Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

HTC Desire 320 vs Motorola Moto G LTE - pomoc w wyborze.

HTC motorola desire desire 320 Motorola Moto G LTE HTC Desire 320

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dorder

dorder
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 13:40

Witam wszystkich forumowiczów,

po bardzo nieszczęśliwym posiadaniu Samsung Galaxy Trend przyszedł czas na zmianę. Mam dylemat w wyborze pomiędzy HTC Desire 320 oraz Motorola Moto G LTE. Prosiłbym was o pomoc, z chęcią przeczytam opinie użytkowników tych telefonów oraz lepszych ode mnie znawców smartphonów. Jeżeli te telefony to klapa, to proszę o wasz typ smatphona do 500 zł :)

Moje wymagania co do telefonu nie są zbytnio wygórowane. W gry nie gram, jedynie potrzebuję dobrego GPSa, gdyż dużo używam Yanosika oraz Endomondo. Do tego chcę, aby telefon działał płynnie.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Specyfikacje:

HTC DESIRE 320: http://www.euro.com....zary.bhtml#opis

MOTOROLA MOTO G LTE: http://www.euro.com....te-czarny.bhtml

• 0

#2 blaven

blaven
  • Nałogowiec

• 1788 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 14:00

Z tych dwóch wybałbym Moto G, jednak pamiętaj, że nie ma czytnika MicroSD. Na twoim miejscu dopłaciłbym do LG Spirit, ewenutalnie Lumii 735 (jeżeli odpowiada Ci system).

• 0

#3 dorder

dorder
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 14:13

Windows odpada :) A jesteś pewny, że Moto G nie ma czytnika MicroSD? W specyfikacji jest podane, że taki czytnik posiada. A co do dopłacania, to 500 zł jest granicą jak dla mnie nieprzekraczalną, chyba że wchodzi z rolę suma rzędu 20 zł :D

I mam pytanie jeszcze :) Dlaczego Moto G a nie Desire? Pytam z czystej ciekawości czym się kierujesz.

Użytkownik dorder edytował ten post 12 lipiec 2015 - 14:17

• 0

#4 Rica1

Rica1
  • Uczę się

• 2055 postów
  • Miejscowość:Pruszków
  • 3DMark 06:17924

Napisano 12 lipiec 2015 - 14:22

Moto G nie posiada, moto G LTE posiada.

• 0

CPU: Intel i5 6400 @ 4.3 GHz Cooler: SPC HE1225 Fortis  GPU: Asus Expedition GTX 1050Ti 4GB  RAM: Kingston HyperX Fury Black 2400 MHz DDR4  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus  SSD: Crucial m500 120 Gb  HDD: Maxtor stm3250 250 GB PSU: OCZ StealthXstream 2 500W  Case: Zalman Z3 Plus White  Mouse: Roccat Kone Pure Optical Mousepad: Roccat Taito  Keyboard: Razer Lycosa Headset: AKG GHS1  Monitors: LG M2262DP + Philips 170A  Phone: Xiaomi 4X 3/32 Global Edition

#5 blaven

blaven
  • Nałogowiec

• 1788 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 16:40

Rzeczywiście, mój błąd (zapomniałem o poprawionej wersji Moto G z LTE i MicroSD).

Do Spirita musiałbyś dołożyć ok. 50zł. Wg. mnie warto.

Czemu Moto? Lepszy wyświetlacz, układ graficzny, lepszy aparat główny (autofocus), prawdopodobnie lepszy aparat przedni. Do tego dochodzi czysty Android, o którego Lenovo dba. Desire już aktualizacji nie dostanie, a Moto G ma dostać Androida 5.1.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: HTC, motorola, desire, desire 320, Motorola Moto G LTE, HTC Desire 320

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych