Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer do grania do 3600 zł z esc.pl

komputer gry esc.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 qazas

qazas
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 13:40

• Zastosowanie komputera: Gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3600 zł
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Nie robiłem tego wcześniej, ale jeśli byłoby stosunkowo łatwe i bezpieczne to czemu nie
  • Specjalne wymagania: Żeby wytrzymał kilka lat.
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 1680 x 1050, w razie wątpliwości Philips 220CW8
  • Których części potrzebujesz?: Tylko komputer
  • Czy posiadasz jakieś części ze poprzedniego komputera?: Nie
  • Własna propozycja zestawu: http://www.esc.pl/pr...oducts_id=18094
  • Inne: Czytając forum dowiedziałem się, że allegro to nie jest najlepsza opcja więc powstrzymałem się. Szukam złożonego komputera, a nie części do samodzielnego składania =D . Poczytałem o podzespołach i wydaje mi się że to solidny sprzęt, ale ekspertem nie jestem. Co do strony esc.pl to poznałem ją czytając te forum więc mam nadzieję, że to zaufany i dobry sklep.

Użytkownik qazas edytował ten post 12 lipiec 2015 - 13:41

• 0

#2 Sadek.0

Sadek.0
  • Maniak

• 3113 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 14:04

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Razem 2620zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Zestaw bez możliwości OC CPU.

Dostajesz tutaj wydajny czterordzeniowy procesor, płytę główną z czterema bankami na pamieć, pełnym kompletem audio oraz niezłym zestawem złącz,  8GB standardowo taktowanej pamięci, Fera 2 w celu poprawy kultury pracy, GTX 970 od MSI z wydajnym i cichym układem chłodzenia, trybem półpasywnym raz Backplate, 1TB HDD na dane i gry, częściowo wyciszona obudowa w standardzie trzy 120mm wentylatory z dwustopniowym regulatorem obrotów, filtry przeciwkurzowe oraz usb 3.0, do tego częściowo modularny zasilacz z dużym zapasem mocy, a także nagrywarka DVD.

Zestaw z możliwościami OC.

Razem 3704zł + kod wyżej
Jak widzisz 4GB RAM na start , oczywiście procesor z odblokowanym mnożnikiem i odpowiednia płyta z mocną sekcją zasilania, GPU w nieco okrojonym wydaniu z troszkę mniej wydajnym chłodzeniem, bez trybu półpasywnego oraz Backplate. Za jakiś czas trzeba dokupić wydajniejszy cooler np. SilentiumPC Grandis XE1236

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych