego to 50-80 zł + koszt baterii więc nie widzę sensu upierania się przy wyjmowalnej.

Link to post
Share on other sites

Jest się co upierać, bo ja np. w swoim S3 jak i poprzednim S+ wykończyłem baterię po niespełna 1.5 roku. Także jak dla mnie to jest argument nie do przebicia.

Link to post
Share on other sites

Jest się co upierać, bo ja np. w swoim S3 jak i poprzednim S+ wykończyłem baterię po niespełna 1.5 roku. Także jak dla mnie to jest argument nie do przebicia.

Hehe, a w obu baterie wyjmowalne:D

 

A tak na poważnie to przez to, że każdy ma inne zdanie na ten temat i wszystko zależy od pojedynczych przypadków, tak ciężko dokonać dobrego wyboru.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...