Skocz do zawartości

gtx 780 dropy w bioshock infinite


Recommended Posts

Witam, 

Tak jak w tytule.. Odpaliłem sobie grę bez zastanowienia na ultra, sprzęt taki jak w sygnaturce.. odpaliła się synchronizacja pionowa bo mi blokuje fpsy na 60 ale czasem.. no właśnie. Mam miejscowe dropy nawet do 30 fps ! A nie gram nawet w full hd, jestem w sumie trochę w szoku tym bardziej, że karta sporo przebija te zalecane przez twórców.. 

Chyba, że to wina czegoś innego ? ma ktoś jakieś pomysły ?

Link to post
Share on other sites

a jak to sprawdzić, w sumie dysk kupiłem używany bo trafiłem powiedzmy okazję, do głowy by mi nie przyszło, że to wina dysku


Generalnie czy grę (poprzez dsr) odpalałem w 4k, czy w rozdzielczości hd to mam raczej stałe 60fps ale są miejsca gdzie mi po prostu dropnie do 30, i po chwili doskoczy do 60. No ale źle to wpływa na komfort rozgrywki. Myślę że podobnie mogą wyglądać dropy kiedy karcie brakłoby vramu przy czym w tym wypadku jest to niemożliwe :P

Link to post
Share on other sites

To jak nie ma bad sectorów to zostały dwa wyjścia 1.Gra jest słabo zoptymalizowana 2.Nvidia skutecznie zabija starsze układy graficzne.Według mnie to zostało tylko i wyłącznie instalacja zmodyfikowanych sterowników do karty.Tylko pamiętaj że robisz to na swoja odpowiedzialność.

Link to post
Share on other sites

To jak nie ma bad sectorów to zostały dwa wyjścia 1.Gra jest słabo zoptymalizowana 2.Nvidia skutecznie zabija starsze układy graficzne.Według mnie to zostało tylko i wyłącznie instalacja zmodyfikowanych sterowników do karty.Tylko pamiętaj że robisz to na swoja odpowiedzialność.

bzdura gra ma bardzo dobrą optymalizacje na moim sprzęcie w fhd na wysokich miałem 60 fps ze spadkami do 45-50 przez brak vram (gts 450 wersja 512mb ) 

wyłącz vsync lub zmniejsz detale i sprawdź czy będzie tak samo oraz ogarnij jakie masz temperatury proca może zbija taktowania 

dysk sprawdzałeś na szybko czy porządnie bo na szybkim skanowanie nie zawsze wykryje bad sectory (zdefragmentuj też dysk)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...