Skocz do zawartości

Komputer do grania do 3600 zł z esc.pl


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3600 zł

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Nie robiłem tego wcześniej, ale jeśli byłoby stosunkowo łatwe i bezpieczne to czemu nie

Specjalne wymagania: Żeby wytrzymał kilka lat.

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 1680 x 1050, w razie wątpliwości Philips 220CW8

Których części potrzebujesz?: Tylko komputer

Czy posiadasz jakieś części ze poprzedniego komputera?: Nie

Własna propozycja zestawu: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_371&products_id=18094

Inne: Czytając forum dowiedziałem się, że allegro to nie jest najlepsza opcja więc powstrzymałem się. Szukam złożonego komputera, a nie części do samodzielnego składania =D . Poczytałem o podzespołach i wydaje mi się że to solidny sprzęt, ale ekspertem nie jestem. Co do strony esc.pl to poznałem ją czytając te forum więc mam nadzieję, że to zaufany i dobry sklep.

Edytowane przez qazas
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Razem 2620zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
Zestaw bez możliwości OC CPU.
 
Dostajesz tutaj wydajny czterordzeniowy procesor, płytę główną z czterema bankami na pamieć, pełnym kompletem audio oraz niezłym zestawem złącz,  8GB standardowo taktowanej pamięci, Fera 2 w celu poprawy kultury pracy, GTX 970 od MSI z wydajnym i cichym układem chłodzenia, trybem półpasywnym raz Backplate, 1TB HDD na dane i gry, częściowo wyciszona obudowa w standardzie trzy 120mm wentylatory z dwustopniowym regulatorem obrotów, filtry przeciwkurzowe oraz usb 3.0, do tego częściowo modularny zasilacz z dużym zapasem mocy, a także nagrywarka DVD.
 
Zestaw z możliwościami OC.
 
Razem 3704zł + kod wyżej
Jak widzisz 4GB RAM na start , oczywiście procesor z odblokowanym mnożnikiem i odpowiednia płyta z mocną sekcją zasilania, GPU w nieco okrojonym wydaniu z troszkę mniej wydajnym chłodzeniem, bez trybu półpasywnego oraz Backplate. Za jakiś czas trzeba dokupić wydajniejszy cooler np. SilentiumPC Grandis XE1236
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...