Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałbym, aby ktoś doradził mi czy zestaw który podam niżej jest dobrym wyborem. Ewentualnie doradzi co w nim zmienić. Zależy mi na jak najniższej cenie lecz dobrych osiągach.




Proszę o szybką odp. ponieważ zamierzam kupić go dziś.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry i multimedia
  • Maksymalna kwota : 2500zł
  • Których części potrzebuję : Procesor, Pamięc RAM, Dysk twardy, Karta graficzna, Zasilacz
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Asus vw202sr   max. 1680x1050 Ustawione na 1440x900
  • Specjalne wymagania : Tanie lecz bardzo dobre komponenty.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Nagrywarka i czytnik kart pamięci.
  • Własna propozycja zestawu :
    Procesor: i5-4690
    Płyta główna: Gigabyte GA-B85M-HD3
    Pamięć RAM: Goodram play 4GB 1600mhz cl9
    Dysk: WD Caviar 1TB 64 cache SATA3
    Karta Graficzna: Gigabyte GTX750 2GB DDR5
    Zasilacz: SilentiumPC VERO L1 500W 
    Obudowa: Nie wybrałem.
  • Inne : Brak.
Edytowane przez Perex4
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Razem 2529zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
Zyskujesz bardziej opłacalny procesor,dobrze wyposażoną płytę główną w formacie microatx, cztery banki na pamięć, pełny układ audio i dwie kości biosu, dużo wydajniejszą kartę graficzną z 3GB pamięci vram, przewiewną obudowę Zalmana  w komplecie cztery wentylatory 120mm z regulatorem obrotów,filtrami przeciwkurzowymi i usb 3.0 oraz zasilacz z mocną linią+12V zapasem mocy i rok dłuższą gwarancją.
Drugą kość RAM dorzucisz sobie z czasem.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OKey. Wysłałem Twoją propozycje do sklepu w którym zamierzam kupić zestaw. Mógłbym kupić wszytko sam i go złożyć, lecz biorę ten komputer na raty. Zobaczę jaką cenę powie mi sklep za te podzespoły.


Temat. Do Zamknięcia. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...