Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów,

po bardzo nieszczęśliwym posiadaniu Samsung Galaxy Trend przyszedł czas na zmianę. Mam dylemat w wyborze pomiędzy HTC Desire 320 oraz Motorola Moto G LTE. Prosiłbym was o pomoc, z chęcią przeczytam opinie użytkowników tych telefonów oraz lepszych ode mnie znawców smartphonów. Jeżeli te telefony to klapa, to proszę o wasz typ smatphona do 500 zł :)

Moje wymagania co do telefonu nie są zbytnio wygórowane. W gry nie gram, jedynie potrzebuję dobrego GPSa, gdyż dużo używam Yanosika oraz Endomondo. Do tego chcę, aby telefon działał płynnie.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

 

Specyfikacje:

 

HTC DESIRE 320: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/htc-desire-320-szary.bhtml#opis

 

MOTOROLA MOTO G LTE: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-g-lte-czarny.bhtml

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Windows odpada :) A jesteś pewny, że Moto G nie ma czytnika MicroSD? W specyfikacji jest podane, że taki czytnik posiada. A co do dopłacania, to 500 zł jest granicą jak dla mnie nieprzekraczalną, chyba że wchodzi z rolę suma rzędu 20 zł :D


I mam pytanie jeszcze :) Dlaczego Moto G a nie Desire? Pytam z czystej ciekawości czym się kierujesz.

Edytowane przez dorder
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, mój błąd (zapomniałem o poprawionej wersji Moto G z LTE i MicroSD).

Do Spirita musiałbyś dołożyć ok. 50zł. Wg. mnie warto.

Czemu Moto? Lepszy wyświetlacz, układ graficzny, lepszy aparat główny (autofocus), prawdopodobnie lepszy aparat przedni. Do tego dochodzi czysty Android, o którego Lenovo dba. Desire już aktualizacji nie dostanie, a Moto G ma dostać Androida 5.1.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...