Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kupię - Wentylator GPU Twin Frozr 2

chłodzenie grafika gpu fan twin frozr 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wizbone872

Wizbone872
  • FanatykPC

• 85 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 18:45

Witam tak jak w temacie, poszukuję wentylatora do chłodzenia karty graficznej, a konkretnie rozchodzi się o wentylator z chłodzenia Twin Frozr 2 (75mm).

Posiadam kartę graficzną Geforce GTX 470 od MSI z chłodzeniem Twin Frozr 2 i mój problem polega na tym że jeden wiatrak z dwóch wiatraków jest uszkodzony (tzn. nie kręci się). Jeżeli ktoś posiadałby taki sprawny wiatrak z tego chłodzenia Twin Frozr 2 to chętnie bym go kupił (oczywiście w rozsądnej cenie). Przeszukałem już allegro i ebay i właściwie to nie znalazłem takiego wiatraka. (Znalazłem jedynie oferty z zagranicy, ale jakoś za bardzo mi się to nie uśmiecha sprowadzanie tego z zagranicy) Dlatego pytanie kieruję do was i jeżeli ktoś miałby taki wiatrak z nie działającej karty graficznej lub nie potrzebny lecz sprawny to chętnie bym go odkupił.

Średnica wentylatora to tak jak pisałem już wyżej 75 mm.

Spoiler

#2 Mariusz21_21

Mariusz21_21
  • Pasjonat

• 904 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 11 lipiec 2015 - 21:01

Tu masz takie wentyle, http://allegro.pl/tw...5524844204.htmlchyba że forumowicze mają takie to się pewnie ktoś odezwie, ale w razie cos aukcja.

CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 Gaming 7 Cooler CPU: Alpenfohn Brocken 2 +2x Wing Boost 2 RAM: Patriot Viper Xtreme Series Division 2 2x4GB 1866MHz + Kingston HyperX Savage 2x4GB 1866MHz CL9 GPU:MSI R9 290 Gaming Edition SSD M.2: LIte-On 128GB LMH-128V2M HDD: WD Purple 3TB WD30PURX + WD Purple 4TB WD40PURX PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G2 CASE: Xigmatek Midgard II DISPLAY: Iiyama ProLite xu2290hs-b1 Regulator wentylatorów: NZXT Sentry Mix HEADSET: ASUS Orion

#3 PatrykT

PatrykT
  • misterT.design

• 3322 postów
  • Miejscowość:Karczew

Napisano 11 lipiec 2015 - 21:09

Te z TFIII nie będą pasować do TFII. Tu masz nowe wentylatorki, jedeny minus to czas oczekiwania ok 2 tygodni : http://www.aliexpres...t=twin frozr ii

i7 5960X/Asus RVE/Evga ddr4 ram/SLI GTX 980Ti/LiteOn NVME SSD RAID0/Bq DP PRO 850w/TJ-07/AIM SC808/DT 770 Pro 80Ohm/AOC Q32279VWF/SteelSeries Apex/Steel Series Rival/ LC by Bitspower

MrT Design                                         Profesjonalny delid Intel cpu

#4 Wizbone872

Wizbone872
  • Autor tematu
  • FanatykPC

• 85 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 10:33

Te z TFIII nie będą pasować do TFII. Tu masz nowe wentylatorki, jedeny minus to czas oczekiwania ok 2 tygodni : http://www.aliexpres...ext=twin frozr ii

Tak to te wentylatorki, ale z tego co tam widzę to sklep jest w Chinach. Nigdy nie kupowałem niczego przez internet spoza kontynentu, dlatego nie wiem za bardzo jak się za to zabrać. Tym bardziej że pieniądze musiałbym przelać w dolarach, a nie posiadam konta z obcą walutą.

Jedyne co by mnie ratowało to możliwość kupna tego za pobraniem, ale nie widzę tam takiej opcji.

Spoiler

#5 Hipnagog

Hipnagog
  • Dyskutant

• 151 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 18:13

Najprościej kup sobie http://allegro.pl/ka...5531840046.html

Dolary kupujesz na cinkciarz.pl, przelewasz na kartę i płacisz.

#6 Wizbone872

Wizbone872
  • Autor tematu
  • FanatykPC

• 85 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 18:18

No dobrze, czyli jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem, to musze zrobić tak:

Kupić tą kartę (na dolary) na allegro i poczekac aż do mnie dotrze, następnie założyć konto na cinkciarz.pl i przy zakładaniu konta na cinkciarz.pl muszę podać numer rachunku bankowego na dolary? Czy jak to jest z tym ? 

No bo jak już kupię na cinkciarz.pl te dolary, to aby za nie zapłacić muszę przelać na ich konto kwotę w PLN

(czyli uiszczyć opłatę za dolary). I gdy oni już otrzymają moją kasę w polskich złotych, to muszą zrobić przelew zwrotny ale w zakupionych przeze mnie dolarach - no i tutaj mam pytanie:

Na jaki rachunek oni mają przelać te zakupione przeze mnie dolary ? Czy muszę założyć specjalnie konto na obcą walutę, a może po prostu oni mają te dolary przelać bezpośrednio na kartę dla obcej waluty zakupioną przeze mnie na allegro (podczas rejestracji podaje numer karty dla obcej waluty?) ?

Nie wiem, nie znam się na tym i nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy, a nie chciałbym popełnić jakiejś pomyłki za którą potem bym musiał słono płacić.

Dlatego proszę o radę kogoś doświadczonego w tym temacie, jakby mógł ktoś mi to rozpisać krok po kroczku, tak żebym mógł bezpiecznie zakupić te wiatraki.  ;)

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chłodzenie, grafika, gpu, fan, twin frozr 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych