Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

mam pytanie odnośnie wzmocnienia zasięgu. Ogólnie internet mam w całym domu oprócz 1 ostatniego pokoju tz. pokazuje niby nawet te 4 kreski, ale jest i tak ograniczony (czyli nie działa) co prawda jest dość gruba ściana bo kiedyś to była ściana zewnętrzna, a później pokój dobudowany dlatego to pewnie główny powód. Czy mimo to istnieje jakiś dobry wzmacniacz, który by sobie poradził z grubą ściana o dziwo czasami przy otwartych drzwiach załapie internet, ale od razu się rozłącza. Posiadam ruter Livebox 2.0 zasięg ma dobry nawet na podwórku dobrze łapie pokój niby nie jest daleko, ale właśnie jest ta gruba ściana nie do przebicia. Myślałem nad takimi urządzeniami:

http://allegro.pl/wzmacniacz-wifi-lan-tp-link-tl-wa860re-1x-230v-i4978071317.html

http://allegro.pl/wzmacniacz-sygnalu-repeater-wifi-300mbs-aw8-i4982563249.html

 

Co myślicie o takich urządzeniach może znacie coś lepszego najlepiej jak najniższa cena ok 100 zł najlepiej może być powyżej, ale wolał bym dać jak najmniej. Głównie chodzi o zasięg, stabilność i łatwość konfiguracji najlepiej jednym przyciskiem bez zbędnego kombinowania.

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że urządzenie ładnie się prezentuje bynajmniej na zdjęciach. Cena też akceptowalna ok. 75 zł ciekawe jak sobie u mnie poradzi z tą ścianą no ale zawsze można zwrócić, ale myślę że sobie poradzi bo przy otwartych drzwiach net łapie słabo bo słabo i rozłącza ale z tym urządzeniem powinno być ok. Jak nie będzie innych propozycji to kupię to urządzenie poczekam do poniedziałku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...